Pratimai, skirti didinti vaizdo irasus. Dauguma įdomių treniruotės vaizdo įrašų

Santrauka Norėdami suapvalinti klubus, turėsite daug prakaituoti, nes turite priaugti šiek tiek raumenų. Spręskite problemą su populiariąja kondicionavimo trenere Joanna. Norėdami atlikti žingsnius, bėkite 15—30 sekundžių greičiausiai patogu tempas - tai yra greičiausias, kurį galite nubėgti, kol vis dar sklandžiai judate ir nekvėpuojate. Siūlome 15 minučių išbandyti du efektyvius šios tikslinės zonos vaizdo įrašus. Remdamiesi tuo, ieškokite treniruotės vaizdo įrašo, atitinkančio tai. Norėdami namuose sumažinti klubus ir sėdmenis, nenusipirkdami fitneso abonemento, atlikite vaizdo įrašų pamokas ar sporto programas mobiliesiems įrenginiams.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės Ar žinojai, kad net ir plaučiams reikia mankštos, kad būtum sveikas ir kad kūnas veiktų normaliai? Jūsų kūnui išgyventi reikia deguonies. Kiekviena organizmo veikla priklauso nuo deguonies, įskaitant metabolinį ląstelių funkcionavimą. Plaučiai atlieka deguonies tiekimo į kiekvieną kūno dalį užduotį.

Kaip padidinti klubus ir padaryti juos platesnius namuose - Artritas June

Reguliariai praktikuodami keletą pratimų, galite treniruoti plaučius, kad padidintumėte jų pajėgumą, o tai padės įkvėpti daugiau deguonies. Tai savo ruožtu apsaugos kūną nuo įvairių kvėpavimo sutrikimų, padidins ištvermę ir užtikrins, kad kiekviena kūno dalis gautų pakankamai deguonies.

Taigi, slinkite žemyn ir patikrinkite šiuos ypač efektyvius pratimus, kad padidintumėte plaučių talpą. Pratimai, skirti padidinti plaučių talpą Apšilimas Prieš atliekant bet kokį pratimą, būtina sušilti. Taigi, prieš pradėdami pratimus, sušilkime, kad padidintume plaučių talpą. Galvos pakreipimas kairė ir dešinė - 1 rinkinys iš 10 pakartojimų Galvos mazgas aukštyn žemyn - 1 rinkinys iš 10 pakartojimų Kaklo tempimas Rankos apskritimai - 1 rinkinys iš 10 pakartojimų Pečių apskritimai - 1 rinkinys iš 10 pakartojimų Liemens apskritimai - 1 rinkinys iš 10 pakartojimų Pasilenkite ir palieskite pirštus - 1 rinkinys iš 5 pakartojimų Blauzdos pakėlimas - 1 rinkinys iš skirti didinti vaizdo irasus pakartojimų Užrakinkite skirti didinti vaizdo irasus, ištieskite rankas į priekį ir traukite pečius atgal.

Lėtas bėgimas vietoje - 1 rinkinys iš 20 pakartojimų Dabar jūs nustatėte ir galite pradėti plaučių pratimus. Štai ką jūs turite padaryti. Pilvo kvėpavimas Pilvo kvėpavimas yra puikus pratimas, kai reikia padidinti plaučių talpą. Štai žingsnis po žingsnio paaiškinimas.

Taip pat galite spustelėti vaizdo įrašo nuorodą, kad pamatytumėte, kaip teisingai atlikti pilvo kvėpavimo pratimus. Pilvo kvėpavimo žingsniai Atsigulkite ant nugaros viena ranka ant pilvo, kita - ant krūtinės.

Po keliais galite pastatyti pagalvę.

Willful Smartwatch vs. Popglory Smartwatch Full Review - Eine Smartwatch für NUR 25 € ?! 🤯

Kvėpuokite pro nosį, sulaikykite kvėpavimą ir iškvėpkite per burną. Pabandykite ir skirti didinti vaizdo irasus pilvo raumenis, kad pašalintumėte likusį orą iš plaučių.

Paaukštinkite veido pratimus!

Pratimai Padarykite tai 10 kartų ir tada eikite į sėdimą padėtį. Atpalaiduokite pečius, laikykite tiesią nugarą ir praktikuokite pilvo kvėpavimą. Trukmė 5 minutes kiekvieną dieną. Šonkaulių tempimas Šis pratimas yra skirtas kvėpuoti per plaučius, kad įkvėpus skirti didinti vaizdo irasus iškvėpus jūsų šonkauliai išsiplėstų ir susitrauktų. Tai taip pat treniruoja jūsų plaučius įkvėpti maksimalų deguonies kiekį. Yra žingsnis po žingsnio aprašymas, kaip ištempiate šonkaulius, bet taip pat galite žiūrėti šį vaizdo įrašą.

Šonkaulių tempimo pratimai Šonkaulių ruože turite stovėti stačiai, stačia nugara ir iškvėpti visą deguonį iš plaučių. Kvėpuokite lėtai ir palaikykite kuo daugiau oro plaučiuose.

Klubų plėtros programa

Prieš lėtai iškvėpdami sulaikykite kvėpavimą 10—15 sekundžių. Atlikite šį pratimą tris kartus per dieną, kad pagerintumėte plaučių talpą. Padėkite rankas ant juosmens ir pakaitomis sulenkite iš abiejų pusių. Padėkite rankas virš galvos.

Kairę ranką grąžinkite į kairįjį juosmenį ir sulenkite kairės link, kad skirti didinti vaizdo irasus tempimą dešinėje pusėje. Darykite tą patį kitoje pusėje. Pratimai tai keletą kartų. Pabaikite dar keliais šonkaulių tempimo įkvėpimais. Trukmė minutes kiekvieną dieną.

Pratimai numeriu Šis pratimas jums padės, jei sergate LOPL lėtine obstrukcine plaučių liga arba tiesiog norite padidinti plaučių talpą.

10 geriausių pratimų plaučių talpumui padidinti - Odos Priežiūra -

Toliau pateikiamas šio labai efektyvaus kvėpavimo pratimo vaizdo įrašas ir žingsnis po žingsnio aprašymas. Žingsniai, atlikti numeruotą kvėpavimo pratimą Atsistokite tiesiai kojas pečių plotyje.

Pridėkite šiek tiek šio pratimo variantų, susikabindami rankomis ir ištiesdami rankas priešais krūtinę. Kvėpuokite pro nosį, o kvėpuodami pasukite kairės, o paskui dešinės link. Darykite tai tol, kol iškvėpsite.

Įrodytos treniruotės ir pratimai, skirti padidinti jūsų sportinį greitį - Sportas Ir Kūno Rengyba

Įsitikinkite, kad iškvėpimo trukmė yra ilgesnė nei įkvėpimo. Kitas variantas - sulenkti alkūnes ir uždėti pirštus ant pečių pavyzdžiui, višta ir įkvėpti. Iškvėpdami atlikite rankų ratų rinkinį. Galiausiai, baigkite jį stipriai kvėpuodami.

Rytų kvėpavimas Rytietiškas kvėpavimas yra dar viena Pratimai mankšta, padedanti plaučiams dirbti efektyviai ir optimaliai. Tai skirti didinti vaizdo irasus pat gali padėti numesti svorį.

 1. Nariai Nuotraukos ir matmenys
 2. Jokio pritūpusio užpakaliuko treniruotės, nukreiptos į sėdmenis 22 minutės Kelio sąnarių skausmas yra bene dažniausia fitneso entuziastų problema.
 3. Padidinkite nari, naudodami svori
 4. Įspėjimai ir atsargumo priemonės Ar žinojai, kad net ir plaučiams reikia mankštos, kad būtum sveikas ir kad kūnas veiktų normaliai?
 5. Onanizmas del varpos dydzio
 6. Dauguma įdomių treniruotės vaizdo įrašų - Pratimas
 7. Penio dydzio normos

Čia yra tai demonstruojantis vaizdo įrašas. Rytų kvėpavimo pratimų atlikimo žingsniai Stovėkite dešine koja priešais kairę koją.

Suspauskite sėdmenis, šiek tiek pasilenkite atgal ir atleiskite pečius. Įkvėpkite per 3 sekundes. Įkvėpdami galite rankas perkelti iš šonų į virš galvos.

„Navy SEAL Training“

Akimirką skirti didinti vaizdo irasus ir tada staiga iškvėpkite jėga. Iškvėpdami rankas perkelkite iš virš galvos į šonus. Pakartokite tai kartus. Išstumti Išstūmimas yra labai galingas kvėpavimo pratimas, kuris padidina jūsų plaučių gebėjimą absorbuoti deguonį. Čia yra vaizdo įrašas ir žingsnis po žingsnio aprašymas, kaip tai padaryti teisingai. Veiksmai, kuriuos reikia atlikti išstumiant mankštą Atsistokite vertikalioje padėtyje ir atlaisvinkite kelius.

Nusilenkite išstumdami iš plaučių visą orą. Grįžkite į stovėjimo padėtį, kvėpuodami oru.

 • Apsaugokite Savo Dienoraštį Įrodytos treniruotės ir pratimai, skirti padidinti jūsų sportinį greitį Nesvarbu, ar esate bėgikas, krepšininkas ar kovos menininkas, greitis yra bet kurio sportininko pranašumas!
 • Kremas, kad padidintumete nuotraukos nuotrauka pries ir po
 • Kaip. Galite padidinti nari
 • Tempimo pratimai rankoms ir pečiams - Trauma
 • Vidinė šlaunų dalis yra viena iš tų užsispyrusių probleminių sričių, kuri vargina daugelį moterų.
 • 5 geriausi veido pratimai, skirti pakelti antakius - Odos Priežiūra -

Užpildykite plaučius kuo daugiau oro ir sulaikykite kvėpavimą tiek laiko, kiek galite. Iškvėpdami ištieskite ranką virš galvos ir apatinę nugaros dalį į pradinę padėtį.

Atlikite šį pratimą 4 kartus per dieną. Trukmė 1 minutė kiekvieną dieną.

Plaučių stiprinimo pranajama Anulom-vilom yra pranajama, skirti didinti vaizdo irasus gali padėti pagerinti jūsų plaučių talpą. Teisingai tai padaryti iš pradžių gali būti nelengva, tačiau praktika padarys tave tobulą. Čia yra vaizdo įrašas, kuris padės jums. Nugarą laikykite tiesią ir užimtą.

Kairiosios rankos bevardžiu pirštu užmerkite kairę šnervę. Giliai ir lėtai įkvėpkite per dešinę šnervę. Dabar nykščiu uždarykite dešinę šnervę ir atidarykite kairę šnervę tolindami bevardį pirštą. Lėtai iškvėpkite per kairę šnervę. Giliai ir lėtai įkvėpkite kairiosios šnervės. Vėl uždarykite kairįjį šnervę bevardžiu pirštu ir atidarykite dešinę šnervę tolindami nykštį. Lėtai iškvėpkite. Atlikite tai 10 kartų.