Dideliu sunu nario dydis

Ar šunų pasaulio milžinas ar šurmulys gali turėti įtakos jūsų sveikatai ar ilgaamžiškumui? Šuo suauga tarp 12 mėnesių ir 3 metų amžiaus. Atminkite, kad dresūra niekaip neišmušite šiam šuniui gynybos instinkto. Labai draugiškas su vaikais, bet yra labai didelis ir gali žaisdamas netyčia juos sužeisti savo svoriu ar letena. Ir dauguma žmonių mano, kad tai yra pagrįstas kompromisas, jei jie nori didžiulio šuns. Nors maisto gali būti gausu visoje urvų zonoje, pagalbos iš grupės narių trūkumas įskaitant šuniukų saugojimą gali lemti dažnas jauniklių žūtis.

  • Didelės šunų veislės - Šunys - laisvalaikistau.lt
  • Kokio dydžio šuns norite?
  • Kinologė laisvalaikistau.ltienė pataria, kaip išsirinkti tinkamiausią šunį
  • 10 patikimiausių sarginių šunų veislių - laisvalaikistau.lt
  • Leonbergeris – Vikipedija
  • Šuns amžiaus tarpsniai – kada jis pradeda bręsti - DELFI Letena

Daugiau informacijos apie šunų dydžius ir formas Video: The Rules for RulersBirželis Šiandienos straipsnyje mes sužinome, kaip šunų dydžiai yra susiję su šunų sveikata. Ir padėti jums pasirinkti tinkamo dydžio šunį, kad atitiktų jūsų šeimą ir gyvenimo būdą. Naudojant labiausiai neįprastą siūlomų šunų dydį, vidaus šuo turi būti viena iš įvairesnių rūšių planetoje.

Plačiai paplitęs populiarus mitas, kad vieni šuns metai atitinka septynis žmogaus metus.

Iš mažiausio tecupo šuns, šunims mažo ponis - jūsų pasirinkimas. Dauguma šunų, žinoma, patenka kažkur tarp šių dviejų kraštutinumų. Tačiau visi šunys, dideli ar maži, daug panašūs į jų protėvių giminaičius, pilkus vilkus. Jie turi Dideliu sunu nario dydis pačius genus, tą patį DNR, ir visi gali fiziniai praktiniai aspektai sėkmingai susimaišė.

Taigi, kaip mūsų sukurta masto įvairovė paveikė mūsų šunis? Ar dydis iš tikrųjų svarbus renkantis šunų veislę? Ir gyvena su labai dideliu šunimis ar labai maža, labai skiriasi Vyriski pirstai ir nariai gyvenimo su vidutinio dydžio šunimi?

Šunų veislių dydžiai Jei esate linkusios įsigyti šunį, kuris patenka į vieną dydžio spektro galą ar kitą, svarbu žinoti praktinius klausimus, susijusius su labai didelių ar labai mažų šunų priežiūra. Taip pat apsvarstyti kilusius sveikatos klausimus, nes mes, žmonės, eksperimentavome su šunų dydžio apribojimais mūsų šunų veisimo programose Pirmiausia pažvelkime į praktinę dalykų pusę Kas yra kaip turėti milžinišką šunį?

Visi žinome, kad didesni šunys užima daugiau vietos. Bet kas iš tikrųjų nori turėti tikrai didelį šunį? Didysis danas yra viena iš mūsų žinomiausių milžiniškų veislių. Suaugusiam žmogui jis gali viršyti skalę virš lbs. Tai kelia praktinių problemų šeimoms, su kuriomis jis gyvena. Tai reiškia, kad jam reikia rimtai didelės ir giliai pamuštos lovos.

Tai nebus pigus ir užims gana daug vietos jūsų namuose.

Paieškos forma

Jei jums patinka idėja susikalbėti ir dalytis lova su savo šunimi, dar kartą galvokite, ypač jei turite vaikų. Miegas su dešimt akmens šunų gali būti pavojingas. Tuo tarpu jiems reikia suvaržymų. Tai gali būti praktinė problema nedideliam žmogui, turinčiam labai didelį šunį. Milžiniški šunys nėra pigūs bėgti.

Veterinarinė priežiūra yra brangi. Jie maitina daug daugiau nei kiti šunys ir jiems reikia aukštos kokybės maisto, kad jie būtų sveiki. Jiems taip pat reikia didžiulės socializacijos sumos, siekiant užtikrinti, kad visa jėga ir jėga būtų saugūs aplink žmones.

Tai yra keletas praktinių klausimų. Dar daugiau susirūpinimą kelia sveikatos problemos, kurios daro įtaką milžiniškiems šunims. Mes pažvelgsime į tuos momentus. Gyvenimas su mažyliu šuniu Gyvenimas su labai mažu šuniu turi savo praktinių iššūkių. Ypač šuniuko metu. Jie taip pat gali būti pažeidžiami kitų šunų išpuolių, jei jie naudojami viešose vietose.

Maži šunys yra neįtikėtinai mielas, tačiau mažos kaukolės gali sukelti iškilusias akis ir smegenų problemas Deja, ne visi yra atsakingi už savo šunų bendravimą ir kontrolę. Mažesni šuniukai kartais klaidingai sužino apie katės grobį, o tai yra akivaizdžiai pragaištingos pasekmės.

Šunų dydžiai - maži, vidutiniai ar dideli - kaip pasirinkti - Nuoroda

Ir natūralus savininkų noras apsaugoti ir prižiūrėti savo mažyčius augintinius reiškia, kad labai maži šunys kartais nepakankamai socializuojami kaip šuniukai. Tai vėliau gali sukelti nervingumą ir agresiją. Taigi, dabar pakalbėkime apie sveikatą.

Ar šunų pasaulio milžinas ar šurmulys gali turėti įtakos jūsų sveikatai ar ilgaamžiškumui? Ryšys tarp dydžio ir ilgaamžiškumo Apskritai galime apibendrinti ir teigti, kad mažesni šunys gyvena ilgiau nei didesni šunys. Tai savaime yra gana atvirkštinė tai, ką mes nustatome, jei palyginsime vieną rūšį su kita rūšimi. Paprastai didesnės gyvūnų rūšys gyvena ilgiau nei mažesnės gyvūnų rūšys.

Jūsų ponis tikriausiai gali pereiti, pavyzdžiui, į savo žiurkėną. Tai gali būti susiję su veiksmingesniu didesnių gyvūnų metabolizmu. Tačiau lengva pamiršti, kad šios labai skirtingos šunų veislės yra iš tikrųjų visos tos pačios rūšys. Ir taisyklė, kai žiūri į vienos rūšies individus, yra tai, kad kraštutinumas dydis nėra bode gerai, kai Dideliu sunu nario dydis apie sveikatą Pavyzdžiui, žmonėms gigantismas yra susijęs su trumpesne gyvenimo trukme, kaip ir šunys.

Pavadėliai šunims LISHINU

Mažiau yra daugiau Šunys yra didesnės, o ne didesnės, naudos. Iki tam tikro taško. Mažesni šunys vidutiniškai gyvena ilgiau nei didesni. Pavyzdžiui, žaislinis pudelis gali gyventi ilgiau nei standartinis pudelis Dideliu sunu nario dydis labradoras. Apskritai, jei norite kuo ilgiau praleisti laiką su savo nauju draugu, norint gauti mažesnį šunį turėtų būti vienas iš jūsų prioritetų. Bet ne labai mažai, kaip pamatysime akimirką Kiek didelis yra per didelis?

Žinoma, daugelis iš mūsų didesnių veislių gyvena dešimt ar dvylikos metų. Ir dauguma žmonių mano, kad tai yra pagrįstas kompromisas, jei jie nori didžiulio šuns. Bet kada mes einame už Labradoro ar Aukso retriverio dydžio.

Sulaukėjusių šunų gyvenimas | Vetvila

Kas atsitinka, kai mes vis dar didėja. Na naujienos nėra gerai. Ši maža čiuhua gali ilgiau gyventi, nei jo linksmas vilkdalgis. Tikrai dideli šunys, kaip antai didieji danai, žymiai sumažino gyvenimo trukmę. Jūsų vidutinis danų šuniukas gali tikėtis gyventi tik šešerius ar septynerius metus šaltinis.

Tačiau danai jie nėra vieninteliai labai dideli šunys, kurių gyvenimo trukmė yra mažesnė. Sveikatos apklausoje "Dogue de Bordeaux" šokiruojantis medianas buvo miręs nuo 3 metų ir 10 mėnesių šaltinisneopolito mastifas ir keletas kitų pernelyg didelių veislių, taip pat paveiktų be reikalo trumpesnį gyvenimą. Aš sakau be reikalo, nes mums iš tikrųjų nereikia veisti šunų tokio dydžio.

Pažvelkime į kitą skalės galą. Kas atsitiks, jei mes priimsime "mažą" iki ekstremalios Kiek mažas yra per mažas Jūs tikriausiai girdėjote apie pupelės šunys.

  • Pasirodo, ne visai - skiriasi jų socialinė santvarka, teritorinis, veisimosi elgesys ir maisto šaltiniai.

Tai yra mažiausios mūsų jau labai mažų žaislų veislių versijos. Keletui veislininkystę miniatiūrizavimo procesas vyko toliau nei bet kada anksčiau ir gamina šunis, kurie tinka jūsų delne. Bet ar sveiki šunys?

Aliaskos malamutas

Pasirodo, apskritai nėra labai sveika. Miniaturizacijos procese atsiranda dalykas, kai viskas prasideda.

Jau nekalbant apie tai, kad šie šunys dažnai yra rudos arba mažiausiai sveiki riebalų nariai ir iš jų auginami. Etiška abejotina praktika geriausiu atveju. Tačiau tai yra ne tik šunys arkliai, kurie kenčia nuo sveikatos problemų, bet ir "žaislų šunų" grupės šunys, kurių veislės standartiniai dydžiai, vis dar yra labai mažos ir dėl to gali kilti daugybė sveikatos problemų. Kai kurios turi galvos, kurios yra per mažos jų smegenims arba netinkamai įterpia akis.

Kai kurie turi kelius, kurie išsiveržė iš sąnario, o daugumoje mažų šunų yra problemų išlaikyti sveiką cukraus kiekį kraujyje Kai ateina rinkti sveiką šunį, mažas nuo 10 iki 20 svarų svorio yra gerai, bet maža nėra tokia puiki idėja. Nurodykite, kuris šuns dydis jums tinka Įsitikinęs jus, tikiuosi, kad milžiniško šuns ar labai mažo šuns pirkimas nėra gera idėja, mes apibendrinsime Dideliu sunu nario dydis kuriuos iš skirtingų dydžių šunų privalumus ir trūkumus Didžiosios šunų veislės - privalumai ir trūkumai Daugelis mūsų sporto ar šaunamųjų šunų veislių yra gana didelės.

Tai dažnai veisiami puikūs temperamentai, pakankamai tvirti šeimos gyvenimui ir mažų vaikų priežiūrai. Jie dažnai daro gerus šeimos šunis Neigiama Dideliu sunu nario dydis daugelis šautuvų šunų taip pat yra labai šurmuliuojantys ir bitey kaip šuniukai, o ne laimingas derinys su Dideliu sunu nario dydis iki penkerių metų.

Jiems taip pat reikia daug treniruočių ir treniruočių - tai gali būti neigiamas dalykas, jei tai kažkas jums patinka Kai kurie iš mūsų šunų veislių yra puikūs šeimos šunys, taip pat gali padėti nerimaujantiems namų savininkams jaustis saugesni. Jiems gali prireikti daugiau dėmesio, kai kalbama apie socializaciją dėl įgimtų apsaugos instinktų. Galite sužinoti daugiau apie šią temą renkantis šunį su puikiu temperamentu Didžiosios veislės gali būti labai nepatogios.

Kai jaunesni, jie linkę būti Dideliu sunu nario dydis ir gali sugadinti subtilus namų apyvokos reikmenis ir kramtyti savo turtą. Daugelis žmonių taip pat turi visą gyvenimą linkę plaukioti daug.

Šie didesni veislės šunys dažniausiai labiausiai tinka jaunoms aktyvioms šeimoms, kuriose tėvai nėra pernelyg didžiuotis namais ir kur visi vaikai yra vyresni nei penkeri metai. Jie taip pat turi gyventi šeimoje, kurioje bent vienas suaugusysis norėtų dalyvauti reguliariuose mokymuose.

Vidutinės šunų veislės - privalumai ir trūkumai Yra keletas puikių vidutinio dydžio šunų veislių, tarp kurių yra keletas spanielių, bulių terjerų ir pasienio kolių veislių. Tai gali būti ne dideli šunys, bet jie turi daug energijos ir vis dar gali padaryti puikias drauges aktyviai šeimai Daugelis vidutinio dydžio šunų turi ilgesnę Dideliu sunu nario dydis trukmę, nei didesnės veislės, ir, žinoma, jie užima mažiau vietos mašinoje ir namuose.

Deja, kai kurie Dideliu sunu nario dydis vidutinio dydžio šunys buvo auginami rimtų sveikatos problemų. Tai yra mūsų plokšti arba brachycephalic šunys, pavyzdžiui, buldogas ir Prancūzijos buldogas. Žmonės dažnai perka šiuos šuniukus, nes jie yra mieli ir mažai energijos, tačiau deja, mažos energijos dalis Dideliu sunu nario dydis rimtų sveikatos problemų priežastis. Patikrinkite šią nuorodą, kad gautumėte daugiau informacijos Vidutinės veislės dažniausiai yra geriausias sprendimas šeimoms su mažais vaikais, nes jie mažiau linkę sunaikinti mažylius, kurie skrenda ar gali būti pažeisti per daug entuziastingų apkabinimo ar grubių žaislų iš vaikų.

Mažos Dideliu sunu nario dydis veislės - privalumai ir trūkumai Yra daug mažų šunų veislių, vertų apsvarstyti. Ypač jei neturite labai mažų vaikų Turint mažą šunį nereiškia, kad galite būti sočiųjų bulvių, jiems vis tiek reikia treniruotis kiekvieną dieną. Pavyzdžiui, daugelis mūsų terjerų veislių yra nedideli, bet yra gana pajėgūs jus lydėti ilgą žygį, jei jie tinkami ir gerai.

Viena problema, kurią reikėtų atkreipti į mažų šunų veislių šunį, - tai stuburo problemos. Tačiau iš esmės galima išvengti, pasirinkus šunų veislę, kur šuns kojos ilgis yra Dideliu sunu nario dydis lygiavertis atstumui tarp priekinių kojų ir Nario stiprinimo irenginiai kojų.

Maži šunys yra labai nešiojami ir jūsų namuose yra labai mažai vietos, todėl jie idealiai tinka mažiems namams ar apartamentams. Kai kurios mažos veislės taip pat yra tarp mūsų ilgiausiai gyvenančių veislių.

Taigi, jūs turėsite daug metų, per kuriuos galėsite mėgautis savo pintų dydžio kompanionu. Šunų dydžiai - santrauka Atrodo, kaip dažnai būna su gyvulių veisimu, mes esame grėsmingai su gamta. Mes dažnai galime ištrūkti, keisdami originalų vilko planą šiek tiek. Jei sumažinsite dydį, galime padidinti kai kurių mūsų veislių ilgaamžiškumą.

Bet tai tikrai nėra atvejis, kai šunys didesni už gamtą. Jei norite praleisti kuo daugiau metų su savo nauju draugu, pasirinkdami šuniuką iš kai kurių vidutinių ar mažų veislių, tai yra kelias.

Žinoma, jei pasirinksite protingai ir išvengsite kitų pagrindinių susirūpinimą keliančių sričių, susijusių su šunų būkle.