Nario stiprinimo irenginiai

But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience. Džiaugiamės, kad vasaros renginiai bus kokybiškesni. Atlikti savivaldybių skolinimosi ir skolos valdymo reglamentavimo peržiūrą, sudarant lankstesnes skolinimosi galimybes, kartu išlaikant viešųjų finansų sistemos tvarumą. Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius. Diegimas ir valdymas Maršrutizatoriaus DIR diegimui ir valdymui naudojama paprasta ir patogi daugiakalbė Web sąsaja su vartotoju. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.

Tikimės, kad dalyvaudami ir susipažinę su įvairiomis sporto veiklomis kiekvienas bendruomenės narys pakeis nusistovėjusius įpročius ir įgis atitinkamai vertingus ir naudingus sveikatai įgūdžius.

Projekto dalyviai susipažins ir dalyvaus šiose komandinėse sporto veiklose: dziudo, imtynės, futbolo, krepšinio užsiėmimuose. Scena pagaminta iš medžio, todėl parko įvaizdžio negadina.

Susijusios naujienos

Dabar turime stacionarią sceną Meškuičių miestelio parke. Džiaugiamės, kad vasaros renginiai bus kokybiškesni.

Projektui įgyvendinti skirta 3 Eur. Lėšos bus panaudotos metais rugpjūčio mėnesį per tradicinę Meškuičių vasaros šventę. Planuojama suorganizuoti jau tradiciniu tapusiu renginį — vasaros šventę, pasikviečiant renginio vedėją, muzikinės koncertinės programos atlikėjus, įteikiant prizus- lininius rankšluosčius labiausiai nusipelniusiems meškuitiečiams. ES fondų lėšų, t.

Recovery and Resilience Facilitykuri numato šalių narių sisteminių struktūrinių reformų finansavimo galimybę ir finansinių instrumentų kūrimą; Europos Komisija m. Saugumas Belaidis maršrutizatorius DIR turi integruotą ugniasienę. Išplėstos saugumo funkcijos mažina programišių atakų tikimybę, o taip pat blokuoja vartotojų prieigą prie nepageidaujamų puslapių internete.