Ziurekite vaizdo pamokas Padidinkite nari

Diskas atėjo per savaitę, nepaisant to, kad buvo atostogų. Tai odinė mišrūnė, ji turi purviną matinį kailį, baisiai nuplikytą šoną. Kaip jau minėta, maistas, šiluma ir saugumas yra pagrindiniai dalykai Sharikui, ir kas jam duoda, jis pasiruošęs ištikimai tarnauti.

Ar jums sunku išsiugdyti gerus studijų įpročius? Nesijaudinkite: taip nutinka beveik visiems! Normalu, kad neturite laiko ir jėgų, reikalingų gerai peržiūrėti medžiagą, ypač kai esate vienas.

Instrukcija

Laimei, tiesiog perskaitykite ir vadovaukitės praktiniais šio straipsnio Ziurekite vaizdo pamokas Padidinkite nari. Rezultatai kalbės patys už save! Žingsniai 1 metodas iš 4: planuokite kasdienes studijų sesijas Susikurkite sau kasdienę studijų tvarką. Nėra naudos bandyti viską išnagrinėti per vieną dieną! Geriausia platinti turinį, pradedant nuo kuo geresnio laiko pasirinkimo.

Tada nuspręskite, kurią istoriją peržiūrėsite vienu metu, ir pradėkite įrašyti šiuos susitikimus į darbotvarkę ar kitą prieinamą vietą. Idealus studijų laikas skiriasi atsižvelgiant į asmenį. Ryte galite būti produktyvesni, o klasės draugas labiau susikaupia iškart po pamokų arba prieš miegą. Eksperimentuokite, kol gausite teigiamą rezultatą. Atminkite kitus savo įsipareigojimus planuodami studijų sesijas.

Pavyzdžiui: tarkime, kad po pamokų sportuojate kiekvieną dieną. Tokiu atveju gali būti verta mokytis valandą nakties, prieš miegą, ir valandą ryto, Kiek metu padidinti nari pat pamoką. Alternatyvios medžiagos, kad išvengtumėte smegenų. Stenkitės per ilgai nesimokyti to paties dalyko, kaip jūs eik nuobodžiauti ir daug sunkiau iš tikrųjų įsisavinti turinį. Geriau nustatyti maksimalų kiekvienos disciplinos laiką ir gerbti tą langą.

Pavyzdžiui, pirmadienio popietėmis dvi valandas galite skirti matematikos ir portugalų kalbos studijoms. Pirmas 45 minutes skirkite matematikai, darykite 15 minučių pertraukėlę, kitas 45 minutes mokykitės portugalų kalbos ir dar 15 minučių pailsėkite. Galiausiai labai greitai išspręskite pratimų sąrašą arba peržiūrėkite turinį. Palikite labiausiai patikusį straipsnį paskutiniam. Taigi, studijų sesija bus daug gyvesnė į pabaigą.

Sutvarkykite medžiagą, kurią ketinate naudoti. Turite gerai valdyti laiką, nes tikriausiai turite daug ką studijuoti.

Geriausias nemokamas „YouTube“ konverteris 2021 m .: žiūrėkite „YouTube“ vaizdo įrašus neprisijungę

Sutvarkykite visą medžiagą: užrašų knygelę, dalomąją medžiagą, pagalbinius tekstus, rašiklį, pieštuką, trintuką, žymeklį ir kt. Padėkite viską konkrečioje vietoje ir po ranka.

Scenos tikslas Satyros sampratos įtvirtinimas, veikėjų ir įvykių suvokimo vienareikšmiškumo įveikimas.

Pavyzdžiui: laikykite rašiklius, pieštukus, trintukus, paryškintuvus ir kt. Taip pat užsirašinėdami naudokite skirtingų spalvų rašiklius. Galite padaryti pastabas perforuotuose lakštuose, pavyzdžiui, segtuvuose. Jei norite, laikykite šiuos dokumentus dekoruotame akordeono aplanke arba papuoškite viską pagal savo skonį.

Užrašų knygeles, dalomąsias medžiagas ir kitą skaitymo medžiagą laikykite šalia studijų vietos. Sutvarkykite studijų erdvę. Norintiems mokytis pakanka bet kokio stalo ar rašomojo stalo, kuriame yra kuo mažiau vietos. Svarbu tai, kad ši aplinka yra šviesi, organizuota ir be trukdžių. Dar kartą padėkite netoliese viską, ką ketinate naudoti: užrašų knygutę, segtuvą, dalomąją medžiagą, rašiklį ir kt.

Galite pritaikyti šią erdvę pagal savo asmeninį stilių. Pavyzdžiui: daugelis žmonių mėgsta mokytis bibliotekose ir kitose viešose vietose. Mokykitės klausytis muzikos. Sukurkite grojaraštį, kuris padės susikaupti.

meyextender.info

Pabandykite klausytis instrumentinės muzikos, bet taip pat galite pamatyti, ar dainos su vokalu netrukdo. Mokydamiesi, atitraukite dėmesį nuo blaškymosi. Studijuoti bus daug lengviau, jei šalia nebus jokių trukdžių. Paprašykite aplinkinių žmonių bendradarbiavimo, išjunkite televizorių, padėkite telefoną ant duslintuvo ir pan.

Prieš pradėdami mokytis iš tikrųjų, išvalykite netvarką. Studijuodami netgi galite atsisiųsti produktyvumo programą ar naršyklės plėtinį, kuris blokuoja prieigą prie socialinės žiniasklaidos ir kitų panašių puslapių.

Nepalikite mokytis egzaminų paskutinę minutę.

Labai tikėtina, kad turėjote kelias dienas ar net savaites pasiruošti vertinimams! Todėl planuokite, kad nereikės peržiūrėti visos pateikiamos medžiagos. Tokį turinį įsiminti tampa daug sunkiau. Kai kuriam jūsų draugui paskutinę akimirką gali būti net gerai, tačiau jūs negalite pasakyti, ar jis ruošiasi kitaip. Nebandykite mėgdžioti kitų žmonių. Naktį prieš varžybas padarykite ką nors linksmo ir ramaus, pavyzdžiui, atsipalaiduokite vonioje ar žiūrėkite mėgstamą filmą.

Kitą rytą pabusite daug labiau motyvuoti ir norūs.

Instrukcija Sužinokite, kaip spausdinti aklai aklo spausdinimo dešimtmetis.

Jums tikrai reikės keletą kartų perskaityti savo užrašus, kol iš tikrųjų suprasite. Taigi skirkite keletą minučių kiekvieną dieną, kad pamatytumėte, ką parašėte pamokose, kuriose lankėtės. Tai neturi būti Narys sumazejo del to, ka daryti laiko atimanti.

Darykite tai laisvalaikiu, pavyzdžiui, kai esate autobusų stotelėje, pakeliui namo ar pan. Sutelkite dėmesį į pagrindines sąvokas, o ne į smulkias detales.

Bet kas yra priblokštas, kai reikia ištirti daugybę informacijos, tačiau niekas nėra priverstas įsiminti, kas yra užrašų knygelėje, ir dalyti dalijamąją medžiagą nuo galvos iki kojų.

Daug geriau atsidėti svarbiausiems dalykams, kuriuos nurodo mokytojai, ir tik tada pabandyti į juos sutalpinti detales bet ne viskuo įstrigti. Pavyzdžiui: Pradėkite studijuoti literatūrą susipažindami su pagrindinėmis literatūros tendencijomis, kurias mokytojas mini pamokoje. Tada pabandykite nustatyti šių srovių charakteristikas konkrečiuose darbuose ir laikuose.

Studijuodami matematiką, susitelkite į loginį formulių paaiškinimą. Tada pritaikykite šias sąvokas praktinėms problemoms spręsti. Norint studijuoti istoriją, geriau daugiau dėmesio skirti socialiniams ir istoriniams veiksniams, kurie sukėlė konfliktus ir svarbius įvykius. Jums nereikia kabintis į konkrečias datas ir žmones.

Garsiai perskaitykite svarbiausią informaciją. Šis pratimas palengvina įsiminimą ir yra ranka ant vairo svarbiausiose turinio dalyse. Eikite į ramią vietą, kur niekas nėra šalia, ir garsiai perskaitykite savo užrašus ar dalijamosios medžiagos tekstus.

Pratimai taip pat tinka toms turinio dalims, kurios kelia abejonių. Pabandykite susieti tai, ką mokotės, su tuo, ką jau žinote. Daugeliui studentų sunku užmegzti ryšį tarp to, ko jie išmoko klasėje, Ziurekite vaizdo pamokas Padidinkite nari realiu gyvenimu, tačiau tai nėra taip sudėtinga. Pradėkite galvoti apie teorijos ir praktikos sąsajas ir laikui bėgant geriau įsiminsite visą turinį.

Šiek tiek apmąstykite pamokas ir pažiūrėkite, ar galite. Pavyzdžiui: Jūs tikrai naudojote matematikos sąvokas, kad apskaičiuotumėte savo miegamojo sienų plotą, pirkdami dažus, kad dažytumėte vietą! Taip pat galite susieti skaitomų literatūros kūrinių veikėjus su realiais žmonėmis.

Perrašykite savo užrašus su papildoma informacija, kad Ziurekite vaizdo pamokas Padidinkite nari studijų vadovą. Geras studijų vadovas yra pagrindas peržiūrėti turinį ir labai palengvina supratimą. Pirmiausia sukurkite tuščią dokumentą, kad įterptumėte savo užrašus. Padidinkite šį failą su vis daugiau informacijos, įskaitant atsakymus į pratybas, esančias dalomosiose medžiagose.

Ši taktika padeda, nes ji apima ne tik pakartotinį sąsiuvinių užrašų ir dalomųjų medžiagų skaitymą. Turite perskaityti, apgalvoti ir parašyti kiekvienos disciplinos proceso žingsnius. Daugelis studentų mieliau rengia šiuos studijų vadovus rankomis. Jokiu problemu! Naudokite spalvotus rašiklius ir pagalvokite apie jūsų stilių atitinkančią organizacijos formą. Laikykitės vaizdo pamokų, jei turite daug klausimų. Ziurekite vaizdo pamokas Padidinkite nari nereikia suprasti visi reikalo dalys iš karto.

Internetas yra puikus kiekvieno studento sąjungininkas! Žiūrėkite vaizdo pamokas, skaitykite pamokas ir pan. Tiesiog būtinai atlikite šiuos paskutinės minutės susitikimus.

Galite naudoti konsultacijų korteles su beveik bet kokia disciplina: įsiminti konkrečius portugalų kalbos žodynus, matematines formules, Ziurekite vaizdo pamokas Padidinkite nari datas, faktus ir mokslo procesus ir kt. Be to, viską galite padaryti rankomis arba spausdinti iš interneto.

Patikrinkite savo žinias! Jau skaičiuojamas net šių konsultacinių kortelių sudarymo procesas, nes informaciją turėsite užrašyti ant kiekvienos. Atsisiųskite konsultacijų kortelių šablonus iš interneto arba sukurkite ką nors savo. Susistenkite studijuojamą informaciją į a mentalinis žemėlapis. Geras minčių žemėlapis padeda bet kuriam studentui užmegzti ryšius tarp skirtingų turinio dalių.

Pradėkite piešdami apskritimą, kurio viduje yra subjekto vardas.