Kaip matuoti pirstu nario dydi,

Dydis paprastai nurodomas kiekviename apskritime. Nevyniokite popieriaus ten, kur žiedas bus aplink pirštą, nes žiedas vis tiek turi praeiti per pirštą. Liniuote išmatuokite popieriaus lapą iki pieštuko žymės. Yra keletas požymių, išduodančių, ar liemenėlė jums tinka.

Namai Enciklopedija Kaip nustatyti žiedo dydį vyrams Kaip nustatyti žiedo dydį vyrams Prieš į igyjant naują žiedą ar Kaip matuoti pirstu nario dydi enojo žiedo dydį, geriau ia žinoti piršto dydį.

Žinoti piršto dydį yra lengva ir tai galima padaryti įvairiai būdai.

Ne varbu, ar norite tai matuoti patya Turinys: Patarimai Prieš įsigyjant naują žiedą ar pakeičiant senojo žiedo dydį, geriausia žinoti piršto dydį. Žinoti piršto dydį yra lengva ir tai galima padaryti įvairiais būdais. Nesvarbu, ar norite tai matuotis patys, ar naudoti profesionalą, yra daugybė praktinių pirštų matavimo metodų.

Tiesiog nepamirškite išmatuoti piršto, prie kurio norite pritvirtinti žiedą. Žingsnis 1 metodas iš 3: konversijos lentelių naudojimas Raskite žiedo dydžio perskaičiavimo lentelę internete.

Daugelis internetinių juvelyrų turi lenteles, kurios padės konvertuoti colius ir centimetrus į žiedų dydžius.

GLAMIROS Nemokamas žiedo matuoklis

Atsispausdinkite lentelę arba tiesiog pažymėkite puslapius, kad prireikus juos būtų galima atidaryti. Taip pat galite aplankyti juvelyrą ir paprašyti šios lentelės. Šią lentelę sudaro stulpeliai ir eilutės, kuriose pirštų dydžiai pateikiami šalia žiedų dydžių, kad galėtumėte konvertuoti piršto skersmenį į standartinį žiedo dydį. Naudokite pakankamai tvirtą popierių, kad vyniodamasis jis lengvai neplyštų. Galite naudoti paprastą kartoną arba HVS. Karpydami popierių žirklėmis, tiesiog įvertinkite, kiek laiko užtruks apvynioti pirštą.

Kol kas nereikia tiksliai nurodyti ilgio ar pločio. Apvyniokite popieriaus lapą aplink kumštį, kol jis tvirtai priglunda. Turėsite apvynioti popierių aplink pirštą, kur pritvirtinsite žiedą, kad jis būtų tikslus.

Nustatykite finansus

Nevyniokite popieriaus ten, kur žiedas bus aplink pirštą, nes žiedas vis tiek turi praeiti per pirštą. Baigę priveržti, įsitikinkite, kad popierius gali praslysti per kumščius į abi puses. Nubrėžkite liniją, kad pažymėtumėte, kur susitinka du popieriaus galai. Linija turėtų tiksliai nurodyti, kur apatinis popieriaus kraštas atsitrenkia į viršų. Jei kyla problemų laikant popierių vietoje, kai norite pažymėti, paprašykite draugų ar šeimos narių pagalbos.

Palaikykite švarą Netempkite gumos Negalima palikti vestuvinių žiedų ieškojimo paskutinei minutei. Vestuvinių žiedų gamyba prieš vasarą gali trukti net ir visą mėnesį, o kur dar pasirinkimui skirtas laikas! Mąstykite praktiškai Pasirinkdami vestuvinius žiedus pagalvokite apie savo gyvenimo stilių. Galbūt prabangus žiedas daugiausiai laiko praleis papuošalų dėžutėje, nes jį nešioti bus tiesiog nepatogu?

Liniuote išmatuokite popierių iki pieštuko žymos. Jei norite būti tikslesnis, išmatuokite popieriaus lapą centimetrais. Tai matavimo vienetas, kurio reikia.

Norėdami nustatyti žiedo dydį, naudokite konversijos lentelę. Kairėje stalo pusėje raskite piršto dydį. Tada pažiūrėkite į savo žiedo dydžio stulpelio eilutę. Kai kuriose lentelėse pateikiami dydžiai skirtingoms tarptautinėms rinkoms, todėl įsitikinkite, kad matote, kuris žiedo dydis jums tinka.

Išmatuokite žiedą dar kartą, kad įsitikintumėte, jog jis yra tikslus.

Nuorodos kopijavimas

Dar kartą pakartokite procesą su nauju popieriumi. Jei gaunate tą patį rezultatą, įsitikinkite, kad matavimas teisingas. Jei rezultatai skiriasi, pabandykite trečią kartą. Jei trečias rezultatas atitinka vieną iš pirmųjų dviejų matavimų, naudokite tą matavimą.

Jei trečias matavimas duoda visiškai kitokį dydį, geriausia kreiptis į juvelyrą. Šioje diagramoje yra daugybė apskritimų, vaizduojančių skirtingo dydžio žiedus.

Kiekvieno apskritimo viduje. Dydžiai yra aiškiai pažymėti.

Internete ieškokite vietinio juvelyro, kad jis paprašytų vienos iš šių lentelių, ir ją atsispausdinkite. Spausdindami, vykdykite visas svetainės pateiktas instrukcijas, susijusias su tinkamu puslapio masteliu.

Raimundas Miliauskas

Jei žiedas telpa apskritimo viduje, dydis jums per didelis. Jei žiede aiškiai matomas apskritimas, jis yra per mažas.

Prieš pirkdami naują žiedą ar pakei dami enojo dydį, turite būti tikri dėl avo piršto dydžio. Lengva užinoti jo dydį ir galite tai padaryti keliai būdai. Jum yra praktini metodane varbu, ar norite Turinys: Patarimai Prieš pirkdami naują žiedą ar pakeisdami senojo dydį, turite būti tikri dėl savo piršto dydžio. Lengva sužinoti jo dydį ir galite tai padaryti keliais būdais. Jums yra praktinis metodas, nesvarbu, ar norite matuotis namuose, ar norite, kad jį atliktų profesionalas.

Naudokite tik tuos žiedus, kurie tiksliai atitinka piršto, prie kurio norite pritvirtinti žiedą, dydį. Sustokite radę žiedą atitinkantį apskritimą. Jei žiedas yra tiesiai virš apskritimo, radote teisingą žiedo dydį.

 • Padidins vyru liaudies gynimo priemones
 • Vadinasi, jūsų dydis — 34B.
 • Juvelyro patarimai | Page 4 of 6 | Juvelyras Vilniuje Raimundas Miliauskas
 • Turite žinoti ir dar išmokyti dukras – kaip išmatuot savo liemenėlės dydį? - DELFI Stilius
 • С этой стороны - видишь.

Net jei apskritimas yra tik žiedo apskritimo viduje, jis vis tiek turėtų būti tinkamo dydžio. Dar kartą patikrinkite šalia esantį apskritimą, kad įsitikintumėte, jog žiedas yra per mažas ar didelis.

 1. Varpos dydis 14 metu berniukui
 2. 3 BŪDAI NUSTATYTI ŽIEDO DYDĮ VYRAMS - ENCIKLOPEDIJA -
 3. Hydropompa padidinti nari

Jei taip, apskritimas viduryje yra jūsų žiedo dydžio. Perskaitykite apskritimo dydį, kad nustatytumėte žiedo dydį.

Skaičius apskritimo viduje turėtų nurodyti jūsų žiedo dydį. Naudokitės šiais numeriais norėdami užsisakyti naują žiedą iš patinkančio juvelyro. Dauguma juvelyrų siūlo nemokamas paslaugų dydį.

Jų metodas paprastai yra tiksliausias, nes nustatymui naudojamas specialus įrankis. Internete ieškokite patikimų juvelyrų savo mieste arba paprašykite draugų ar šeimos narių rekomendacijų. Paprašykite juvelyro nustatyti jūsų piršto dydį.

Įprasti žiedų dydžiai

Patikrinkite dar kartą ir įsitikinkite, kad paslauga nemokama, jei norite, kad nereikėtų mokėti. Geriausio dydžio žiedai turėtų Kaip matuoti pirstu nario dydi priglusti, tačiau juos galima lengvai ištraukti.

 • Vaizdo irasu ispletimas vakuuminio siurblio nario
 • Nuoroda nukopijuota aA Paplitusi nuomonė, kad pagal vyro delnų dydį galima spręsti apie jo penio ilgį.
 • 3 BŪDAI, KAIP IŠMATUOTI ŽIEDO DYDĮ VYRAMS - ENCIKLOPEDIJA -
 • Vyro rankos išduoda intymiausias jo paslaptis! - DELFI Gyvenimas
 • Namai Enciklopedija Kaip nustatyti žiedo dydį vyrams Kaip nustatyti žiedo dydį vyrams Prieš į igyjant naują žiedą ar pakeičiant enojo žiedo dydį, geriau ia žinoti piršto dydį.

Pasirinkite žiedo dydį, kuris jums patogiausias ant piršto. Paklauskite Kaip matuoti pirstu nario dydi, jei turite klausimų ar rūpesčių dėl tinkamo žiedo dydžio pasirinkimo. Įsitikinkite, kad juvelyras išmatuoja piršto, prie kurio pritvirtinsite žiedą, dydį.

Pirkite žiedus iš juvelyro arba naudokitės savo matais, kad pirktumėte žiedus kitose parduotuvėse.

Žiedo Dydžio Vadovas | laisvalaikistau.lt

Paprastai juvelyrai nesitiki, kad pirksite iš jų tik todėl, kad paprašėte, kad jie pamatuotų jūsų pirštą. Tačiau, jei neplanuojate pirkti iš juvelyro, kuris jums padės, būtinai įrašykite gautus matavimus, kad nepamirštumėte. Patarimai Nematuokite piršto, kai šalta. Karštyje pirštai linkę išsiplėsti, todėl geriausia visada matuoti pirštus, kai jie yra šilti.