Nuotraukos dideliu dydziu nariu

Norime švarios FB grupės, be šiukšlių ir kitų neaiškių veikėjų. Grupo Público

Grupo Público 3. Už pirkimus ir pardavimus atsako patys grupės nariai.

Magnetinis šeimos medis Šeima yra esminė asmens tapatybės dalis. Tėvai, seneliai, pusbroliai ir dėdės yra jūsų giminystės dalis, kuria norėtumėte pasidalinti su savo vaiku. Jei ieškote interaktyvaus ir patrauklaus metodo, kaip supažindinti vaiką su jo protėviais, pabandykite padaryti šeimos medį. Šeimos medis yra vizualus giminės vaizdas, vaizduojantis šeimos nario santykius į medį panašioje struktūroje 1. Šis įrašas jums pasakys įvairius įdomius būdus, kaip padaryti vaikams tinkamą šeimos medį, kuris padės jūsų vaikui geriau suprasti savo šaknis.

Skelbimų kalba: lietuvių Skelbimai turi būti aiškūs ir suprantami. Sėkmės Grupo Público Jeigu reikalinga speciali reklama live metu, parduodant rūbus iš mūsų kviečiame kreiptis asmeniškai susitarsime.

Grupo Público 3. Už pirkimus ir pardavimus atsako patys grupės nariai. Skelbimų kalba: lietuvių Skelbimai turi būti aiškūs ir suprantami.

Pagrindinė taisyklė: Reklama, Skelbimai, Klausimai ir t. Pranešimas su nuoroda į FB grupę bus trinamas ir šalinimas iš visu www.

Sveikintina, jei susirašinėjimas ir derinimas tarp šalių vyktų komentaruose, nes su jo turiniu galės susipažinti ir kiti FB grupės nariai, kuriems irgi gali būti svarbu ir aktualu. Nepagarbus elgesys mūsų grupėje- šalinimas iš visu www. Pranešimas administratoriui apie nepagarbų elgesį ir nekorektišką, įžeidžiantį komentaro, nesusijusio su mūsų FB grupės veikla arba susijusio, bet žeidžia kitus, turinį — yra sveikintinas.

Norime švarios FB grupės, be šiukšlių ir kitų neaiškių veikėjų. Visi kiti ar panašūs klausimai, sprendžiami per FB grupės administratorių. Pasistengsime reaguoti kiek įmanoma greičiau.

Grupo Público 4. Šioje grupėje parduodamos tik suknelės proginės, kasdienės, vestuvinėsNuotraukos dideliu dydziu nariu pardavimai bus trinami be perspėjimo. Būtina prie skelbimo nurodyti dydį, kainą ir miestą.

Reklamas dėti giežtai draudžiama. Galimi ir mainai. Grupo Público Prisijunk prie mūsų, nedvejok! Turėsi progą pabendrauti, atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių, pasidalinti mintimis ir idėjomis.

Yra ir milžiniškas Krymo kalbėtojas.