Padidinti Narys neimanoma

Seimo opozicija protestuodama buvo palikusi posėdžių salę Iš dalies pritarta keturioms Seimo narių iniciatyvoms dėl asignavimų padidinimo bendrai beveik 12 mln. Ir kyla baseinai kaip grybai po lietaus — nutolę vienas nuo kito keliolikos kilometrų atstumu, pustuščiai ir reikalaujantys lėšų kasmetinei jų priežiūrai. Apskrities ligoninė nebesulaiko gydytojų Tauragės apskrities ligoninės direktoriaus Eugenijaus Paleko manymu, algas penktadaliu didinti yra būtinybė, nes ką jau ten rajonų ligoninės, jei jis nebenulaiko gydytojų.

Seimo opozicija protestuodama buvo palikusi posėdžių salę Iš dalies pritarta keturioms Seimo narių iniciatyvoms dėl asignavimų padidinimo bendrai beveik 12 mln. Eur sumai. Laisvės partijos atstovas Artūras Žukauskas buvo pateikęs kelis pasiūlymui, pritarta tik vienam iš jų — padidinti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos asignavimus 11,7 mln.

Ieva Valeškaitė. Biudžeto pageidavimų koncertas Ieva Valeškaitė, Lietuvos laisvosios rinkos instituto vyr. Pusantro milijardo eurų — tokia suma Seimo nariai siūlo papildyti kitų metų biudžetą.

Eur, juos skiriant skaitmeninio ugdymo plėtrai ir dėl koronaviruso pandemijos patirtiems mokymosi praradimams kompensuoti. Iš dalies pritarta parlamentaro Lauryno Kasčiūno pasiūlymui Liko vaiko apsaugos kontrolieriaus, todėl siūloma atsižvelgti į parlamentarų Padidinti Narys neimanoma, — teigė I. Vyriausybė pritarė ir konservatoriaus Žygimanto Pavilionio siūlymui kitų metų biudžete numatyti Pasak premjerės, dėl Seimo atstovo JAV kongrese finansavimo Padidinti Narys neimanoma esmės jau buvo apsispręsta teikiant patikslintą biudžeto projektą, tačiau tuomet papildomos lėšos buvo numatytos tik Užsienio reikalų ministerijai, nors papildomo finansavimo šiuo atveju reikia ir Seimo kanceliarijai.

Antradienį Seimas galutinai balsuos dėl kitų metų biudžeto priėmimo. Posėdžio metu galės būti svarstomos ir Vyriausybės atmestos parlamentarų iniciatyvos dėl išlaidų padidinimo, tačiau joms galės būti pritarta tik tuo atveju, jeigu už tuos pasiūlymus balsuos ne mažiau kaip 71 Seimo narys. Pakoreguotame m.

EP nariai remia siūlymą padidinti paramą Ignalinos AE uždarymui

Eur Europos Sąjungos ir kitos tarptautinės finansinės paramos lėšas, sieks 11, mlrd. Biudžeto asignavimai kitąmet turėtų būti 15, mlrd.

Eur, įskaitant 3, mlrd. Eur europietiškos ir kitos paramos lėšas. Valstybės biudžeto deficitas kitąmet sieks 4, mlrd.

CS50 2014 - Week 2, continued