Padidinti seksa. Nuorodos kopijavimas

Ekspertai pateikia vertingų patarimų, kurie padės rasti abiem partneriams priimtiną sprendimą: Kalbėkitės apie tai Savaime suprantama — lengviau pasakyti, nei padaryti. Tyrimai parodė, kad poros, kurios turi bendrų pomėgių, žymiai dažniau yra patenkintos savo seksualiniu gyvenimu. Nebegėdos parduotuvėje galite rasti įvairiausių rūšių prezervatyvų, tad nesijaudinkite — tikrai išsirinksite sau tinkamiausius, kurie sumažins jautrumą, tačiau malonumo — ne. Kad ir ką veiktumėte, išjunkite visus prietaisus, kad niekas jums netrukdytų. Stimuliuokite penį iki taško, kai pradedate jausti artėjančią kulminaciją. Nors aukščiau minėtos priemonės ir gali padėti susitvarkyti su priešlaikine ejakuliacija, tai greičiausiai bus trumpalaikis problemos sprendimas.

Tai pagerina ir gyvenimo kokybę, ir šeimos stabilumą.

Ką daryti, jei jūsų partneriui sekso reikia kasdien, o jums – rečiau

Tada tai, ką turi, gauni, patiri, nuvertėja. Jeigu žmonės pradėtų mylėtis 3 kartus per dieną kiekvieną dieną — nors yra porų, kurioms tai tinka, kai kurie metų metais mylisi 3 kartus per parą, — suintensyvinimas atneštų nuobodulį, nemalonų persisotinimą iki koktumo.

Bet dabar labai retai ateina vyrų, kurie galvoja tik apie savo pasitenkinimą. Pradžioje reikia maždaug 20 aktų tam, kad sukurtum modelį, kuris tarnautų abiem — kad proc.

Moteriai fiziologiškai Padidinti seksa pasiekti orgazmą.

  • Sakoma, neva vyras pirmiausia galvoja, kaip pasitenkinti pačiam, o tik po to - apie partnerę.
  • Nekilnojamasis didejantis liaudies gynimo narys
  • Kaip padidinti nario nama per dvi savaites
  • Ką daryti, jei jūsų partneriui sekso reikia kasdien, o jums – rečiau - DELFI Gyvenimas
  • Nesvarbu, kokios lyties jūsų seksualinis partneris, yra būdų spręsti neatitikimus, kad būtumėte suprasti ir nesikrimstumėte dėl savo seksualinio aktyvumo lygio.
  • Kaip padidinti moters domėjimąsi seksu | laisvalaikistau.lt

Kai jaučiamas artumas, vyrai bijo, kad, jeigu nepaskubės pasimylėti šiandien, rytoj partnerė gali nebesuteikti galimybės. Eina kalba ir apie vaikystės problemas — atstumtumo baimę, dažniau atsirandančią išsiskyrusiose šeimose. Tai persikelia ir visą gyvenimą toks žmogus, vyras ar moteris, bijo būti atstumtas.

Vyrai seksualumą sieja su lytiniais organais, o moterims svarbus visos esybės ir kūno pripažinimas. Tai vartai į moters džiaugsmą. Kaip reikėtų spręsti šitą problemą? Kai kurios moterys supyko, bet laikausi nuomones, kad moteris turi gerąja prasme kontroliuoti, kas vyksta vyro galvoje ir lytiniuose organuose. Tada ji bus saugi.

Turbūt vienintelė išeitis — elektroninės priemonės. Psichoanalizės pradininkas Sigmundas Freudas libido laikė lytinių potraukių, daugiausia nesąmoningų, visuma.

Libido gali sutrikdyti minimalios gyvenimo permainos, nenumatytos aplinkybės, vaistų vartojimas ir nervinis sukrėtimas. Be to, Kalifornijos universiteto tyrimai parodė, kad aktyvus ir visavertis intymus gyvenimas išsaugo jaunystę, padeda gerai išsimiegoti naktimis ir net turi poveikį ilgaamžiškumui.

Ir galų gale, kodėl tokio malonumo reikėtų savanoriškai atsisakyti! Dažniau vaikščiokite į pasimatymus.

Dažniau su mylimuoje susiruoškite į pasimatymą, netgi jei esate susituokę 15 metų. Nebūtinai sugalvoti beprotišką scenarijų — eiti į kiną ar romantiškai pavakarieniauti restorane pakaktų, kad vėl įžiebtumėte aistrą.

Sekite hormonus. Hormoniniai pokyčiai mūsų organizme turi didelę seksualiniam gyvenimui.

Prigesusios aistros priežastimi gali būti, pavyzdžiui, kontracepcinės tabletės: jos sumažina testosterono gamybą organizme, ir dėl to sumažėja libido. Net jeigu jūs ir nevartojate vaistų, o seksualinis apetitas sumažėjęs, gali būti sutrikusi hormonų veikla.

Pasidalinkite namų ruošos rūpesčius. Po sunkios darbo dienos grįžus namo tenka įsilieti į darbus namuose: paruošti vakarienę, patikrinti, kaip vaikai paruošė pamokas.

Partnerių artumas atsiduria antrame plane. Kad pasyvūs seksualiniai santykiai netaptų įpročiu, pasidalykite buities rūpesčiais perpus — būsite laimingesni ne tik miegamajame, bet ir už jo ribų. Ilgos įžangos, bučiniai, masažai — taip, visa tai įtraukus, seksas taps ilgesne ir daug malonesne patirtimi, Padidinti seksa pati sueitis laikoma normalios trukmės, kai iki ejakuliacijos užtrunkama ilgiau nei 90 sekundžių. Vis dėlto, apie tai mintyse pagalvoja turbūt kas antras seksualiai aktyvus žmogus — o ar yra galimybė lytinį aktą nors šiek tiek prailginti?

Turime gerą žinią — tikrai yra. Šiandienos tekste tavęs laukia 5 pagrindiniai būdai, padėsiantys lytinę patirtį paversti nepamirštamu potyriu. Treniruotės Prailginti lytinį aktą ir atitolinti ejakuliaciją gali padėti ir treniruotės.

8 keisti faktai apie seksą: gailėsitės, kad nesužinojote jų anksčiau

Kaip tai daryti? Treniruotėms pasitelkite masturbaciją. Stimuliuokite penį iki taško, kai pradedate jausti artėjančią kulminaciją. Tuomet sustokite, taip ir nepasiekę orgazmo, ir šiek tiek palaukite. Nurimę vėl pradėkite stimuliaciją ir kartokite šį pratimą tiek kartų, kiek jums norisi.

Treniruotis galite ir pasitelkdami masturbatorius.

Kartu galite naudoti ir lubrikantą ir sekite tas pačias instrukcijas, kuriomis naudojatės masturbuodamiesi ranka. Tiesa, dėl masturbatoriaus ejakuliacija bus itin galinga ir maloni, tad išbandyti tokią stimuliaciją tikrai verta.

Po tokių treniruočių lytinis aktas gali pailgėti nuo kelių iki keliolikos minučių. Taip pat sakoma, kad vis atitolinant kulminaciją, orgazmas bus daug intensyvesnis. Tokius pratimus galima daryti ir lytinio akto metu su partneriu.