Nario dydis Vyrai Ziureti, Produkto aprašymas

Jums patinka, kaip lengvai šie rutuliukai yra dirbti su. Sužinokite daugiau, kad sužinotumėte, ar žmogus yra mažo savininkas, arba, priešingai, viskas gerai su juo po matavimų. Jei norite išbandyti savo vyriškumą dėl dydžio, išmatuokite ir palyginkite rodiklį su vidurkiu ir savo aukščiu. Apatinė makšties riba yra lytinių organų atidarymo išvakarėse, o viršutinė briauna apima gimdos kaklelį. Šis procesas vyksta palaipsniui. Pasibaigus šiam laikui, ir kūdikis yra visiškai suformuotas, pasiruošęs pamatyti pasaulį, jis spaudžia galvą prieš skylę.

Prašome perskaityti šias sąlygas prieš užsakant: 1. Atminkite, kad visi matavimo mūsų parduotuvėje yra daroma rankiniu būdu,todėl prašome leisti cm skiriasi.

Prašome įsitikinkite, kad turite patikrinti prieš tai, bet kokia tvarka pateikti,ačiū už jūsų bendradarbiavimą!

Todėl, skirtingų ekrano,todėl spalvos drabužius, gali būti chromatism,jei jums tai labai daug,prašome dont užsakymą. Jei esate nepatenkintas Nario dydis Vyrai Ziureti gavote,prašome susisiekti su manimi pirma,nesvarbu, tai dėl kokybės ar dydžio,aš pabandyti ją išspręsti,prašome dont suteikti neigiamų atsiliepimų,ne vieną kartą labai jums ačiū!!!!!

Siųsti draugui

Produkto aprašymas Vasarą vyrai moterys kpop mamamoo nario vardas spausdinimo trumpas rankovės marškinėliai mados gerbėjai palanki t-shirt plius dydis medvilnės tees Medžiaga:medvilnė Prašome patikrinti dydžio diagramos, prieš užsakant,ačiū!

Dydžių lentelė S:peties 44cm krūtinė cm ilgis 63cm M:peties 46cm krūtinė cm ilgis 65cm L:peties 48cm biustas cm ilgis 67 cm XL:peties 50 cm krūtinė cm ilgis 69cm 2XL:peties 52cm biustas cm, ilgis 71cm Gaminio Apžvalga Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą Vasarą vyrai moterys kpop mamamoo nario vardas spausdinimo trumpas rankovės marškinėliai mados gerbėjai palanki t-shirt medvilnės tees Kokybė:.