Kaip padidinti 3GP vaizdo irasa.

Kai kurie mobilieji telefonai tik leidžia jums peržiūrėti 3GP garso ir vaizdo failus, galite konvertuoti bet kokį video formatą tiesiai į mobiliojo ryšio palaikymo medijai 3GP. Pasirodžius "Dviguba rodyklė" rodiklis, perkelti jį į savo norimo ilgio ir tada atleiskite pelės kirpti.

Aš tik noriu pasukti vaizdo įrašai - nieko išgalvotas: ar yra paprastas Windows programinės įrangos įrankis, kuris leis man tai padaryti? Man reikia ji Apipjaustymas, skirstymą, prisijungti ir apimties prašome. Kas nors žino kaip?

Jei esate Mac vartotojas, kreiptis į Mac Video Editor pagalbos. Lengvai padidinti vaizdo įrašai Visi patogus vaizdo redagavimo įrankių, galite lengvai reguliuoti ryškumą, kontrastą, žaisti greičio, garso įrašo garsumą, pikio 3GP video failus.

Dalintis video visur Kai daroma redagavimo, vaizdo įrašui įrašyti atkūrimo kompiuteryje ir nešiojamuosiuose įrenginiuose, įkelti jį tiesiai į internete arba įrašyti į DVD. Tada spustelėkite mygtuką "Split" rodomas kaip žirklės piktogramaarba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite vaizdo įrašą Kaip padidinti 3GP vaizdo irasa pasirinkite "Split" parinktį.

Kirpti vaizdo, padėkite pelės dešinįjį arba kairįjį kraštą video Chronologija. Pasirodžius "Dviguba rodyklė" rodiklis, perkelti jį į savo norimo ilgio ir tada atleiskite pelės kirpti.

Kaip konvertuoti vaizdo įrašus į 3GP mobiliesiems telefonams Kaip Kaip Ar norėtumėte leiti vaizdo įrašu telefone, bet įrenginy palaiko tik 3GP failu? Nėra įdiegimo, kurį būtų galima paleisti.

Jas pridėti, tiesiog vilkite perėjimą arba poveikį jums reikia ir upuść juos į laiko juostą. Galite taip pat toliau tinkinti poveikį kaip jums patinka. Atsiradusiame lange, galite pridėti daugiau pažangių poveikį, pavyzdžiui, Close-up, šuolis sumažinti, Tilt-Shift, mozaikos ir Face-off 3GP video.