Kaip namo nario padidejimas,

Savo ruožtu M. Taigi pagal tokį teisinį reglamentavimą bendrijos narys neatleidžiamas nuo skolos grąžinimo pagal bendrijos kredito sutartis, sudarytas su banku. Svarbu atsižvelgti į narių pageidavimus, pretenzijas manau dėl kelio bei apšvietimo jų daugiausia , gal ne būtinai jos turi būt raštiškos, užtektų bendravimo žodžiu ir spręsti šias problemas. Bendrijos valdyba, išnagrinėjusi pateiktą pasiūlymą ir išanalizavusi sutarties projektą, m.

Daugiabučių gyventojų laukia pokyčiai: naikinami bendrijų „kolūkiai“, bus balsuojama telefonu

Na žinoma kuo galim didžiuotis, tai tuo kad iškilo daug naujų gražių namų, atsikraustė daug jaunų šeimų. Jau turim gražią šiuolaikinę mokyklą, greitu laiku duris pravers išskirtinis prekybos centras su išskirtine dviračių trasa.

Taigi klausimai į kuriuos norėtųsi gaut atsakymus: 1.

Kada turėsim asfaltą? Dar net neužpildyta paraiška savivaldybėje!!!

Nuorodos kopijavimas

Savivaldybėje gauti tik keli skundai dėl kelio, daugiau nieko. Taigi reikėtų kapitalinio remonto aprašosusirast projektuotoją, jis susikontaktuoja su savivaldybe ir pirmyn. Juk galima tą daryti ne visur iš karto, o kad ir atkarpom. Žinoma gal yra ir kokių kitų išlygų apie kurias turėtų būt labiau pasidomėta, gal būt savivaldybė ir daugiau kompensuotų. Kokia samata išlaidos norint pasijungti prie miesto komunikacijų vienam nariui jeigu ir bus pratiesta trasa bendrijoje.

Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

Kaip suprantu tie As padidinau nari balsavo prieš asfaltą labai buvo už miesto komunikacijas. Įdomu kiek iš pasirašiusių prieš asfaltą, tikrai norėtų vestis miesto vandentiekį, nuotekas? Ar parašų iniciatorė šiuo metu valdybos narė pati vestųsi miesto vandentiekį, nuotekas?

Apšvietimas gatvėje SB Laimė. Tai gal bent jau apšvietimo klausimu būtų galima pasidomėti intensyviau. Kol nėra asfalto gal apšvietimą pasidarytume gatvėse?

Jau nekalbant apie saugumą. Šiaip pamastymui, pasvarstymui: Jei kaip namo nario padidejimas nario mokesčio surenkama apie 10 eurų per metus, o išleidžiama pirmininko, buhalterės darbo užmokesčiui eurų jau su sodra.

Čia galite pateikti savo klausimą

Jei klystu su skaičiais galite mane taisyti, bet čia tik preliminarus paskaičiavimas. Juk už tokį atlyginimą reikėtų bent pusė darbo dienos kasdien padirbėti sodų bendrijos naudai.

Tikrai esu už gerus atlyginimus, bet tie pinigai turėtų būt atidirbti. Ar neturėtų būt už tuos pinigus padaryta daugiau? Labiau reikėtų domėtis ką mes galėtume turėti, norint tobulėti, t.

Reikėtų daugiau konkretumo, aiškumo, daugiau skaičių norint priimt tam tikrą sprendimą. Juk svarbu būnant pirmininku, susiburt stiprią, entuziastingą, siekiančią naujovių komandą, išsikelt sau kaip namo nario padidejimas tikslus kitiems metams bei jų siekti.

Svarbu atsižvelgti į narių pageidavimus, pretenzijas manau dėl kelio bei apšvietimo jų daugiausiagal ne būtinai jos turi būt raštiškos, užtektų bendravimo žodžiu ir spręsti šias problemas. Susirinkimo metu jau turėtų būt konkretūs paskaičiavimai naujiems projektams, išlaidos, pajamos, samatos, kad galėtume susirinkimo metu kalbėt faktais o ne nuogirdom kas kur ir labai daug kainuoja.

Gal labiau kalba apie tą patį asfaltą, komunikacijas bei apšvietimą.

Gal todėl nelabai kaip namo nario padidejimas nori eiti į susirinkimą??? Neįvykusiame susirinkime manau turėtų būt taip pat diskutuojama, kalbama dėl bendrijos gerovės, iš tų susirinbkusių ir visai nesvarbu kad nesusirinko pusė bendrijos narių dėl prabalsavimo eilinių klausimų kurie eina metų iš metus.

Turinys nepasiekiamas

Gal laikas pokyčiams!!! Kas liečia viešąjį transportą, šioj vietoj irgi galėtume stotelės prašyt arčiau savo sodų bendrijos. Bet turbūt ir šiuo klausimu pirmininkui, valdybos nariams, bei daugumai narių šis klausimas neaktualus. Balsių bendruomenės nariai neabejingi ir kokiu laiku važiuoja autobusai, rašo prašymus, pageidavimus.

Dėl nario mokesčio mokėjimo: argi sunku el. Nes kol kas tik gaunam pranešimą jau su vėlavimu apmokėti nario mokestį. Jau bendrai sudėjus ką mokame už bendrijos nario mekestį už metus su tiksliniu mokesčiu 30 eurų už 6 arų sklypą gaunasi 83 euraikadangi nesumokėjome iki berods 07 men, bei dar plius mokestis valstybei Taigi taip išeina kad mokame daugiau nei už valstybinį žemės mokestį kurie gyvena valakampiuose, jau nelyginu su balsių gyvenviete, nes ten praktiškai mažiau gaunasi už 10 arų sklypą sumokama.

O gyvenimo kokybė??? Ta pati????

Sodininkų bendrijos "Laimė" internetinė svetainė

Tikrai nieko prieš neturiu dabartinį pirmininką, bei valdybą bet manau bet kokios žinios, domėjimasis ką galima padaryt geriau nei iki šiol turėjom, manau nepamaišytų. Jei kažkur klydau dėl tikslių skaičių, manau bus tinkama proga pradėt viešas diskusijas.

Tikiuosi sulaukt iš bendrijos komentarų.