Kaip padidinti vieno rato nario rata Kas nuotrauka

Išplėstiniai draugų ratai: visi kontaktai jūsų draugų ratuose ir visi kontaktai jūsų kontaktų draugų ratuose. Stebino tik tai, ką matome. Jeigu užsuksit akseleratorių, smūgis bus ganėtinai stiprus.

Tas pats pasakytina ir apie verslą. Jei atliktumėte interviu kito pramonės eksperto kanale, prisistatytumėte jų auditorijai ir tikriausiai daugeliui žmonių, kurie jūsų anksčiau nepažinojo. Sužinoję apie jus, jie greičiausiai tikrins jūsų kanalą ir net užsiprenumeruos.

Sukurkite ieškomų pavadinimų Tkaip jūsų miniatiūra, vaizdo įrašo pavadinimas yra nepaprastai svarbus. Geras pavadinimas pateikia kontekstą ne tik apie vaizdo įrašo temą, bet ir apie vaizdo įrašo tikslą ir vilioja žmones spustelėti ir žiūrėti.

Kaip sukurti draugų ratus sistemoje „Google+“

Kai kūrėjas parodo, kad supranta vartotojo ketinimus atlikti tyrimus, tai reiškia geriau suprasti auditorijos poreikius ir tai, ko jie iš tikrųjų ieško. Norėdami atsakyti į kodėl, turite įsigilinti. Tai sukuria pasitikėjimą ir reiškia, kad esate patikimas šaltinis, kurį verta užsisakyti, jei jiems kyla daugiau klausimų. Kaip vestuvių planavimo naujoką, pirmasis vaizdo įrašas mane iškart nuramina, kai Lauren kalba apie tai, kaip ji anksčiau yra suplanavusi daugybę vestuvių ir yra čia, kad galėtų padėti.

Ji žingsnis po žingsnio apžiūrėjo viską, ko man reikėjo, kad procesas taptų mažiau pribloškiantis ir išlaikytų mane. Geriau patikėkite, kad ši nuotaka iškart užsiprenumeravo šį kanalą ir kreipėsi į Lauren dėl visų mano klausimų.

ALKO TURINYS

Sprendžiant iš jos abonentų, aš ne vienintelis. Grojaraščiai pabrėžia jūsų stipriąsias pusesragindami potencialius abonentus parodydami savo turinio tęstinumą ir nukreipdami juos į ilgalaikę kelionę.

Kai kuriate grojaraštį, orientuotą į ilgalaikį tikslą ar procesą, žmonės turi priežasčių užsiprenumeruoti ir likti įsitraukę. Bendraukite su savo auditorija Socialinė žiniasklaida suteikia verslui unikalią galimybę tiesiogiai bendrauti ir bendrauti su savo gerbėjais ir pirkėjais.

Pasidalinkite tuo, ką dirbate kitoje vietoje. Jei pagalvotumėte apie tradicinę televiziją, viena iš būdų paskatinti žmones kitą savaitę sureguliuoti savo mėgstamą laidą buvo suteikti jiems būsimų vaizdų peržiūrą.

Jei norite, kad žmonės užsiprenumeruotų, tai, ką dirbate toliau, yra puikus būdas parodyti žmonėms, ką jie gaus, jei padarys.

 • Visi padidinti nari
 • Tas pats pasakytina ir apie verslą.
 • „Raleigh Twenty“ ratų / ratlankių keitimo variantai | MAINTENANCE
 • Atsileidineja ratu varztai - Automobilio mechaniniai mazgai - Peugeot klubas
 • Bet kokiu atveju policijai tai nepatiks ir jus galite būti nubaustas už pavojinga važinėjimą net jei neviršysit leistino greičio.
 • KAIP SUKURTI DRAUGŲ RATUS SISTEMOJE „GOOGLE+“: 10 ŽINGSNIŲ (SU PAVEIKSLĖLIAIS) - PATARIMAI -
 • Kaip pritraukti „YouTube“ prenumeratorių: 12 patarimų, kaip padidinti savo gerbėjų ratą
 • Kaip ratų pažeidimai veikia „Mars Rover Curiosity“ misiją | Erdvė | June

Jei kuriate, pavyzdžiui, mokymo programą, tai gali būti Kaip padidinti vieno rato nario rata Kas nuotrauka būdas priversti auditoriją sekti jūsų kitą patarimą. Buvęs profesionalus beisbolo žaidėjas Johnas Maddenas turi daug mokomojo turinio, kad galėtų tobulinti žaidėjus ir trenerius, o šio grojaraščio pradžia žemiau nėra išimtis.

Šiuo tikslu Johnas naudojasi savo ištekliais ir pasikvietė didelį lygos žaidėjų trenerį Hektorą Berriosą, kuris paaiškino patarimus, kaip tobulinti jaunus metėjus.

Viena iš pagrindinių jo savybių yra paprastas būdas grupuoti draugus per ratus. Sukūrę draugų ratą, galėsite bendrauti, kalbėtis, dalytis žinutėmis ir dar daugiau su visais jais. Atidarykite naują skirtuką ir spustelėkite savo vartotojo vardą arba savo nuotrauka. Bus atidarytas jūsų draugų ratų puslapis. Spustelėkite ir vilkite kitus draugus į tą patį ratą.

Baigiantis vaizdo įrašui, Maddenas ragina žiūrovus užsiprenumeruoti faktą, kad Berrio dalinsis dar daugiau patarimų būsimuose vaizdo įrašuose - patarimų, kurių pats Jonas dar nebuvo girdėjęs iki šio filmavimo! Jei paliksite savo auditoriją norėti daugiau ir erzinsite, kas bus toliau, žmonės daug dažniau pamatys prenumeratos vertę.

Pasakok istoriją Yra priežastis, kodėl pasakojimai išliko tūkstančius metų. Terpė išsivystė, tačiau formulė ta pati.

Naujausios pastabos

Jūsų žiūrovai nori būti išsilavinę, bet jie taip pat nori būti Kūrėjas Justinas Rhodesas dalijasi savo patirtimi apie tai vaizdo įrašų kūrėjų tinklalaidėje. Šiame vaizdo įraše Rodas pasakoja, kaip, persigalvojus, jo kanalas išsijungėt išsivystė.

 • 14 cm dydis nera pakankamas
 • Rugpjūčio mėnesį palietė Gale kraterį, norėdamas ištirti Marso praeities ir dabarties potencialą organizuoti mikrobų gyvybę.
 • Kaip pakelti ant vieno rato? (p.2) - Klausimai / Pradedantiesiems - laisvalaikistau.lt forumas
 • Automobiliuose baigia išnykti atsarginis ratas - kas jį keičia ir ką gali naujausios technologijos Prakirtus padangą patogiausia yra tiesiog pasikeisti ratą atsarginiu.

Rodas, sutelkdamas dėmesį į tikrų sodybos istorijų pasakojimą ir įtraukdamas istorijas apie savo šeimą, yra vertinamas ne tik kaip savo pramonės ekspertas, bet ir kaip tikras žmogus, su kuriuo žmonės gali susieti ir įsitvirtinti. Pagalvokite apie istoriją, kurią norite pasakyti savo turiniu.

Kokia patirtimi galite pasidalinti su pasauliu? Ar galite tai suformuluoti taip, kad pasakotumėte istoriją ir padidintumėte pasitikėjimą savimi?