Nario pratesimo purkstuku dydis, Mano ūkis - LŽŪBA - už glifosato galiojimo pratęsimą

Jis žino tai iš E. Pristatymas: Dauguma užsakymų laivas per 1 darbo dieną po gauto mokėjimo įskaitant Atostogų. Teisiamajame posėdyje K. Šioje byloje įrodyta, kad A.

Apie prekę Milteliniu Mašina Elektrostatinio Lauko Purkštuvas Beoriu dažymo purškimo sukuria vienodas, storio ir šlapia danga, kuri prasiskverbia duobių ir plyšių, kaip niekas kitas, suteikianti puikų sukibimą ir srauto-out.

Suderinama su akrilo emulsijos, akrilinės, alkidinės, emalį, ir vandenyje tirpių dažų; naudojamas purškimo sienų apdaila, automobilių purškimo, vieta purkšti, namuose purškimo ir kt. Koregavimo mygtuką, oro slėgis gali būti reguliuojamas, siekiant sumažinti purškimo efekto " poveikį.

Nerūdijančio plieno filtras ekranas leidžia danga labiau subtilus. Pastaba: Prašome laikyti darbo vietoje ir Nario pratesimo purkstuku dydis turi būti sausas, siekiant išvengti aukštos įtampos statinis elektros krūvis. Netraukite iš įžeminimo kištuko, užtikrinti, kad mašina turi būti saugiai pakilti.

Įsitikinkite, izoliuoti visus uždegimo šaltinius, siekiant išvengti plastiko miltelių nepatektų į ir išvengti galimo sprogimo. Nenaudokite dulkių siurblys pašalinti plastiko miltelių ant žemės, ir prašome dėvėti apsaugos nuo dulkių dangtelis, skirtas apsaugoti asmens saugos.

Jis pasižymi tuo geriau dulkinimo, daugiau vienodų purškimo, lengva sukurti sklandžiai ir stora danga. Tiksliai Įvertinti realaus laiko slėgis gali būti rodomas intuityviai ir tiksliai pagal slėgio daviklis. Nustatykite slėgio mygtukas ir išvengti pernelyg didelės arba mažos spaudimą įtakos purškimo pistoletas dažų poveikio.

Subtilus Filtruoti tiekimo vamzdžio s nerūdijančio plieno filtras žymiai sumažina dangos daugiau subtilus, mažesnis sukibimas purškimo molekulių, ir geriau dažų purškimo efektas. Patogus Dizainas Nešiojamų vilkikas projektavimo ypatumai Nario pratesimo purkstuku dydis rėmo ir sutirštės guma ratuko, lengva judėti, tinka įvairių darbo aplinka, ir sutaupyti laiko ir pastangų Nuo sprogimo apsaugotą Vamzdis sprogimų Vamzdis, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, pasižymi gera korozijai, puikią oro sandarumą, ir geras lankstumas.

Platus Milteliai kailis sistema yra plačiai naudojamas namuose, prietaisų, aparatūros, apsauginės durys ir langai, statybos, auto dalys, sporto įranga, ir kitose pramonės šakose.

Žymos: vandens dažų purškimo pistoletas, nu, elektrinis dažų purkštuvas, akių beoriu purkštuvu, beoriu ginklą, aukšto liemens kelnių moterims, beoriu purškimo antgalis, beoriu dažymo purškimo, aurita dažų pistoletas, beoriu dažymo.