Murzhsky nario matmenys.

Ne mano butas. Ir galiausiai. Paimkime puokštę? Julija: Aš svajojau, kad buvau savo buvusio vyro namuose.

Kojinės nebuvo suplyšusios, bet ir ne naujos, bet jas nusimovus paaiškėjo, kad nailoninės pėdkelnės ant vienos kojos su didele skylute.

Šis vyras barė mane, kad nesirūpinau savimi, ir aš vėl pradėjau mūvėti daug gražių ir šiltų kojinių, net mūvėjau izoliuotas šlepetes. Karina: dėvėjau porą juodų kilpinių kojinių ir dar porą atsargų Nusivilkau šias kojines ir padovanojau kažkam Paulius: Aš kažkur rengdavausi ir norėjau apsivilkti nlski, bet jie pasirodė nešvarūs tiesiai su žemės pėdsakais ir aš jų nedėvėjau, o aš likau basa ir pabudau.

Tolkynas: Sapnavau, kad sapne mirusi mama atsinešė įvairiaspalvių megztų kojinių ir išsivežė rudas senas, suplyšusias kojines. Atsiprašau už klaidas!!! Nushinas: sapnavau savo buvus vaikina. Tarsi jis grįžo namo, o Murzhsky nario matmenys nusimoviau kojines. Tada jis nuėjo miegoti.

Kojų pirštų charakteristika

O kieme visa tai jo rūbais stebi jo dabartinė žmona. Darja: Svajojau apie drabužių spintą. Ir tada vienas iš jų Murzhsky nario matmenys iš šono man paduoda mėlynas kojines ir jos buvo nešvarios bet tikrai ne purvinos, bet buvo akivaizdu, kad jos jau buvo apsirengusios ir juokiasi iš manęs, kad tai mano nešvarios kojinės Aš sakiau, kad jau seniai jas išmečiau kaip jis galėjo juos rasti Tatjana: Sveiki!

Sapne buvusiam kolegai patiekiu tris kojinių poras Murzhsky nario matmenys, dvi - juodos tekstilės, o trečią iš plonos vilnos - pilkas. Iš anksto dėkoju! Volha: Mne prisnilos, cto ya xodila v belix noskax po chernozhemu. Noski ispachkalis I ya dumala, kak mne ix otstirat tak, ctob oni zanovo bili belimi, tak I prosnulas - v dileme : Valentna: Sveiki!

Šiandien sirgau, kad jie į mane šaudė, bet nemačiau kraujo, net nejaučiau skausmo. Nonna: Valstybes tobulinimo partneriai pradžių šios kojinės buvo mano draugo, su kuriuo bučiavausi, dovana, kojinės buvo tamsiai žalios, o jis dirbo šioje parduotuvėje, ir ši dovana buvo dėkinga už bučinius, nors realiame gyvenime aš jam nieko kito nemanau, išskyrus užuojautą. Camilla: Aš vaikščiojau baltomis kojinėmis ant žemės, kur ką tik lijo, ant asfalto, ten buvo senas mano tėvo automobilis, o dvi keistos moterys, aš išėjau į kelią baltomis kojinėmis, girtuoklis sugriebė mane ir pradėjo purtyti, tėvas nubėgo link manęs gelbėti iš girtuoklio toli nepamenu oksana: buvęs vyras nešioja kojines.

Nusiimu jam vieną kojinę ir pradedu ją siūti. Stebėjau, kokia ji graži, ir norėjau ją nufotografuoti. Karina: mano mylimoji laižė ant sofos, tada atsikėlė ir pradėjo kažkur ruoštis, norėjo apsiauti kojines ir džinsus, o jie buvo šlapi bet ne visai, paėmiau iš spintosaš padėjau daiktus išdžiūti, o jis paėmė kitas kojines, nenorėjau jo niekur paleisti, išlaikė! Olga: Sveiki, buvau kambaryje, daug žmonių, draugų, pažįstamų ir nepažįstamų žmonių, kažkieno namuose.

Pamenu, kad buvo gėda, gėda, diskomfortas Aš tiesiog atsikėliau ir nebekėliau kojų. Anastasija: sapnavau, lyg bėgčiau nuo žmonių, ieškojau batų ir nerandu, tada pažiūrėjau, kad esu su šiltomis juodomis kojinėmis ir bėgau jomis.

Kas svajoja apie vaikų naujas kojines. Kas svajoja apie vyrų svajones

Tai yra būtent tas faktas, kad Juodosios kojinės ant mano kojų labiausiai įsiminė iš visos svajonės. Ką tai reiškia? Šiandien svajojau, kad mano vyras mūvėjo skylėtas kojines.

Viktorija: Sveiki. Sapnavau, kad mano draugas atleis koncertui nusiplauti kūno spalvos kojines. Tatjana: sapne ji dideliame baltame koridoriuje pasiėmė nešvarias suplyšusias svetimas kojines ir įsidėjo į maišus ir pertvarkė kitame koridoriuje, norėjo nusiprausti, bet ne Lenara: Sapnavau, kad einu į tualetą namuose ir matau tualeto dubenį, pilną kojinių, nusidėvėjusius, ir mintimis suprantu, kad vyro tėvas nusimovė kojines Vika: Mes su mama nuėjome į Murzhsky nario matmenys, kur Murzhsky nario matmenys kojines.

Aš juos pasirinkau, bet pats nepirkau, bet atidaviau berniukui, nes jam nepakako kojinių, jie greitai buvo išardyti. Natalija: Gera diena! Šiandien turėjau svajonę: ateinu į kavinę su mylimu vyru gerti kavos ir žiūrėti filmą, matau mūsų lovą, kai kurie jo daiktai guli ant lovos po pagalve, kai pradėjau tiesinti lovą, ant kiekvienos skylės pamačiau jo juodas kojines.

Bet aš nepamenu, kur darau šias kojines. Tada mes ieškome stalo, randame vieną laisvą, bet tuo pačiu metu sakau, kad man nepatinka ši vieta, kitas stalas yra nemokamas, mums patiko, mes einame ten, bet aš atsisėdu vienas, jis sustojo prie kito stalo ir atsisėdo su kuo nors pasikalbėti ir jo laukti.

Surinkite savo mintis, kad galėtumėte veikti. Matydamas suplyšusias, nešvarias kojines - į kivirčus ir apkalbas. Švarios, gražios kojinės - jūsų planus kažkas patvirtins ir palaikys.

Tuo sapnas nutrūko. Svetlana: Aš esu savo vyro namuose, su kuriuo mes negyvenome 2 metus, jo daiktai išsibarstę jo namuose, jo mama sėdi, aš jo nematau, ir ji prašo manęs padėti sutvarkyti jo daiktus. Aš išvalau ir pasiimu su savimi nešvarias kojines Natalija: Mano vyro buvusi žmona mano buvusiam vyrui leidus, pasiima sūnui kojines. Suporuokite kojines. Jis vaikšto po mūsų kiemą Efektyvus nariu didinimo metodai nurodo trūkumus.

Elgiasi dalykiškai. Prieš tai pamačiau save nuogą ir pilu vandenį į kiemą. Namas yra privatus. Iš anksto dėkoju už atsakymą. Valerija: Prieš daugelį metų mano sesuo mirė ir šiandien sapne buvau jos namuose, kalbėjau su ja, kai išėjau ir dėl kokių nors priežasčių nusiėmiau kojines, kuriose buvau jos namuose Ką tai reiškia Olga: Norėjau nusileisti laiptais, pastebėjau, kad esu be batų Nusileidusi supratau, kad galiu skristi virš laiptelių, tada išskleidžiau sparnus tai yra rankas.

Ketinu išeiti ir apsiauti kelius ilgas kojines ir batus, bet nerandu vieno golfo aikštyno ir jaudinuosi. Ketinu nusiimti vieną uždėtą golfą. Margarita: Jie man atvežė manau, kad man padovanojo visą paketą naujų įvairiaspalvių kojinių. Ankstesnę naktį aš taip pat svajojau apie kojines, taip pat naujas, bet, atrodo, jas nusipirkau ir daviau kažkam, mano nuomone, vyrui. Bet sapne aš jo nemačiau, bet ji žinojo, kad jį perka.

Tatjana: sapnavau močiutės šifoną su keliais popieriais ir senelio nuotrauka jų jau seniai nebėraaplink viskas pilka ir staiga lentynoje yra vaikų rausvai Padidinkite nario lygio irengini kilpinės kojinės, aš jas paėmiau, o tada padėjau ir pasakiau, kad keturiasdešimtą dieną tikrai atimsiu.

Ačiū iš anksto. Mes stovime kambaryje, šios kojinės yra ant stalo, jis paima jas ir sako motinoms, kad aš jas išsinešiu, aš jam sakau, Murzhsky nario matmenys yra šios moteriškos kojinės, jūs jau turite pilną Murzhsky nario matmenys, ne tik mano, bet ir mano tėvo, ir aš jas padovanosiu mergaitei. Pamačiau svajonių tipo seserį, kuri manęs paprašė kojinių. Aš neprisimenu tiesiogiai, bet to, kad šios kojinės buvo aiškios sapne Olga: Sveiki.

Sapnavau, kad mano vyras su skundu ir nepasitenkinimu, gal net su tam tikru priekaištu, man pasakė, kad jis nuplauna tris poras kojinių. Inna: Sapne matau savo vyro butą, o jame sutinka jo žmona, liepiau jai pakviesti, įėjau į butą ir ėmiau klaidžioti, nusiėmiau kojinę, o ji norėjo ją pasiimti. Perėjęs intymią zoną, netyčia paliesdamas vienas kitą rankomis, aš paprasčiausiai paklausiau: "Leisk man pataisyti tavo kojines?

Kojinės buvo kūno spalvos, jis davė man dėžę siūlų, o aš pasirinkau pilką. Siuvami Elena: sapne mačiau savo anūką 5 m. Nešiau jį ant rankų ir buvo sunku. Pakeliui buvo laiptai Murzhsky nario matmenys tvoros su siaura anga. Įveikėme visas kliūtis ir išėjome į plačią teritoriją šalia namo Aleksandras: Sveiki, šią naktį sapnavau, kad Kaip padidinti nari per 15 minuciu juodas kojines ir jas išmečiau, o iš kažkokio nesuprantamo kliringo paėmiau baltas kojines ir padovanojau nežinau kam natalija: aš nepamenu visos svajonės Tarp kojinių yra pakuotėse, ir jau yra pažįstamų, bet švarių nes mačiau jas sulankstytas.

Natalija: Gera diena. Sapnavau ne ryškias spalvas, bet aiškiai mačiau ant savęs ir savo jauno vyro senelio geltonas, absoliučiai švarias, tarsi naujas kojines. Be to, situacija buvo sapne, aš esu lovoje su savo vaikinu, senelis ateina ir eina miegoti tarp mūsų. Aiškiai mačiau geltonas kojines ant savęs ir ant senelio.

Senelis man sako, kad mes su vaikinu visiškai netinkame vienas kitam, nesame pora ir t. Tada apsirengiu ir sakau savo MCH, kad palieku jį. Sapne ji tai pasakė iš susierzinimo, greičiau iš to, kad visa tai man buvo siaubingai nemalonu. Ir vis dėlto tokia akimirka, pabudusi, suprantu, kad visa ši istorija vyko lygiai tame pačiame bute kaip ir mano buvusieji, išskyrus tai, kad baldai buvo kitokie.

Ir aš dažnai turiu svajonių, kai kurių situacijų su savo MCH, bet kažkodėl jis visada yra mano buvusio prisidengimas. Kaip tu gali interpretuoti tokio pobūdžio sapnus, nes aš visai negalvoju apie savo buvusįjį, aš jį palikau prieš 5 metus savo iniciatyva, mano jausmai išblėso, galima net pasakyti priešiškumą, bet mes jau 5 metus su juo nebendraujame, kalbu apie jį Neprisimenu.

Ką reiškia tokie sapnai? Dėkojame už jūsų atsakymą ghoul: Svajojau apie savo velionį tėvą. Jis pasakė, kad jam šalta, ir paprašė manęs kojinių. Aš jam Murzhsky nario matmenys porą kojinių ir pasakiau, kad jei atšals, paduosiu dar 51 metų Vitalijus: Sapnavau, kad užsimačiau geltonas buvusios žmonos kojines.

Paplūdimyje po maudynių, tada aš pradėjau dėvėti savo juodas kojines ant geltonų kojinių ir tada man pasirodė, ką aš padariau.

Aš labai juokiausi ir man net atrodė, kad aš juokiuosi iš tikrųjų. Naktį net paklausiau, ar mano mergina girdėjo, kad aš miegodama juokiuosi.

Be to, aš daug pasiimu į krepšį. Iškart pabudęs. Ksenija: Sapne pajudinu lovą ir ten randu savo vaiko kūdikio kojines po vieną iš poros, kurios ilgą laiką ieškojo kojinių juodos ir pilkos spalvos. Inna: Sapnavau spalvingą sapną, kai pažįstamas jaunas vyras paprašė baltų kojinių! Jis jų labai prašė! Jis vis kartojo Aš uždengiau kojines nugara!

Kodėl ši svajonė? Aš jas nusiėmiau nusiprausti. Olga: Prieš kažkokį renginį mama man padovanoja kojines, parodo skirtingas, o aš renkuosi tris poras. Užsidėjau dvi poras ir vieną pasiimu su savimi. Du iš jų buvo žali, vieni kojinės, o kiti kaip kojinės-šlepetės, kažkokie masulmaniški, keisti, bet aš juos paimu ir manau, kad tokie tiks namams. Pasiėmiau ir purpurines kojines. Inessa: svajojau apie daugybę naujų kojinių porų ir jas pasiėmiau, bet negalėjau apsispręsti dėl spalvos ir stiliaus, buvo labai gražūs pasteliniai tonai ir nėriniai Aleksejus: Sveiki.

Tai buvo taip, aš patekau į kažkokį kiną ar koncertų salė nebuvo labai aiški, aplink mane buvo sukurta nelabai maloni atmosfera, visi rūkė ir gėrė, ir situacija atrodė kaip kažkokiame ųjų bare, bet pasirodymas buvo įdomus, tiksliai pamenu ir apžiūrėjęs aplinką, pažvelgiau žemyn į savo kojas ir pamačiau save be batų ir suplėšytomis kojinėmis ši akimirka buvo ypač ryški sapnepo kurios pažvelgiau į kairę, kur mano draugas sėdėjo toje pačioje situacijoje.

Liudmila: Sapnavau, kad einu gatve kaimo gatve su pažįstamu žmogumi. Nusprendžiau pažvelgti po kojomis ir pamačiau, kad einame ne žeme, o kojinėmis. Buvo ir ryškių, ir pilkų kojinių. Jie buvo nauji, tarsi ant parduotuvės prekystalio. TATYANA: Sveiki, svajojau apie kojinių krepšį, tarsi jį rūšiuodama ir išmesdama nutekėjusias kojines, kojinės buvo juodos, pilkos, spalvos, taip pat vyrai ir moterys.

Taip pat nailoninės pėdkelnės, juodos, jas užsidedu ir jos plyšta. Svetlana: Renginys vyko naktį miške, vijosi vilkų būrys, pasigirdo staugimas, kai ant eglės šakų aš be sąmonės vežiojau savo vyrą. Buvo jaučiama, kad jie tuoj pasivys. Bet kažkada priešais mane buvo vienas vilkas, kuris buvo pasirengęs pulti vilkų buvo daug, bet kažkaip aš juos išsklaidžiau. Bandžiau jį išvaryti, bet jis neišėjo. Iš pradžių Murzhsky nario matmenys stovėjo, paskui vadovavo ir buvo nejudančioje būsenoje, jos akys buvo raudonos, jis buvo pasirengęs lūžti.

Aš pats ėmiau kaukti kaip vilkas Pabudau, nes iš tikrųjų kaukiau kaip vilkas. Išgąsdino visus šeimos narius. Ką galėjo reikšti mano svajonė. Iš anksto dėkoju. Ruslana: Sapnavau, kad turėjau kivirčą su vaikinu, buvau jo namuose, o jis pasakė, kad šiandien jis yra užsiėmęs ir išvyksta į reikalus, o aš pradėjau ruoštis dar prieš savo.

Aš pradėjau dėvėti kojines, o po tris kojines ant kiekvienos kojos. Kojinės mušė trumpą sportą, bet šilta. Aš nežinau, ar aš ten palikau, ar ne Nosinė buvo vyro, balta su juostele išilgai krašto, bet suglamžyta, purvina ir skylutėse. Išskleidžiau ją ir staiga atpažįstu kaip seno senelio draugo nosinaitę.

Kam visa tai skirta? Neseniai ji paliko juos pas mus. Anoniminis: Svajojau, kad spintoje žiūriu į naujas gražias supakuotas kojines, jos buvo baltos, violetinės su vienaragiais ir pakuotėje: D Anastasija: Sapnavau, kad susitvarkau savo lentynas spintoje ir radau daug gražių supakuotų kojinių, pradėjau į jas žiūrėti, kai kurios buvo baltos, o kai kurias puikiai atsimenu, jos buvo purpurinės su vienaragio raštu, taip pat purpurinės, taip pat buvo koproninių kojinių, jų buvo daug ir Aš taip pat pradėjau juos dėti į pakuotes ir daugiau nieko neprisimenu Yana: svajojo.

Aš paklausiau: ar nėra kitų? Ėjau pasikeitęs ir vėl suplyšęs. Grigalius: Svajojau apie baltą vyrišką kojinę, kurią dėl kažkokios nežinomos priežasties aš pradedu tirpti, ir darau tai nuo kojinės vidurio, tarsi ten Murzhsky nario matmenys skylė, bet skylės nematyti, kaupiasi tik siūlų kraštai ir viskas.

Anoniminis: Sapnavau, kad žiurkės lipo į audinės kojines, viena juoda kita balta ir balta žiurkė gulėjo pilvu į viršų nejudėdama. Prie jos užlipo mažas šuo tatjana: Bendras draugas padovanoja kojinėms kelias poras skirtingų spalvų, aš norėjau pasižiūrėti, ji pasakė, kad ne man, ir padovanojo buvusiai žmonai. Kojinės buvo baltos. Zinaida: Murzhsky nario matmenys trečiadienio iki ketvirtadienio sapnavau sapną: tarsi stovėčiau ir matau tėvo kojas, apsirengusią išpūtusiomis sūnaus kojinėmis.

Aš klausiu: kodėl mūvėjai kojines? Bet jis neatsakė! VICTORIA: sapnas, kai pamačiau, kad mūsų miegamajame ant lovos buvo daug kojinių, o mano mintys tuo pačiu buvo ir tai, kad mano vyras turėjo daug kojinių Alya: aš svajojau apie buvusį vaikiną, su kuriuo daugiau nieko negalime turėti Noriu į savo krepšį įsidėti 2 poras kojinių ir 2 rankšluosčius - viskas nauja ir gražu, bet jie netelpa, todėl įsidėjau į maišelį.

Tada matau kojines, palaidotas smėlio dėžėje. Palieku juos ramybėje ir palieku vietoje. Vasifas: sveiki, tiksliai nepamenu, kas nutiko ir kur eidavau, bet atsimenu tą akimirką, kai buvau su kojinėmis, bet vis tiek pradėjau traukti kitą kojinę ant kojinių Svetlana: Sapnavau buvusį vyrą su suplyšusiomis megztomis kojinėmis, klausiu, kodėl jos suplyšusios, Murzhsky nario matmenys sako, kad daugiau nieko nedėvėti.

Jaučiuosi lyg pažįstu jį. Šiandien nuo pirmadienio iki antradienio sapne laikiau voką, kuriame buvo gražiai sulankstytos kelios mano skirtingų kojinių poros, kurios anksčiau buvo paliktos draugui. Alyona: Labą popietę svajojau apie švarias baltas kojines, apsirengusias ant kojų, ant vienos kojos kojinė buvo nepažeista ant kitos, visos buvo su tokiomis didelėmis skylėmis, kad jų neįmanoma ištaisyti.

Tikiuosi: darbo kolega bandė man duoti suplyšusias kojines vyruiaš jai pasakiau, kad jis jų nedėvėjo ir mums jų nereikia. Aš jų nepaėmiau. Jis manęs paprašė geros kojinės. Dešinėje, grupė merginų, kurios kalba, žiūriu žemyn ir matau, kad esu toje pačioje Naskoje kairėje yra kojinė, bet ne dešinėje Svetlana: Sveiki Turėjau svajonę - esu jauna. Viena kojinė ryškiai alyvinės-rausvos spalvos čiulpiamais su didžiuliu skylu kulne Antroji kitokios spalvos kojinė violetinė0 baltais taškeliais.

Po kurio laiko jie man duoda dar vieną porą. Jokių suplyšusių. Na, aš pirkau be prieštaravimų. Aš pasirinkau jo švarias, juodas kojines, o liko mažos, tarsi vaikiškos kojinės ir pora mažų juodų batų. Eldaras: pamačiau kojines, kur viena kojinė buvo suplyšusi, o aš ją išmečiau, o kita pritvirtinau prie kitos visumos ir užsidėjau. Esmė ta, kad tikrai taip praktikuojuosi gyvenime, dėviu kojines ten, kur kiekvienos kojinės išorėje yra siuvinėjimas.

Taigi, kai viena kojinė iš poros nutrūksta, aš neišmetu kitos, laukiu, kol kitos poros kojinės bus ištrintos, tada jas sujungiu ir baigiu!!! Nesuprantu, kodėl ši svajonė? Ir tada pamatau mirusį draugą, kuris siūlo nudažyti kojines, bet aš atsisakau. Blogas sapnas? Ozoda: Mano buvęs atsiuntė man internete keletą skirtingų spalvų kojinių porų, naują, o vėliau mes su juo kalbamės ir jis manęs prašo pinigų, kodėl ši svajonė Evgenija: Gera diena!

Natalija: Sveiki! Sapnavau, kad bute yra 3 katės, viena iš jų buvo žalia, o virš jos, lentynose, buvo visiškai naujos žalios kojinės Kelios poros, aš nuėjau ir paėmiau vieną porą, tada įdėjau atgal. Ir ji pradėjo ilsėtis ant lovos su juoda kate. Prašau pasakyti, kodėl tokia svajonė. Keli poros kabojo, visos buvo gražios ir aš negalėjau apsispręsti.

Saniyat: turiu svajonę, tarsi norėčiau nueiti į tualetą. Atsikeliu ir pamatau naujas kojines ant lovos. Išimu ir iš lovos Danas: sesuo man duoda megztas kojines, vieną baltą patiną ir kitą mėlyną patelę Meilė: aš atsinešiau naujas kojines, kelias poras ir kelnes - buvęs vyras.

Jis atrodė negražiai. Musė buvo atsegta netvarkingao lytiniai organai kyšojo. Aš viską įsidėjau į maišą ir mintyse nusprendžiau atsikratyti šių dalykų.

Svetlana: Sapnavau, kad mes su vienu pažįstamu vyru jis yra pašalinis, dirbame kartu kažkodėl grįžtame iš kažkur žiemą, esame šiltai apsirengę.

  1. Kas svajoja apie vaikų naujas kojines. Kas svajoja apie vyrų svajones
  2. Лечение глазных заболеваний. Медицинский портал
  3. Susipažinkite su mintimis, kad pradėtumėte veikti.
  4. Penio nario aspektai

Arba kažkas mus vejasi, arba mes slepiamės - mes slapta vaikštome kažkokiais požemiais, galinėmis gatvėmis, galinėmis gatvėmis Ir galiausiai. Elena: svajojate, aš gaunu SMS iš savo vyro, Murzhsky nario matmenys kuriuo ryšys staiga sumušė Murzhsky nario matmenys savo ankstesnės aistros. Aš vis dar myliu jį ir palaukite, bet jis nesiliečia.

Isabel: Žiūrėti vyrų kojos, ant kurios dukters kojinės buvo įdėti, kurie pristatė savo jaunuolio mama po padažu kojines nuėjo į dukters kambarį. Kojinės buvo mažos, sakiau: Jūs netgi juos atimsite, bet jis įdėjo į juos ir nuėjo į savo dukterį į kambarį.

Lena: Aš laikiau savo kojinę mano rankoje greičiausiai dešinėjevisos priemones visomis priemonemis buvo labai purvinas ir smirdantis.

Aš norėjau atimti nuo manęs graužikų, taip pat purvinas, bet jis neveikė. Bet tada šikšnosparnių pulkas ir vis dar pasirinko. Aš negalėjau nieko daryti su juo. Tada jis svajojo, kad turėjau didelį akvariumą namuose su daug mažų ir didelių, labai gražių žuvų. Bet vanduo buvo purvinas, ir aš nusprendžiau jį pakeisti, nuėmiau dangtelį ir palikau, ir kai grįžau, aš pamačiau, kad mano katė ištraukė į grindis ir nužudė daug, bet mažesnę dalį, bet gražiausią žuvį.

Jie gulėjo ant grindų ir mirė inna: aš svajojau apie mišką Buvo didelis langelis, kuriame aš turėjau rasti sau šiltų kojinių Ką tai galėtų reikšti?

Ir močiutė vėlai. Ir kieme žemėje po jaunų serbentų krūmu pavasaris gulėjo žiemos kilpų krūva, skirtingi juodi ir pilkai tarsi vyrai buvo tiesiog nušautas, kaip vyrai buvo pašalintibet ne seni, bet buvo nauji. Aš buvau labai nustebęs, kur gyveno močiutė nėra turtinga, tokių kojinių ir daug. Svetlana: Svajojate, miręs vyras neseniai nusipirko man naujas kojines rublių. Kai aš paklausiau "ir viskas? Sakiau jam svajonėje, kad jie yra paketas, Murzhsky nario matmenys jis paimtų.

Ir kojinės nėra pasvirusi, bet tie, kurie yra dėvimi, jie patys Tai ne pusę metų pusę metų. Viktorija: Aš svajojau, kad aš apsirengiau vestuvių suknelę, kurią aš daviau man jaunikį, ir tai: baltos viršūnė buvo baigta juoda nėriniais, o sijonas yra juodas ir ieško kojinių dėvėti, ir jie visi su rodyklėmis visas.

Sergejus: Buvau karinėje uniformoje, kurios kaime buvo gimęs ir kuris jau yra uždarytas, tačiau žmonės ir toliau gyvena.

Mes ruošiamės mokytis garais su parat. Susipažinkite su trijų jaunų mergaičių ripped kojinės juoda ir raudona OLGA: prieš dvi dienas turėjau svajonę ten, kur buvau su savo vyru ir įdėti ant skylių patrinti kojines. Ir du kartus. Iš pradžių ji pamatė, kad suplėšė šiuos ir jie visi baisūs labai nusidėvėję čia buvo laužo. Ir šiandien aš padariau naują žmogų. Kkake, atostogų ir jo drauge ir nuėjo su šiuo žmogumi.

Kokio tipo namai pirmą kartą nušovė keletą kojinių porų.

Dream Socks.

Nebuvo visos juostelės, bet ne naujos, bet kai aš Murzhsky nario matmenys juos, kad padėtų, kad su kategorijos pėdomis didelė skylė. Šis žmogus mane sumušė, kad aš nesu krantas ir aš pradėjau dar kartą apsirengti gražios ir šiltos kojinės, netgi izoliuotos tapachchkos apsirengęs tikimės: asmens mylimasis man kreipėsi į mane ir paprašė jį parduoti naujomis kojinėmis, tuo tarpu aš žiūriu į jo Veiksmingiausias nario padidejimas ir jis stovi paskatintų kojines, ir manau, kad aš esu mano žmona, netgi kojinės neperka nieko, ko jis nusprendė juos nusipirkti nuo manęs.

Karina: buvo pora "Terry" juodos kojos ir dar pora Viskas prisimenu Pavel: Aš apsirengiau šiek tiek ir norėjau dėvėti NLSKI ir jie pasirodė esąs purvinas tiesiai su žemės pėdomis ir aš jų negavau jų miręs ir liko basomis ir prabudau.

Tolkin: Jis svajojo, kad mama, kuri mirė svajonėje atnešė megztas kojines, ir sukasi rudos senas, juostelės kojines. Atsiprašau už klaidas!!! Nushin: aš svajojau apie savo buvusį jaunuolį. Tarsi jis atėjo namo ir aš nuėmiau Murzhsky nario matmenys kojines. Jis nuėjo miegoti. Ir kieme jo dabartinė žmona stebi visa tai chaloje.

Daria: Aš svajojau apie drabužių spintą. Ir tada vienas iš jų, kaip kažkas trečiojoje, suteikia man mėlynos kojinės ir jie buvo purvinas bet ne taip, kad jie vis dar purvinas, bet buvo aišku, kad jie jau buvo apsirengę Murzhsky nario matmenys juokiasi su manimi, kad tai yra man purvinas kojines Aš sakiau, kad aš jau seniai išmesčiau juos, kaip jis galėtų juos rasti Tatyana: Sveiki!

Svajojate, aš tarnauju trijų porų kojinių naujų, dviejų tekstilės juoda spalva, ir trečdaliu vilnos - pilkos savo buvusiam kolegai. Ačiū iš anksto! Šiandien man buvo paspaudžiamas, kad buvau nušautas man, bet kraujo aš net nematau skausmo nesijaučia. Tada atrodė, kad atėjo į robotą ir ten tam tikro namo šalta vaikščiojau basomis kojomis ir labai užšaldyta, ir kai kuri moteris ji buvo viena buvo balta siūlai dvi tvirtos kojinės, Jie visi yra skylėmis. Aš jį pašalinu vieną kojinę ir pradėsiu siuvimą.

Netoliese sėdi savo nauja žmona ir tyliai žiūri į ją Irina: vakar pamačiau, kaip vyrų kojinės sulankstytos, kurie jau buvo mirę. Šiandien aš mačiau didžiulį mėnulį - pilną mėnulį. Aš stebėjau, ką ji graži ir aš norėjau fotografuoti.

Karina: mano mėgstamiausia licked ant sofos, tada pakilo ir pradėjo rinkti kažkur, norėjo dėvėti kojines ir džinsus, ir jie buvo šlapūs bet ne visiškai, paėmė iš kabineto Aš įdėjau daiktus į sausą ir jis paėmė kitas kojines, aš ne Norite leisti jam eiti bet kur, laikykite jį!

OLGA: Sveiki, buvau patalpoje, daug žmonių, draugai pažįstami, o ne pažįstami žmonės, kurie turėjo namą. Taip akivaizdu, kad aš esu baltos kojinės ir jie yra siaubingai nešvarūs ant vienintelio, tik juoda, ar jis vaikščiojo aplink pelenus, aš žiūriu į savo draugę ir ji žiūri į savo kojines ir tą pačią istoriją. Ir aš pastebėjau savo kojines, kai norėjau pakilti ant sofos Prisimenu, kad tai tylėjo, gėda, diskomfortas.

Aš tiesiog pakilo ir nepadariau daugiau kojų Anastasija: aš svajojau tarsi aš pabėgau nuo žmonių, ieško mano batų ir aš negalėjau rasti, tada aš pažvelgiau į tai, kad buvau šiltoje juodose kojose ir bėgau į juos. Tai būtent tai faktai juodos kojinės ant mano kojų prisimena labiausiai nuo visos miego.

Ką tai reiškia? Šiandien svajojau, kad mano vyras buvo nutekėjusios kojinės. Ir tada aš nugalėjau stiklo spalvotus daiktus, kurie jau buvo sugadinti, kad būtų išspręsta tepinėlis. Viktorija: Sveiki.

Svajonės detalės

Aš svajojau, kad mano draugas atleis man plauti kojines, fizinės spalvos, už koncertą. Tatyana: svajonėje jis pakilo į didelį baltą koridorių suplyšusi nešvarių nepažįstamų kojinių ir sulankstytų juos į maišelius ir pertvarkė į kitą koridorių, ji norėjo plauti, bet netrukdė LENARD: Aš svajojau, kad aš einu į namus tualete ir matau tualetą pilnas kojines, atsuktas ir ir psichiškai, Murzhsky nario matmenys suprantu, kad kojinės pašalino mano vyro tėvą VIKA: Nuėjau į rinką su savo motina, Murzhsky nario matmenys aš nusipirkau kojines.

Aš juos pasirinkau, bet aš to nepirkau, bet aš daviau berniuką, nes jis neturėjo pakankamai kojinių, jie buvo labai greitai išmontuoti. Natalija: Gera diena! Šiandien aš turėjau svajonę: aš esu su savo mylimu žmogumi, aš atėjau į kavinę gerti kavą ir žiūrėti filmą, matau savo lovą ant lovos po pagalvėle, kai aš pradėjau ištiesinti lovą, pamačiau savo juodas kojines Kiekvienoje kulno skylėje, mano vyras nėra ten, aš paimsiu šias Murzhsky nario matmenys paslaptyje nuo jo, aš šaudau savo kojines su mintimis, kad jie turėtų būti išmesti, man nereikia vaikščioti kankinėmis kojomis, ir aš manau kad aš įdėti į šią vietą naujai ir jis nepastebės pakeitimo.

Bet aš nepamirškiu, kur aš darau šias kojines. Kai mes ieškome stalo, mes randame vieną nemokamą, bet tuo pačiu sakau, kad man nepatinka ši vieta, kita lentelė bus išleista, mums patinka Mes einame ten, bet aš sėdi vieni, jis sustojo į kitą stalą ir atsisėdo kalbėti su kuo nors ir laukia jo.

Dvi vyresnio amžiaus moterys yra pritvirtintos prie manęs ir bando manęs dėl šios lentelės, kad ši vieta yra labai reikalinga, bandau paaiškinti jiems, kad mes tik atėjome ir ketiname čia ilgą laiką pasilikti, bet jie tiesiog užsakėme Nenaudokite ir bandykite įtikinti, kad aš palieku, tada aš pasiūliau jiems kalbėti su savo mylimuoju žmogumi, nes mes nesiruošėme atsisakyti vietos.

Apie šį sapną nutraukta. Svetlana: Aš esu namuose su vyru, su kuriuo mes negyvenome 2 metus, jo dalykai yra išsklaidyti namuose, jo motina sėdi, aš nematau jo, ir ji prašo man padėti pašalinti savo daiktus.

Aš išvalysiu ir pasiimkite jo nešvarius kojines su juo Natalija: Buvusioji mano vyro žmona paima kojines savo sūnui su buvusio vyro kojinių leidimu. Jis eina per mūsų kiemą ir nurodo trūkumus. Elgiasi su šeimininku. Prieš tai aš mačiau Jei varpa yra didele plikas ir pilamas vanduo kieme.

Privatus namas. Iš anksto dėkoju už atsakymą. Valeria: Sesuo sesuo mirė ir šiandien, svajonėje, buvau jos namuose kalbėjo su juo ir kai aš palikau ir dėl kokios nors priežasties aš nuėmiau savo kojines, kurioje ji buvo namuose Kai jis nuėjo, supratau, kad galėčiau skristi per žingsnius, gerai ir tada lengvai įdėti sparnus tai yra, rankos tatyana: mama mirė prieš 17 dienų.

Svajojo, kad mama, aš ir mano teta sėdime kambaryje. Aš ketinu palikti ir įdėti į golfo ilgas kojines ir batus, bet aš negaliu rasti vieno golfo ir nervų. Mama yra rami ir tyliai išsiskiria ir atrodo. Aš pašalinsiu vieną dėvėti golfą. Margarita: Aš atvedžiau man visą pakuotę daugiaspalvių naujų kojinių. Ankstesniu metu kojinės taip pat svajoja, taip pat naujas, bet man atrodė pirkti, ir kažkas davė jiems, mano nuomone, mano žmogumi. Bet svajonėje aš nematau jo, bet aš žinojau, kad aš jį nusipirkau.

Tatyana: babushkin buvo svajojo apie bullfinerį su nepriklausomais dokumentais ir senelio nuotrauka ilgai nebebuvo ilgai viskas yra pilka aplink ir staiga ant lentynos yra vaikų kilpinių kojinių, esančių rožinės gelsvos spalvos, aš paėmė juos Ir tada įdėkite jį ir sakydami, kad jie turi būti paimti per keturiasdešimt dieną.

Tai toks nerimas svajonė. Labai ačiū. Ir naktį yra mirusio sūnus. Mes stovime kambaryje, ant stalo yra šios kojinės, jis priima juos ir sako mama, aš juos pasiimsiu su juo, kad tai yra moterų kojinės, jūs turite jums ir taip visiško spintelės, yra ne tik mano ten, Bet taip pat tėtis, ir šios mergaitės duosiu. ZUL: gera popietė Tatjana. Aš pamačiau sesers tipo svajonę, paliekant manęs kojines.

Ir aš daviau savo grynų naujų raudonų kojinių iš savo krūtinės. Svajojo svajonei, kad mano vyras su pretenzija ir nepasitenkinimas gali net su tam tikru panieka man pasakė, kad jis buvo sulankstytos trys poros kojinės. Inna: Aš matau savo vyro buto ir jo žmona savo žmona susitinka su manimi, pasakiau jai pakviesti mane nuėjau į butą ir pradėjau pabusti, skubėti savo kojines, ir ji atspėti jį jį priimti. Bet tada aš buvau nepatogus, kad jie buvo sumišę jiems baltų takelių ir jie vis dar pasiūlė jiems susieti ligonius, aš prabudau Anastasija: Aš susitikau buvusio vaikino svajonėje, kuris maišelyje buvo mano šiltas mėlynos spalvos kojinės, švarus, be skylių, ir jis davė man.

Peržengiant intymią zoną, būtinai palieskite savo rankas vieni kitiems, ir aš tiesiog paklausiau: "Ateik į kojines? Jis sutiko. Kojinės buvo kūno spalvos, jis davė man dėžutę su sriegiais ir aš pasirinkau pilką.

Siūti Elena: aš pamačiau savo anūko sapną 5 metų savo, kojinių ir be batų. Mes planavome su juo eiti, bet jis pamiršo batus darželyje. Aš jį nuvediau ant rankų ir buvo sunku.

Лечение глазных заболеваний. Медицинский портал

Kelyje buvo laiptai ir tvoros su siauromis lazes. Visos kliūtys, su kuriomis mes nepastebėjome ir nuėjo į plačią plotą netoli namų Aleksandras: Sveiki, man šią naktį svajojo svajonę, kurią aš pašalinau juodąsiškumą su tam tikru nesuprantamu švaresniu švaresniu, aš pakėlėiu baltas kojines ir gėrėte juos natalija: aš neprisimenu visos svajonės. Bet aš tiksliai prisimenu, ką aš pakeliu iš baldų, su Murzhsky nario matmenys spalvomis moterų kojinės: savo ir dukra. Ir jis iškelia kojines. Natalija: Gera diena.

Jis svajojo miegoti, ne ryškiomis spalvomis, bet aiškiai pamatė ant savęs ir mano jaunuolio senelis, geltonos kojinės, visiškai švarus, kaip ir nauji. Be to, ši situacija buvo svajonėje, aš su savo jaunuoliu lovoje, mano senelis ateina ir patenka į lovą tarp mūsų. Aiškiai pamatė geltonąsias kojines sau ir seneliui.

Senelis man sako, kad mes visiškai nesiruošiame su savo jaunuoliu vieni su kitais, mes nesame pora ir pan. Po to aš sukuriu ir pasakysiu savo MCH, kuris palieka jį. Svajojate, jis tai pasakė nuo pasipiktinimo, o nuo to, ką aš buvau siaubingai nemalonus man.

Ir dar vienas momentas, pabudau, aš suprantu, kad visa ši istorija įvyko lygiai tame pačiame bute kaip mano buvęs, išskyrus baldus kitam stovėjui.

Kaip jūs galite interpretuoti tokias sapnus, nes aš visiškai nemanau apie buvusį, aš palikau jį prieš Murzhsky nario matmenys metus savo iniciatyva, mano dalis jausmas išnyko, tai buvo netgi įmanoma pasakyti, bet mes ne Su juo bendrauti su juo 5 metus, aš kalbu apie jį, aš neprisimenu. Kokia yra tokių sapnų reikšmė? Dėkojame už jūsų atsakymą gulya: Aš svajojau apie savo vėlyvąjį tėvą. Jis sakė, kad jis buvo šaltas ir paklausė manęs kojinių. Aš daviau jam pora kojinių ir pasakiau, jei vėl būtų šalta Vitalijus 51 : Aš svajojau, kad aš įdėjau į geltoną savo buvusios žmonos kojines.

Paplūdimyje po plaukimo, tada aš pradėjau dėvėti juodas kojines ant geltonų kojinių ir tada buvau nudažytas, ką aš padariau. Aš labai juokėsiu ir net man atrodė, kad juokau.

Ką svajojo apie kojines?

Aš net prašiau naktį, jos mergina išgirdo, kad juokiuosi svajonėje. Anna: Sveiki, aš svajojau svajonę, kad aš nusipirkau kojines prekybos centre į savo sužadėtinį ir tėvą. Tiesiog užtruksite į krepšelį, kurį mesti. Po iškart pabudo. Ksenia: Svajojate, aš perkeliu lovą ir suraskite vaikų kojines savo vaikui po vieną iš poros, jau seniai ieško kojinių juodos ir pilkos spalvos. Inna: Turėjau spalvingą miegą, kurioje aš turiu vieną jaunuolį, kurio vyras aš paprašiau baltos kojinės!

Jis tikrai paprašė jų! Visą laiką jis pasakė Ar turite baltų kojinių? Jie buvo akyse, bet aš visą laiką pasakiau, kad aš jų neturėjau! Aš padengiau savo kojines atgal! Kas yra ši svajonė? Turėjau pasiimti bet kokį pasirinkimą. Aš paėmiau skirtingą ir pučia, tada jie sako man, jei somersautas nukrito į kūdikio kojines su kamuoliukais su kamuoliukais, todėl ten bus Būkite man kūdikis tik kamuoliukus ašaros ir aš prabudau.

Dvi poros aš įdėjau ir vieni su jumis. Du buvo žalios, kai kojinės, ir kiti kaip kojinės-šlepetės, Masulman kai kurie, keista, bet aš juos ir manau, kad už namą jie pakils. Su jumis aš paėmiau daugiau violetinių kojinių. Insa: daugelis kojinių Novikh porų sapnavo ir Kaip padidinti e išvedžiau juos, bet negalėjo nuspręsti dėl spalvos ir stiliaus, Bili yra labai gražūs pastolnіx tonai ir nėriniai Alexei: Sveiki.

Suderinimas buvo toks, kaip aš buvau tam tikru kino ar koncertų salė nebuvo labai aišku, apskritime buvo sukurta ne labai maloni atmosfera, visi rūkė ir gėrė ir situacija atrodė kai kuriose mečiuosebet spektaklis buvo įdomu prisiminti aš prisimenu ir po to, kai aš patikrinau aplink situaciją, aš pažvelgiau į mano kojas ir pamatau be batų ir ripped kojinių šis momentas buvo ypač ryškus svajonėje po kurio aš atrodiau kairėje kur mano draugas buvo toje pačioje situacijoje Liudmila: Aš svajojau, kad buvau su žmogumi iš savo draugų gatvėje Rustic Street.

Aš nusprendžiau pažvelgti į po mano kojomis ir pamatėme, kad mes nesikreipėme į žemę, bet ant kojinių. Buvo ir ryškios kojinės ir pilkos spalvos. Jie buvo nauji, kaip parduotuvės skaitiklyje. Tatyana: Sveiki, aš svajojau apie krepšį su kojinėmis, tarsi aš prisiekiau ją ir mirksi savo kojines, kojinės buvo juodos, pilkos, gėlės, taip pat vyrų ir moterų.

Vis dar pėdkelnės Kapron, juoda, aš juos dėviu ir jie skubėja. Svetlana: Renginys įvyko naktį miškuose, vilkų pulkas persekiojo, jis buvo išgirstas tuo pačiu metu ant Fir filialų aš vežiau nesąmoningą savo vyrui.

Buvo manoma, kad jie ketina pasivyti. Tačiau tam tikru momentu vienas vilkas stovėjo priešais mane, kuris buvo pasirengęs atakuoti buvo daug vilkų, kažkaip išsklaidė triukšmą. Bandžiau jį nuvalyti, bet jis nepaliko. Pirmiausia stovėjo, tada jis vadovavo ir buvo stacionarioje būsenoje, akys buvo raudonos, buvo pasirengusi nutraukti.

Aš pradėjau išsipūsti kaip vilkas Įsiutę visi šeimos nariai. Ką man reiškia. Nes skirtingų sapnų, įvairių interpretacijų ir ką skaityti ir ką priklauso mano miego yra sunku nustatyti. Iš anksto dėkoju. Ruslana: Jis svajojo, kad jis buvo ginčijamas su vaikinu, buvau jam namuose, ir jis sakė, kad jis buvo užimtas šiandien ir eina į verslą.

Ir Murzhsky nario matmenys pradėjau surinkti į mano. Pradėjau dėvėti kojines, tuo pačiu metu trys kojinės kiekviena koja. Blii trumpas sportas, bet šiltas.

Kai jis įdėjo į trečią kojinę, tai būtų, kad paskutinė pora nėra garo kambarys, jie yra skirtingi, aš žiūriu aplink kitus, aš nusprendžiau, kad aš nenorėjau Žinokite, ką aš ir visi! Aš nežinau, aš palikau ten ar ne Buvo vyrų stendas, baltas su savo juostele palei kraštą, bet sutraukta, nešvarių Yves skyles. Murzhsky nario matmenys jį pasukau ir staiga aš sužinojau ilgai Laikas draugas Dushushka. Kas tai viskas? Nastya: Taip, aš tikrai nepamenu, kas buvo prasminga, tiesiog pamatė savo vyro savo brolio žmonos kojinės.

Neseniai palikau juos su mumis. Anoniminis: Aš svajojau, kad man buvo žiūrima ant naujų gražių supakuotų kojinių lentynų, jie buvo balti, violetiniai su unanids ir pakuotėje: D Anastasija: Aš svajojau, kad aš buvau uždarytas ant spintos lentynų ir rado daug supakuotų gražių kojinių, aš pradėjau juos apsvarstyti, šiek tiek balti ir vienas labai gerai prisimenu, kad jie buvo violetiniai su vienaragio, per purpuriniu vaizdu, buvo vis dar daug lopronikų kojinių, ir aš, taip pat pradėjau Mazos nariu dydziai sulenkti į pakuotę ir nieko nepamenu nieko Yana: svajojo.

Kas atvyko aplankyti. Išėjo, bet ant manęs megztos dryžuotos kojinės su nuvalyti kulniukais oLGA: svajojau, kad mano buvęs vyras man davė daug naujų ir labai gražių kojinių, o mergaitė, Masazas, kaip padidinti nari kuria man pakeitė mane realiame gyvenime, suteikė tam tikrų kojų.

Iš "Chkgo" svajonėje padarysiu, kad jis mane myli. Bet tada paaiškėjo, kad jie buvo vedę ir laukia vaiko. Ir aš pradėjau apgailestauti dėl svajonės. Nors gyvenime jis gyvena kitoje. Šiandien svajonėje jis vyko į mane į ripped kojines. Aš paklausiau: kas dar nėra? Aš nuėjau pakeitė ir vėl suplėšė. Tada jo motina davė jam visos kojinės miego baigėsi. Gregory: Jis svajojo apie baltą vyrų kojinę, kurią pradėjau ištirpti, ir aš tai darau nuo kojinės vidurio, tarsi skylė būtų ten, tačiau skylės nėra matomos tik kopijuojamos.

Anoniminis: Aš svajojau, kad audinės kojinės pakilo į žiurkes vieną juodą kitą baltą baltą baltą žiurkę, esančią pilvoje į viršų. Murzhsky nario matmenys šuo pakilo Murzhsky nario matmenys ją tatyana: Dažni draugai pašarai kenkia keletą skirtingų spalvų porų, norėjau pažiūrėti, kad ji sakė, kad tai ne aš ir davė jiems ex-žmona. Sniegas buvo baltas. Zinaida: Aš pamačiau svajonę nuo trečiadienio iki ketvirtadienio: tarsi aš vis dar matau savo Murzhsky nario matmenys kojas, apsirengęs dengtose mano sūnaus kojinės.

Aš klausiu: Kodėl dėvėjote kojines? Bet jis neatsakė! Viktorija: miego, kur pamačiau, kad ant lovos mūsų miegamajame yra daug kojinių, ir mano mintys buvo tuo pačiu metu, kad per daug kojinių savo vyrui ALA: buvęs vaikinas buvo svajojęs, su kuriuo mes negalėjome būti nieko kito Aš atėjau pas savo namus su gėlėmis ir žaislu, tada atsisėdau prie stalo, mano motina maitino savo maistą ir davė šviesos spalvų kojines ir jis paliko kojines Larisa: Aš svajojau, kad buvau darbe, vaikų brėžiniai pakabina fojė.

Noriu įdėti į maišelį 2 poras ir 2 rankšluosčiai - viskas yra nauja ir graži, bet jie netelpa, todėl aš juos perkelčiau į paketą. Tada aš matau įdaras kojines, palaidotas smėlio dėžėje. Paspaudę juos ir matydamas, kad jie yra Murzhsky nario matmenys ir sudaužyti.

Aš jų nesiliečiu Murzhsky nario matmenys palieku vietoje. VASIF: sveiki, aš nesu prisimenu, ką buvau ir kur aš ketinu, bet prisiminti, kai buvau kojinės, bet vis dar ant kojinių pradėjo traukti kitą kojinę Svetlana: Aš svajojau apie buvusį vyrą suplyšusiose megztose kojose, aš įsisavinau, kodėl šakėshnosis ribany ir jis atsako, kad nėra nieko daugiau dėvėti. Manau, kad aš jį pažįstu. Svajojate, net ir vardas prisiminė. Kaip ir kas nors iš savo draugų, bet aš negalėjau tiksliai prisiminti visiems, kurie man patinka.

Jis užsikabino į mane ir švelniai užsikabino ant peties ir švelniai pradėjo miegoti ant manęs, ir aš ir toliau sėdėjau mes sėdėjome kažką panašaus į stendą, bet patalpų gatvėje priešais kiemą kažkaipžmonės buvo Mane, manau, pasmerkiu, bet turiu tokį rimtą ir įsitikinę, kad niekas nesakė žodžių. Ir tada aš jaučiau, kad ten nebuvo kojinių ant jo ir apsirengęs jį į mano gryno oranžinės mylimos kojinės. Ir tada jis jau miega paslysta su manimi ir nusileidžia ant šio stendo, aš jau ir toliau vaikščiojo ant jo ir miršta.

Šiandien nuo pirmadienio iki antradienio svajonėje surengė savo rankose voką, kuriame keli mano skirtingų kojinių poros buvo tvarkingai sulankstytos, anksčiau palikdavo mano drauge. ALYONA: Gera popietė Aš svajojau apie švarias baltas kojines, apsirengęs ant kojų, ant vienos kojos buvo nepaliestas kitai visai skylėse Taip yra tokie dideli, kad jie negali būti podiruoti. Tikimės: kolega darbui, bandžiau suteikti ripped kojines vyramspasakiau jai, kad jis nešiojo ir mums nereikėjo. Aš jų nepriėmiau.

Jis manęs paklausė gerų kojinių. Ir su merginomis, kurios kalba su apačioje esančiu bloku ir pamatysiu, kad esu vienoje niekaukoje yra kairėje kojinėje, bet nėra teisės Svetlana: Sveiki Aš svajojau miegoti - aš esu jaunas.

Nustatykite mane į nakvynės namalą.