Ar galima padidinti gydytoju patarimu nari,

Dabravalskio, kol kas sunku pasakyti, nuo kada atsiras šie specialistai — viską lems finansavimas. Į savo dietą įtraukite riebalų. Dermatologai ir trichologai neatmeta naminių kaukių. Jei turite būti perpildytoje vietoje, stenkitės kiek įmanoma vengti fizinio kontakto, nelieskite veido, akių ar burnos ir dažnai plaukite rankas.

Įspėjimas Jei diagnozuota cirozė, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju, kad nustatytumėte geriausią pažeistų kepenų gydymo kursą, nes cirozės gydymas skiriasi ir yra nustatomas atsižvelgiant į priežastį. Tačiau taip pat gali būti naudinga skirti laiko išmokti cirozės gydymo būdų.

Jei ieškote informacijos apie cirozės simptomus, spustelėkite čia Žingsnis 1 iš 3 metodas: Gyvenimo būdo pritaikymas cirozės gydymui Iškirpkite alkoholį. Nesvarbu, ar turite cirozę dėl alkoholio, ar ne, turėtumėte nedelsdami nutraukti jo vartojimą, nes alkoholis gali priversti kepenis dirbti labai sunkiai, taip pat pabloginti rando audinio žalą ir formavimąsi.

Manoma, kad saikingai vartojama kava gali sulėtinti cirozės progresavimą. Taigi, jūs turėtumėte vartoti kavą saikingai t.

Į pagalbą šeimos gydytojams – nauji specialistai

Ne daugiau kaip 1 ar 2 puodelius per dieną. Ribokite natrio suvartojimą.

Norėdami išvengti edemos patinimo ar ascito skysčių kaupimosi tarp organų ir pilvo sienos susidarymo, rinkitės maisto produktus, kuriuose nėra natrio arba yra mažai natrio. Atminkite, kad didelis natrio suvartojimas gali sukelti ar pabloginti skysčių susilaikymą, todėl pažeistos kepenys gali dirbti dar sunkiau. Jei metų metus įpratote vartoti daug natrio, maistas jums iš pradžių bus skanu.

Tačiau į savo racioną Kaip padidinti varpos vaikina įtraukti sveikesnių prieskonių ir žolelių, tokių kaip česnakai ir pipirai.

Valgykite sveiką ir subalansuotą mitybą. Šioje dietoje turėtų būti daug šviežių vaisių ir daržovių. Ribokite gyvūninių baltymų vartojimą, tačiau būtinai gaukite baltymų iš kitų šaltinių, tokių kaip riešutai, kvinoja, ir žinok.

Reikia pakartoti, kad turėtumėte sumažinti gyvūninių baltymų vartojimą, ypač jei gresia encefalopatija. Gyvuliniai baltymai gali padidinti psichinės funkcijos problemų atsiradimo tikimybę. Taip pat būtinai valgykite angliavandenius. Kepenų pažeidimas neleidžia kauptis glikogenui.

Priemonės didėjančiam augimui

Taigi gydytojai pataria pacientams valgyti tarp angliavandenių turtingus užkandžius. Užkandžiai, tinkami padidinti jūsų angliavandenių suvartojimą, yra krekeriai, pusryčių kruopos, pyragai, vaisiai ar gėrimai su pienu. Pradėkite reguliarų mankštą. Ciroze sergantys pacientai turėtų reguliariai mankštintis, kad išvengtų raumenų audinio susitraukimo, kuris gali atsirasti pažeidus kepenis.

Tai ypač svarbu, jei turite antsvorio.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Stenkitės mankštintis bent 3 kartus per savaitę bent 30 minučių per dieną. Tinkamos sporto šakos yra ėjimas, plaukimas ir važiavimas dviračiu. Venkite nesteroidinių vaistų nuo uždegimo NVNU. Vaistai, tokie kaip ibuprofenas ir aspirinas, yra vaistai, skirti švelniam ar vidutinio stiprumo skausmui ir uždegimui gydyti. Nors šie vaistai yra veiksmingi gydant galvos skausmą, didelėmis dozėmis arba kartu su alkoholiu, šie vaistai turi toksinį poveikį kepenims.

Jei pažeistos kepenys, kaip ir cirozės atveju, turėtumėte vengti vartoti NVNU, nes jie gali sukelti kepenų nepakankamumą.

Prieš vartodami tokius vaistus kaip Panadol, aspirinas ar kitus skausmą malšinančius vaistus, pirmiausia pasitarkite su gydytoju. Jei abejojate vaisto saugumu, įsitikinkite, kad kreipkitės į gydytoją. Nepaisyti to gali būti mirtina. Geriau saugu, nei gaila vėliau. Jei sergate kepenų ciroze, susilpnėja ir jūsų imuninė sistema. Taigi, jūs esate labiau linkę į bakterijų ir mikrobų puolimą. Be to, susilpnėjusios imuninės sistemos sukeltos infekcijos jums taip pat bus pavojingesnės nei kitiems žmonėms.

Infekciją gydykite saugant save. Susilpnėjus imuninei sistemai, turėtumėte imtis priemonių apsisaugoti nuo infekcijos.

Rekomenduojame

Reguliariai plaukite rankas. Plauti rankas yra vienas efektyviausių būdų užkirsti kelią mikrobų ir bakterijų plitimui. Efektyviai nusiplaukite rankas švariu tekančiu vandeniu ir muilu.

Nuplaukite rankas mažiausiai 20 sekundžių, tada gerai nuplaukite. Paimkite multivitaminą.

Paklauskite savo gydytojo dėl jūsų poreikius tenkinančio multivitamino, nes multivitaminai gali sustiprinti organizmo imuninę sistemą. Venkite minios. Kol esate labai perpildytoje vietoje, labiau linkę fiziškai kontaktuoti su sergančiais žmonėmis. Jei turite būti perpildytoje vietoje, stenkitės kiek įmanoma vengti fizinio kontakto, nelieskite veido, akių ar burnos ir dažnai plaukite rankas. Laikykitės atokiau nuo žmonių, kurie labai serga. Jei turite draugą, draugą ar šeimos narį, kuris labai serga, venkite jų, kad nepatektumėte jų į bakterijas, atsirandančias dėl kosulio ar čiaudulio.

Jei negalite, darykite viską, kad apribotumėte fizinį kontaktą su jais. Ciroze sergantys pacientai turi gauti vakcinas nuo hepatito A ir B. Šios vakcinos pagamintos iš neaktyvių hepatito A ir B virusų ir gali stimuliuoti imuninę sistemą gaminti antikūnus prieš hepatito A ir B virusus.

Šiuo metu nėra vakcinos, skirtos užkirsti kelią hepatitui C. Jei sergate ciroze, turite ją gydyti. Vis dėlto neturėtumėte vartoti jokių vaistų, prieš tai nepasitarę su gydytoju.

Enciklopedija

Jūsų gydytojo paskirtas vaistas bus pritaikytas atsižvelgiant į jūsų patiriamą kepenų pažeidimo priežastį. Vartokite vaistus, slopinančius imuninę sistemą. Norint sumažinti kepenų uždegimą, imuninę sistemą reikia slopinti vartojant kortikosteroidus. Kortikosteroidai apima prednizoloną, kuris gali būti skiriamas vieną kartą per parą po 5 mg. Gydytojas gali padidinti dozę iki 20 mg per parą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Naudokite vaistus, kad palengvintumėte įvairius simptomus ankstyvosios cirozės stadijoje. Jei anksti nustatoma, kepenų pažeidimo priežastis iš tikrųjų gali būti pašalinta, simptomas yra ne tik pati cirozė. Išsiaiškinus priežastį, cirozė pasveiks. Dėl skysčių kaupimosi dažnai skiriami diuretikai.

Kaip greitai užauginti plaukus gydant?

Vitaminas K taip pat skiriamas kraujavimui gydyti. Stebėkite skysčius organizme. Gydytojas taip pat gali paprašyti atlikti ultragarsą ar ultragarsą KT skenavimas patvirtinti jo spėjimą. Jei dėl edemos ar ascito kyla skysčių kaupimosi problemų, gydytojui gali Ar galima padidinti gydytoju patarimu nari pašalinti šį skysčio iš savo kūno, kad sumažėtų slėgis. Šis gydymas paprastai atliekamas įkišant adatą Tiesa, galite padidinti nari skrandį skysčiui pašalinti.

Šis veiksmas žinomas kaip paracentezė. Vartokite vaistus, Ar galima padidinti gydytoju patarimu nari išvengtumėte kepenų encefalopatijos. Jei jūsų cirozė pablogėja, gydytojas gali skirti vaistų, kurie užkirs kelią toksinų kaupimuisi jūsų kūne.

Normaliomis sąlygomis kepenys tai padarys. Tačiau jei jis per daug pažeistas, kepenys gali nebegalėti išfiltruoti pakankamai toksinų. Reguliariai atlikite kraujo tyrimus.

Kaip padidinti GABA lygį

Norėdami stebėti kepenų sveikatą ir patikrinti, ar cirozė nevirsta kepenų vėžiu, gydytojas gali rekomenduoti reguliariai tirti kraują. Funkcijai patikrinti, taip pat kepenų uždegimui nustatyti naudojami šie kraujo tyrimai: Bendro serumo albuminų ir baltymų matavimo testai.

Dėl cirozės gali sumažėti baltymo albumino kiekis kraujyje. Šio tyrimo tikslas - stebėti kraujo krešėjimo faktorių susidarymą kepenyse. Bilirubino testas. Bilirubinas gaminamas, kai kepenys suskaido hemoglobiną, kuris neša deguonį kraujyje.

Patarimai Kaip padidinti rankas Kai kuriem žmonėm priaugti vorio unku. Galbūt jū bijote, kad per maža žala jūų veikatai nėra naudinga, ar jū tieiog norite pagerinti avo išvaizdą. Dar unkiau priaugti vorio tam tikroje kūno vietoje. T Turinys: Patarimas Kai kuriems žmonėms priaugti svorio sunku.

Cirozė dažnai sukelia padidėjusį bilirubino kiekį, kuris sukelia gelta. Galima patikrinti amonio kiekį galimai kepenų encefalopatijai ar smegenų funkcijos susilpnėjimui, kuris gali atsirasti, kai kepenys nesugeba pašalinti toksinų.

Kaip gydyti cirozę

Tai sunki būklė. Žmonės, sergantys ciroze, įtariami sergantys ja, turi būti nedelsiant gydomi ligoninėje.

Jei kraujyje yra padidėjęs fermentų, tokių kaip aspartato aminotransferazės ASTalanino aminotransferazės ALT ir laktato dehidrogenazės LDH kiekis kraujyje, tai gali reikšti, kad kepenys yra sužeistos, o ląstelės miršta. Jei šarminės fosfatazės ALP lygis yra per didelis, tai gali reikšti, kad kepenų tulžies latakai yra užkimšti. Jei padidėja gama-glutamiltranspeptidazės GGT lygis, tai gali reikšti, kad tulžies latakas serga.

Gaukite kepenų transplantaciją. Labai sunkiais atvejais vienintelis gydymo būdas gali būti kepenų persodinimas. Tačiau norėdami kandidatuoti į organų transplantaciją, turėsite atlikti tiek daug testų pvz.

Patarimai Pagrindinė cirozės priežastis JAV yra alkoholio vartojimas. Nors visiškai neįmanoma išgydyti kepenų pažeidimo, sustabdytas alkoholio vartojimas gali sumažinti kepenų naštą ir padėti sulėtinti cirozės progresavimą.

Skirtingiems žmonėms reikalingas skirtingas gydymas. Jei jums sunku sustabdyti piktnaudžiavimą alkoholiu, gaukite pagalbos.

  1. Kas yra normalaus storio nario dydis
  2. Kaip padidinti seksualini nari liaudies medicinoje

Priklausomybė nuo alkoholio gali pakenkti jūsų kūno sveikatai ir asmeniniams santykiams, ir gali būti mirtina. Taigi, sulaukite pagalbos, Ar galima padidinti gydytoju patarimu nari dar ne vėlu.