Koranas apie nario padidejima.

Korano skaitymas: Nors Korano skaitymas ir įsiminimas yra daugelio musulmonų pastangos ištisus metus, Ramadanas yra laikas, kai dedamos papildomos pastangos ir daugelis musulmonų stengiasi bent kartą per šventąjį mėnesį perskaityti visą Koraną. Korane sakoma: " Žemiau , kurie bando supaprastinti skaičiavimus.

Share on Facebook Share on Twitter Kaip pagrindinis islamo teisės šaltinis, Koranas nurodo bendras musulmonų gaires, kurias reikia laikytis, kai dalijasi mirusio giminaičio turtą. Formulės pagrįstos sąžiningumu, užtikrinančiu kiekvieno šeimos nario teises. Musulmonų šalyse šeimos teisėjas gali taikyti formulę pagal unikalią šeimos makiažą ir aplinkybes. Ne musulmonų šalyse gedulų giminaičiams dažnai paliekama savarankiškai išsiaiškinti, ar musulmonų bendruomenės nariai ar lyderiai pataria, ar ne.

Maisto ruošimas

Korane yra tik trys eilutės, kuriose pateikiamos konkrečios paveldėjimo gairės 4 skyrius, 11, 12 ir 17 eilutės. Šių eilučių informacija kartu su pranašo Muhammedo praktika leidžia šiuolaikiniams mokslininkams panaudoti savo samprotavimus, kad išsamiai apibūdintų įstatymą. Bendrieji principai yra tokie: Fiksuotos prievolės Kaip ir kitose teisinėse sistemose, pagal islamo įstatymus mirusiojo turtas pirmiausia turi būti naudojamas laidojimo išlaidoms, skoloms ir kitiems įsipareigojimams sumokėti. Kas liko, tada paskirstoma tarp įpėdinių.

Korane sakoma: " Willo rašymas Islamo kalba rekomenduojama rašyti valią. Pranašas Muhammadas vieną kartą sakė: "Musulmono pareiga turi ką pasakyti, kad neleisti dviems naktims praeiti be rašymo valios" Bukhari. Ypač nemusulmoniškose šalyse musulmonams patariama rašyti norą paskirti vykdytoją ir patvirtinti, kad jie nori, kad jų turtas būtų platinamas pagal islamo gaires. Taip pat patariama, Koranas apie nario padidejima musulmoniški tėvai paskirtų nepilnamečių vaikų globėją, o ne pasikliauti ne musulmonų teismais.

Iki trečdalio viso turto gali būti atidėtas, kad būtų galima sumokėti pasirinktą užklausą.

Newest ideas

Tokio paveldėjimo naudos gavėjai negali būti "fiksuoti įpėdiniai" - šeimos nariai, kurie paveldės automatiškai pagal Korano skyrius žr. Užduodant užduotį asmeniui, kuris jau paveldėjo fiksuotą dalį, neteisingai padidėtų šio asmens dalis, palyginti su kitomis. Vis dėlto gali būti pavesta asmenims, kurie nėra vieni iš fiksuotų įpėdinių, kitų trečiųjų šalių, labdaros organizacijų ir kt. Asmeninė užklausa negali viršyti trečdalio turto, be vieningo visų likusių įpėdinių leidimo, nes jų dalis turėtų būti atitinkamai sumažinta.

Paveldėjimo įstatymas islame

Pagal islamo teisę visi teisiniai dokumentai, ypač testamentai, turi būti liudyti. Asmuo, paveldamas iš Koranas apie nario padidejima, negali būti šio asmens valios liudijimu, nes tai yra interesų konfliktas.

Nustatytieji įpėdiniai: artimiausi šeimos nariai Išnagrinėjus asmeninius palikimus, Koranas aiškiai pamini tam tikrus artimus šeimos narius, kurie paveldi fiksuotą dvaro dalį.

Šiais asmenimis jokiomis aplinkybėmis negali būti atsisakyta jų fiksuoto dydžio, o šios sumos yra skaičiuojamos iš karto po pirmųjų dviejų etapų įsipareigojimų ir palikimų. Negalima, kad šie šeimos nariai būtų "iškirpti" iš valios, nes jų teisės yra išdėstytos Korane ir negali būti pašalintos nepaisant šeimos dinamikos.

Šio automatinio, "fiksuoto" paveldėjimo išimtis yra netikinčiųjų - musulmonai nepriima paveldėti ne musulmonų giminaičių, nesvarbu, ar jie arti, ar atvirkščiai. Be to, asmuo, kuris yra pripažintas kaltu dėl žmogžudystės ty tyčinio ar netyčinione paveldės mirusiojo.

Tai yra skirta atgrasyti žmones nuo nusikaltimų, kad jie galėtų gauti finansinę naudą. Kiekvieno paveldimo asmens dalis priklauso nuo formulės, aprašytos Korano 4 skyriuje.

Tai priklauso nuo santykio laipsnio ir kitų fiksuotų įpėdinių skaičiaus. Tai gali tapti gana sudėtinga.

Šis dokumentas apibūdina turto padalijimą, kaip tai daro tarp musulmonų iš Pietų Afrikos. Dėl konkrečių aplinkybių pagalbos, protinga pasikonsultuoti su advokatu, kuris specializuojasi pagal šį musulmonų šeimos teisės aspektą jūsų konkrečioje šalyje.

Taip pat yra internetinių skaičiuoklių žr.

Žemiaukurie bando supaprastinti skaičiavimus. Likę įpėdiniai: toli giminaičiai Kai apskaičiavimai atlikti fiksuotiems įpėdiniams, turtas gali turėti likusį balansą. Tada turtas yra paskirstytas į "likusius įpėdinius" ar tolimesnius giminaičius.

Tai gali būti tutai, dėdės, dukterys ir sūnėnai, ar kiti tolimi giminaičiai, jei likusių kitų artimų giminaičių nebus.

Vyrai vs moterys Korane aiškiai teigiama: "Vyrai turės dalį tėvų ir giminaičių palikimo, o moterys turės dalį tėvų ir giminaičių" Koranas 4: 7.

Taigi, ir vyrai, ir moterys gali paveldėti. Moterų paveldėjimo dalių atidėjimas buvo revoliucinė idėja. Senovės Arabijoje, kaip ir daugelyje kitų kraštų, moterys buvo laikomos turto dalimi, o patys jos turėjo būti dalijamos tik grynai vyrų įpėdiniams.

Ramadano tradicijos Maroke

Tiesą sakant, tik seniausias sūnus viską paveldėjo, atimdamas visiems kitiems šeimos nariams bet kokią akciją. Koranas panaikino šią neteisingą praktiką ir įtraukė moteris kaip savarankiškai įpėdinius.

Paprastai žinoma ir nesuprantama, kad " Koranas apie nario padidejima gauna pusę to, ką gauna vyrai" islamo paveldime. Šis pernelyg supaprastinimas ignoruoja keletą svarbių dalykų. Akcijų svyravimai labiau susiję su šeimos santykių laipsniais ir paveldėtojų skaičiumi, o ne paprastu vyrų ir moterų šališkumu.

Straipsnis, kuriame teigiama, kad "dviejų vyriškų moterų dalis yra lygi", taikoma tik tuo atveju, kai vaikai paveldės savo mirusius tėvus. Kitomis aplinkybėmis pavyzdžiui, tėvai, paveldėję mirusį vaikąakcijos vienodai pasiskirsto tarp vyrų ir moterų.

Mokslininkai pabrėžia, kad visiškai ekonominėje islamo sistemoje broliui tikslinga dvigubai padidinti savo seserio dalis, nes jis yra galutinai atsakingas už savo finansinį saugumą.

Brolis privalo dalį šitos lėšos praleisti savo seserio priežiūrai ir priežiūrai; tai yra teisė, kurią ji turi prieš jį, kurią gali vykdyti islamo teismai.

KORANAS

Tada yra teisingumas, kad jo dalis yra didesnė. Praleisti iki mirties Musulmonams rekomenduojama visą gyvenimą apsvarstyti ilgalaikius, tebevykstančius meilės veiksmus, o ne tik laukti, kol pasibaigs paskirstyti bet kokius pinigus.

Pranašui Muhammedui kadaise buvo paklaustas: "Kuri labdara yra aukščiausios už atlygį? Negalima atidėlioti prie artėjančio prie mirties laiko ir tada pasakyti: "Duok tiek daug tiek ir taip, tiek taip ir taip. Prieš paskirstydami turtą labdaringomis priežastimis, draugais ar bet kokiais giminaičiais nereikia laukti savo gyvenimo pabaigos.

  • Ramadano tradicijos Maroke - Receptai -
  • Paveldėjimo įstatymas Pagal islamą

Per savo gyvenimą jūsų turtas gali būti išleistas, tačiau manote, kad tinka. Also see.