Kaip padaryti siurblio vakuuma, kad padidintumete nari. Iš siurblio padarykite vakuuminį siurblį. Vakuuminis siurblys: kam jis skirtas ir kaip juo naudotis

Šiuo atveju negalima išvengti varpos sužalojimo. Vienoje vietoje ir narėje sukaupti persodinti audiniai buvo padengti iškilimais.

Įkiškite purkštuką į vieną iš plastikinio tento skylių. Po to prisukite antgalį ant srieginio čiaupo ir ant jo pritvirtinkite žarną, ne ilgiau kaip 10 cm. Įdėkite siurblio šerdį į laisvą žarnos galą. Prijunkite trumpą žarną iš priešingos pusės, per kurią vanduo kad padidintumete nari išleidžiamas į kanalizacijos sistemą. Tada pritvirtinkite žarną prie pagrindinio lizdo ir nuleiskite jį tiesiai į akvariumą.

  1. Penzio prailginimo kremas: geriausia priemonė - Varikocele
  2. Ar galima sudėti skardines su bronchitu, ar yra kokia nauda, ​​ar tik žala? - Angina June
  3. Neteisingas prailgintojo naudojimas siekiant padidinti varpą gali sukelti priekinės odos pažeidimus.

Šiuo atveju, galų gale, būtinai prijunkite akvariumo sifoną, kuris neleis dirvožemiui patekti į siurblį. Atidarant čiaupą ir vandens srautą į pirmiau aprašytą sistemą, žarnoje galima sukurti vakuumą.

Todėl iš rezervuaro išpumpuojamas vanduo. Baigus siurbimo įrenginys išjunkite vandens srautą maišytuve. Išimkite sifoną iš akvariumo, kai žarna tuščia. Pasukite ją ir laikykite šioje formoje iki kitos paraiškos.

Modernizuojame akvariumo kompresorių Nėra sunku modernizuoti akvariumo siurblį, todėl jis yra vakuuminis įrenginys, kurį galima naudoti norint atsikratyti alkoholio kvapo. Taip pat namuose pagamintas prietaisas yra tinkamas eksperimentams, susijusiems su poreikiu sukurti nedidelį vakuumą fermentacijos kad padidintumete nari arba kubuose.

  • Grandine ant varpos dydzio
  • Efektyvus gydomasis poveikis tampa pastebimas pirmą vartojimo savaitę.

Akvariumo siurblio transformavimas į vakuuminį siurblį vyksta vietoj vožtuvų pakeitimo Atsukite kompresoriaus korpusą atsuktuvu. Surinkimas, kuriame dalis su vožtuvais patenka į konstrukciją. Po išmontavimo vožtuvas yra atbulinis.

Išpjauta apvalkalo detalių kampą. Tada visas mazgas surenkamas atvirkštine tvarka.

Išgręžkite angą apatinėje įrenginio sienelėje, per kurią bus pašalintas sukauptas kondensatas arba netyčia pateko į skystį. Naudojant vamzdžius ir klijus lengva padaryti dujų išleidimą iš siurblio. Vis dar yra daug namų gamybos vakuuminių siurblių ir galimų įrankių įrengimo galimybių.

Tai Kaip padaryti siurblio vakuuma kelio naujo metodo išradimo galimybei. Straipsnio medžiaga padeda suprasti, kaip padaryti vakuuminį siurblį namuose ir išsaugoti kelis tūkstančius rublių. Net pradedantysis gali lengvai paversti rankinį automobilinį siurblį į vakuuminį. Šiame darbe užtruks mažiausiai laiko. Jei nenorite nerimauti, rinkoje yra įvairių vakuuminio siurbimo įrangos modelių, kurie skiriasi ne tik kainų žyma, bet ir Kaip padaryti siurblio vakuuma charakteristikomis.

Vakuuminis siurblys padidinti varpą - tai vienas iš naujų įrankių, kurie įgijo didelį populiarumą tarp vyrų. Internete jie teigia, kad toks įrenginys duos greitas ir efektyvus rezultatas. Tai skamba labai viliojanti ir aš noriu išbandyti ją veikiant. Vkontakte Bet ką daryti, jei nenorite rizikuoti ir išleisti pinigus?

Penzio prailginimo kremas: geriausia priemonė

Penio padidinimo įtaisas galite lengvai surinkti save iš improvizuotų priemonių. Jei laikotės surinkimo taisyklių, jūs gaunate tokį patį įrenginį.

Sudėtis Medžiagos, iš kurių gaminami naminiai gaminiai, yra trivialiai paprasti. Ją sudaro 4 pagrindiniai elementai: Plastikinis cilindras - formos, kurioje narys yra patalpintas.

Smulkintuvas - guminis dugnas su skylute, skirtas varpos fiksavimui. Vamzdelis - per jį oras pumpuojamas iš cilindrinės formos. Stūmoklis - panašūs, kaip ir slėgio matavimo aparate. Naudojamos oro aplinkos pumpavimui, tvirtinimui prie vamzdžio. Toliau pateikiami nurodymai, kaip padaryti siurblį nariui. Veikimo principas Naudojimo instrukcijos: pagrindinės taisyklės Norėdami gauti maksimalius rezultatus ir jaustis patogiai tačiau yra keletas taisyklių.

Juos išrado žmonės, kurie kad padidintumete nari šiais prietaisais ne pirmą dieną ir žino tinkamą kelią vakuuminis siurblys. Sutepkite pagrindą ir skylę butelyje su tepalu, kad būtų užtikrintas komfortas ir geresnis praplėtimas, po to pristatome narį į formą. Siurbkite orą iš cilindro varpos pradeda statyti kol atsiranda vakuumo būklė.

Kad padidintumete nari norite visiškai užfiksuoti, rekomenduojama sulenkite žarną ir pritvirtinkite drabužinetaip, kad oras negrįžtų. Mes paliekame narį šioje būsenoje Kaip padaryti siurblio vakuuma.

Jei norite, galite masturbuoti. Žala ir kontraindikacijos Su piktnaudžiavimas galite kreiptis į save sužalojimo ar sužalojimo. Ir tam tikroms ligoms kenčiantiems vyrams šis prisitaikymas yra draudžiama naudoti.

Jei turite polinkį kraujuoti, tuomet neturėtumėte išbandyti siurblio. Daug slėgio cilindre neigiamai paveiks jūsų sveikatą. Nenaudokite anestetikų ir procedūrų. Skausmo nebuvimas neleis jums žinoti, kada atėjo laikas sustabdyti procesą. Šiuo atveju negalima išvengti varpos sužalojimo. Pernelyg didelis naudojimas ir piktnaudžiavimas sukels hematomas ir mėlynes ant varpos.

Žmonės, turintys skausmingą siurblio naudojimą, Kaip padaryti siurblio vakuuma griežtai draudžiami. Namų arba įsigytas Norėčiau užduoti klausimą: ar yra kokio nors laiko, skiriant laiko Kaip padaryti siurblio vakuuma pastangų surinktijei galite nusipirkti siurblį parduotuvėje? Ir pasirinkimas yra puikus, kiekvienam skoniui ir spalvai. Analizuokime privalumus ir trūkumus.

Siurbliai gaminami pagal taisykles ir nesukels diskomforto ar nepatogumų. Pateikiamas platus prekių asortimentas, galite pasirinkti bet kokį kiekį, formą, spalvą ir net oro įpurškimo metodą.

Pasirinkite geriausią būdą padidinti narį

Buitinio siurblio privalumai Praleiskite mažiau pinigų eksploatacinių medžiagų ir komponentų atveju, kai kurie finansai bus išleisti. Kaip rezultatas, surenkant savo rankas, neišgelbėsite daug pinigų, o rezultatas bus didesnis. Atsižvelgiant į tai, kad šis produktas yra gana pigus, verta išimti prekes iš parduotuvės.

Savarankiškai pagamintas siurblys yra geriau naudoti kaip demo versija: surinkti, išbandyti, jei jums patiko, tada nusipirkau parduotuvę.

Apibendrinkime Pirma: surinkti nario Kaip padaryti siurblio vakuuma siurblį namuose gana paprasta ir nereikia daug laiko. Jis gaminamas iš laužo medžiagų. Antra: prieš naudojimą, geriau susipažinti su naudojimo taisyklėmis ir saugos kad padidintumete nari, kad nebūtų pakenkta sveikatai. Šis produktas yra ne žaislas, nors atrodo nekenksminga.

Siurblio su savomis rankomis verta padaryti dviem atvejais: nenorite išleisti pinigų tokiam linksmam ar tik mėginiui, kad suprastumėte, kas tai yra. Dabar jūs žinote, kaip padaryti siurblį, kad padidintumėte varpą ir visus privalumus namuose. Linkiu jums sėkmės įgyvendinant visus jūsų sprendimus. Jei turite išmintingą vaiką, kuris nuolat bando atrasti išradimus, tada padėkite jam. Siūlykite iš metalo laužo medžiagų pagaminti nedidelį vakuuminį siurblį ir kartu atlikti informacinius eksperimentus.

Veikimo principas

Norint gaminti vakuuminį siurblį, mums reikia: - 3 PVC vamzdžiai, kurių skersmuo 4 mm; - 2 vožtuvai akvariumui, kurių vertė apie 15 rublių; kad padidintumete nari trys, turintys 10 rublių; - švirkštą, pageidautina naudoti 5 kubeliuose. Norint gaminti vakuuminį siurblį, mes paimame 3 PVC vamzdžius, kurių skersmuo yra kad padidintumete nari mm, ir prijungiami prie trijų. Vamzdis turi sėdėti tvirtai prie antgalio ir net neslysti net esant labai aukštam slėgiui. Trečiasis vamzdis, sujungsime švirkštą ir tee.

Kuo didesnis švirkštas, tuo didesnis poveikis. Kaip jau minėta, geriau naudoti 50 kubelių švirkštą ir, jei jūs surasite vieną kubelių, tai bus dar geriau. Toliau pasukite vožtuvus.

Vandens žiedo vakuuminio siurblio gamyba

Rodyklės turi būti traukiamos ir užrašytos. Pusė, ant kurios rodoma rodyklė, turi būti įdėta į silikono vamzdelį. Antrasis vožtuvas jau turi būti įdėtas ne į rodyklę į vamzdelį, bet iš vamzdelio esančią rodyklę. Pasirodo, kad rodyklės ant dviejų vožtuvų neturėtų pažvelgti viena į kitą.

Čia sumontavome paprastą vakuuminį siurblį, dabar mes galime pabandyti perkelti paprastą vandenį iš vieno puodelio į kitą. Norėdami tai padaryti, mes turime įdėti vieną vožtuvą į puodelį vandens, o antrąjį vožtuvą tuščiame inde ir dabar su transliacijos judesiais, kuriuos pumpuojame vandeniu. Kuo mažesnis švirkštas, tuo daugiau turėsite atlikti progresyvius judesius.

Su vakuuminiu siurbliu galite ne tik siurbti vandenį, bet ir išpumpuoti orą iš normalaus plastikinis butelis tuščias, žinoma. Norėdami tai padaryti, į butelio dangtelį įdėsime mažą skylę ir įterpiame orą įsiurbiantį vožtuvą.

Progresyvūs judesiai pirmyn ir atgal, išpumpuojame orą iš butelio.

Priešingai, jei norite, kad oras tekėtų ten, tada tiesiog pakeiskite vožtuvą ir atlikite tuos pačius judesius į priekį, ir toliau siurbkite orą. Pramonė jau seniai sėkmingai naudoja vakuumą, pavyzdžiui, vakuuminiuose džiovintuvuose.

Tačiau ir rankdarbiuose, ir gyvenime, nes ten bus daug užduočių. Viskas, kas reikalinga jos naudojimui, yra hermetiškas indas su polimerinių medžiagų atsiradimu tai nustojo būti problema ir specialus siurblys, per kurį oras gali būti visiškai arba iš dalies išnaudotas. Toks įrenginys gali būti perkamas, tačiau kad padidintumete nari nėra vienintelė galimybė.

Dėl savo prietaiso paprastumo galite lengvai padaryti savo rankomis vakuuminį siurblį, taupydami pinigus kitiems naudingiems įsigijimams. Mes kalbėsime, kaip tai padaryti šiame straipsnyje. Žinoma, norėdami iš nulio, šis įrenginys bus gana sunkus. Bet užduotis yra labai supaprastinta, jei mes priimame pagrindą bet kokiam jau gatavam produktui.