Narys ir ilgio storis, Kas yra nario dydis yra laikomas mažu žmogui: kiek cm yra ilgis, plotis ir skersmuo - Sukurti

Mes paruošėme jums nedidelį ženklą, kuris padės jums suprasti ekrano matmenis. O atsidūręs sumaniose moteriškose rankose jis tampa patogiu vyru.

Pakuotės Svoris: 0. Pakuotės Dydis: 25cm x 15cm x 15cm 9.

Prisijungimas

Ir tu gali susprogdinti padangos dabar. Grąžinimo Politika Mes grąžinsime jums, jei galite grąžinti prekes per 2 savaites jūsų gavimo klausimai, dėl bet kokios Narys ir ilgio storis.

Pakuotės Svoris: 0.

Tačiau pirkėjas turėtų įsitikinti, kad prekės grąžinami jų originalus sąlygas. Jei daiktai yra sugadinti arba prarasti, jei jie yra grąžinami, pirkėjas atsako už tokią žalą ar nuostolius, ir mes ne pateikti pirkėjo visa grąžinamoji išmoka.

Sukurti Kas yra nario dydis yra laikomas mažu žmogui: kiek cm yra ilgis, plotis ir skersmuo Šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, koks narys laikomas mažu vyrams, kokie yra parametrai. Kas yra ilgis ir plotis, vidutinis ir didelis. Kiek cm mergaičių ir moterų nori?

Pirkėjas turėtų bandyti paduoti ieškinį su logistikos kompanija susigrąžinti išlaidas, žalą ar nuostolius. Pirkėjas bus atsakingas už laivybos mokesčiai siekiant grąžinti prekes.

Garantija Ir Techninė Priežiūra Mes siūlome 1 mėnesį nemokamai pakeitimo. Pirkėjai gali prašyti pakeisti per 15 dienų nuo gavimo produkto.

Pirkėjas turėtų grįžti produkto originalo sąlygas jav ir turėtų apmokėti siuntimo išlaidas grąžinti. Mes taip pat teikia nemokamą priežiūrą.

Prisijungti

Jei kuri nors dalis turi būti pakeičiamas, pirkėjas taip pat turėtų sumokėti už išlaidas iš dalių galima pakeisti. Prieš grąžinant prekes, patikrinkite, ar grįžti adresą ir logistikos metodas su mumis.

Po to, jūs suteikiate daiktų, logistikos įmonės, prašome siųsti mums sekimo numerį.

Kuo mes gauti elementus, mes taisymo ar keitimo, juos artimiausiu metu. Dydis ar Tinka Problemas Dydžiai yra pagrįsti konkrečiais matavimus išsamias specifikacijas.

Varpos dydis pagal šalį Galbūt kiekvienas vyras tam tikru gyvenimo momentu atliko varpos matavimus. Ir tai yra tai, kad varpos dydis, nesvarbu, ar ne pats svarbiausias dalykas, visada kelia smalsumą. Varpos formos ir dydžiai yra skirtingi.

Prašome patikrinti, specifikacijas, prieš pateikdami užsakymą. Paprastai leidžiamas skirtumai dydis yra maždaug 0,5 colio matavimas.

  1. Ką atrodo puikus penis mergaičių nuomone, ar seksualinio kūno dydis yra moterims.
  2. Padidinkite nari, naudodami pamokos vaizdo irasa
  3. Dydis turi nariu verte

Jei radote dydis produktų netelpa jūs galite tiesiogiai susisiekti su Narys ir ilgio storis. Žymos: grindų siurblys, grindų dviračių siurblys, pėsčiomis, dviračiu siurblys, Pigus grindų siurblys, Aukštos Kokybės grindų dviračių siurblys, Kinijos pėsčiomis, dviračiu siurblys Tiekėjų.