Vyru narys kuo imanoma

Reikia paklausti, ar reikia, ir nieko nedaryti, jei tavęs neprašo. Žmonės tuomet galvoja apie vyrą, kuris siekia dominuoti, garsiai kalba, akcentuoja savo fizinę jėgą, yra perdėtai seksualus, nekreipia dėmesio į kitų poreikius ir yra truputėlį kvailas.

Stereotipų žala: grėsmė tapti supermoterimi ir nauja vyrų hierarchijos sistema

Kartais mes atliekame šią procedūrą, tačiau tik tuomet, kai yra tam tikrų medicininių indikacijų — pavyzdžiui, pakartotinis gimdymas kelia grėsmę moters sveikatai ir gyvybei. Taip pat būna atvejų, kai sterilizacija moters prašymu atliekama Cezario pjūvio ar ginekologinės operacijos metu.

Bet tai pavieniai atvejai, tai nėra tokia sistema, kaip, tarkime, vyrų sterilizacija Skandinavijos šalyse arba moterų — JAV. Amerikoje moteriai, kuriai daugiau nei 35 metai ir ji turi du vaikus, sterilizacija atliekama gana dažnai. Pas mus didžiausias problema — katalikų bažnyčia, kuri, žinia, pasisako prieš visas kontracepcijos rūšis.

Autorius: Žmonės.

Ne paslaptis, kad valdančioji partija labai susijusi su bažnyčia, tad iš to, kas kalbama ar rašoma viešojoje erdvėje, susidaro įspūdis, kad kontracepcija yra baisus dalykas, sukurtas kažkam pasipelnyti. Apie žmogaus teises niekas nekalba.

Aišku, kažkas iš to turi pelną, tačiau bet kokia veikla turi būti pelninga, antraip įvyks bankrotas. Anksčiau mokyklose dar vyko šioks toks lytinis švietimas, dabar arba viskas sunaikinta, arba perteikiama iškreipta forma, nes tai daro žmonės, kurių supratimą lemia krikščioniška ideologija. Šiandien kovojama prieš viską — prieš abortus, kontracepciją, pagalbinį apvaisinimą.

Lietuves vedę užsieniečiai ieško būdų atstatyti vaisingumą Santariškių klinikų gydytojas urologas Henrikas Ramonas, paklaustas ar Lietuvos vyrai kreipiasi dėl sterilizacijos, patvirtino, kad tokių atvejų būna, tačiau ši procedūra dėl įstatyminės bazės nebuvimo atliekama tik tais atvejais, jei tai būtina dėl medicininių priežasčių.

Taigi žmogui nebent reikėtų pačiam susimokėti, tačiau kas gali garantuoti, kad jis, nusprendęs, kad vėl nori vaikų, vėliau neapkaltins mediko, kad Vyru narys kuo imanoma atliko jam nereikalingą procedūrą.

Aišku, į mus kreipiasi vyrai, nors, tiesa, ne taip ir dažnai. Kai su jais pasikalbi, jie iš tiesų susimąsto, kad gyvenimas gali visaip pasisukti, tad neverta visam laikui atsisakyti galimybės turėti vaikų. Tokias procedūras atliekame tik vyresnio amžiaus žmonėms esant medicininėms indikacijoms.

Vyras gali būti stiprus, užtikrintas, siekti svarbių dalykų drąsiai, be gėdos, aiškiai imti Svaiginancio nario sarasas, ko nori, konfrontuoti, kai to reikia, ir tuo pačiu suvokti, kas vyksta jo viduje, girdėti kitą žmogų šalia, išgirsti kito poreikį, pasirūpinti, duoti meilės kitam.

Man Genties vyras yra būtent apie tai.

Jis nėra vien tik jautrus. Jis nėra vien tik agresyvus. Jis yra drąsus, tvirtas, žaismingas, mylintis. Moters lūkesčiai ir spaudimas vyrui gali būti sunkiai suprantamas ir kelti daug pasimetimo. Taip, moteris nori emocinio artumo, bet vyrui atsivėrus, žiūrėk, kuriam laikui moteriai jis tampa fiziškai nepatrauklus. Čia, aišku, ne taisyklė, bet toks reiškinys yra.

Moteris kažko reikalauja, vyras tą bando atliepti, bet moteris dar labiau nepatenkinta.

Nesu girdėjęs, jog daug kam pavyktų santykių problemas išspręsti loginiais argumentais. Tai gali kelti nemažai pasimetimo vyrams.

Nuorodos kopijavimas

Moterims, tikiu, taip pat. Ir čia viskas gerai ir su vienais, ir su kitais. Galime kalbėti kiek norime apie lyčių lygybę ir visgi yra svarbių skirtumų tarp vyro ir moters pasaulio. Supratus kai kuriuos principus, santykiai pasidarys gerokai sklandesni. Moterims aš patarimo neturiu. Ir taip atsakyčiau ne dėl to, kad man nerūpėtų.

Account Options

Tikiu, kad tokių metodų yra. Moterų pasaulyje, manau, galima išgirsti svarbių patarimų, svarbių principų, kurie labai padės santykiui. Aš siekiu nereikalauti iš moters būti kažkokiai.

Vyriškumo temos šiandieną kaip niekad aktualios. Kartu su novatoriškomis lyčių apibrėžimo ir suvokimo problemomis, patiems vyrams iš naujo kyla amžiais kirbantys klausimai apie tai, ką reiškia būti vyru, koks aš noriu būti santykyje su savimi, kitu, pasauliu. Visiems, ieškantiems didesnio asmeninio aiškumo apie vyriškumą, besiilgintiems prasmingo ryšio tiek su kitais vyrais, tiek su savimi, Lietuvoje kuriasi vyrų ratai ir iš jų susidedanti didelė bendruomenė, rašoma atsiųstame pranešime.

Mano atsakomybė yra daryti tai, kas man svarbu, stengtis ją girdėti, kviesti ką nors kartu patirti, nustatyti savo ribas, jeigu jaučiu, kad jos peržengiamos. Tačiau nekeisti jos, nebandyti jos padaryti man patogios.

Michelle's NMOSD story

Jeigu mums abiems smagu kartu, jaučiame prasmę, keliaukime. Formuodami gentis mes neklausiame lytinės orientacijos, tai nėra svarbu. Vyras pats pasakys, jeigu jam tai bus svarbu. Formuodami gentį mes kalbamės su kandidatais, ko jie tikisi, ko nori, o ko nenori.

Užsienyje populiarėjanti vyrų sterilizacija Marijos žemėje (ne)įmanoma

Jeigu vyras yra linkęs eiti į kontaktą su kitais, gali kalbėti apie save, siekia prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, tikisi bendrystės su kitais vyrais, nori labiau pažinti save, praplėsti artimų draugų ratą, mums greičiausiai pakeliui. Jeigu vyras jau iš karto skeptiškai žiūri, yra labai gynybiškas, kritiškas, labai uždaras arba kaip tik reikalaujantis itin daug dėmesio, norintis dominuoti arba toks, kuriam reikia, kad kitas dominuotų, tuomet mums, turbūt, ne pakeliui.

Aišku, kad ne visiems tinkamas mūsų genties formatas.

Kai kuriems gal net vertybiškai nepriimtina, pvz. Kartais mes ir patariame žmogui eiti ne į mūsų gentį, o į kitokio formato susitikimus, pvz. Kaip jis gali tapti genties nariu? Daugiau paskaityti apie Gentis ir aplikuoti patekti galima svetainėje vyrugentys. Kviečiame vyrus ir iš mažesnių miestų ar miestelių visoje Lietuvoje, greitu metu turbūt turėsime ir užsienio lietuvių grupes.

 1. Penio dydzio tyrimas
 2. Užsienyje populiarėjanti vyrų sterilizacija Marijos žemėje (ne)įmanoma - DELFI Sveikata
 3. Padidinti namo nario skersmeni
 4. Normalaus nario storis ir ilgis
 5. Ar 40 metų sulaukusioms moterims vis dar reikia vyrų? - DELFI

Gentyse vyrų amžius įvairus. Gali būti nuo 18 m. Dažniausiai suformuojame panašaus amžiaus vyrų grupes, kartais vienoje grupėje yra skirtingos kartos. Visos gentys jungiasi į plačią genčių bendruomenę, kurioje turime bendrus renginius. Dar atsiranda senstančių tėvų slauga. Labai daug dalykų kinta ir su tais pokyčiais moteriai reikia tvarkytis.

Reikia pagalvoti apie savo išvaizdą, dvasinį pasaulį, sveikatą. Daugelis susidomi joga, meditacija. Tuomet moteris prisimena save, ir tai yra puikus laikas sau.

 • Jums pasirodė, kad moterys po keturiasdešimties turi labai daug problemų?
 • Youtube Rizika tapti supermoterimi ar supervyru, didžiuliai dvigubi reikalavimai ir susiformavusi hierarchijos sistema, skatinanti būti pranašesnį už kitus.
 • Nors apie tai, kad tuoj pasirodys kontraceptikai vyrams, kalbama jau 20 metų, vaistinėse jų iki šiol nėra.
 • Господь же разыскивает очень небольшую замкнутую плотную область, расположенную на этой математической гиперповерхности.

Toms moterims, kurios anksčiau visiškai savimi nesirūpino, tas laikas būna tiesiog tragedija. Jos sako: mano gyvenimas baigėsi, mano vaikai išėjo, mano anūkai paaugo, mano kompotų niekam nereikia, mano agurkėlių niekas nevalgo, ką man dabar daryti?. O jeigu pakalbi su tokio amžiaus užsienietėmis, jos sako: o, mano vaikai užaugo, mano kompotų niekam nereikia ir aš dabar galiu važinėti po pasaulį, aš dabar domiuosi politika, einu piešti, dainuoti — ką aš noriu, tą darau!

Edita Čekuolienė © Asmeninio archyvo nuotr. Kodėl taip vyksta?

Viena iš tų nominacijų — kaip būti senele. Ji visai kitokia senelė bus savo dukros vaikams ir savo sūnaus vaikams. Motina visada žino, kad čia jos vaikas ir jos motina žino, kad čia yra jos dukters vaikas.

Bet kas tas tėvas? Ar tikrai tas žentas yra tėvas? Ar marti tikrai išnešiojo jos anūką, jos sūnaus vaiką? Kai rinkau medžiagą, viena Vokietijos senelė po tragedijos priėmė auginti savo sūnaus marčios vaiką tik paprašiusi padaryti tėvystės testą, kad ji būtent žinotų, kad augina savo anūką.

Vienos močiutės paklausiau: ar išties jūsų dukters anūkai ir jūsų sūnaus anūkai yra skirtingai mylimi? Tai yra biologiškai teisinga. Pavyzdžiui, jūs išeinate ir savo aplinkoje pamatote arklio mėšlo krūvą. Bet galima ir pagalvoti, kad jums kažkur yra padovanotas arklys.

Čia akcentuojamas požiūrio klausimas. Nebijoti keistis, nebijoti daryti taip, kaip iki šiol nedarei. Rengdama šią knygą aš sužinojau Vyru narys kuo imanoma įdomių dalykų, kad, pavyzdžiui, vyrai iki 50—60 metų nori nepriklausomybės, o moteris priešingai — nori pakalbėti, kad jas išklausytų.

Tačiau vėliau moterį tai pradeda slėgti, jai pradeda patikti būti savarankiškai, nebesikalbėti, išeiti su drauge susitikti ir neduoti ataskaitos. O tada vyras daro atvirkščiai — nori pasikalbėti. Tame pakitime įtaką daro hormonai. Pradėjusi skaityti moterų, kurioms virš 50 metų, rašytas knygas, prisimenu vienos vokietės romaną: jai virš 60 metų, atsiranda jos buvusi meilė ir pradžioje ji lyg jaučia nostalgiją, bet vėliau supyksta dėl kažkokių buitinių smulkmenų ir supranta, kad jo laikas jau praėjo — ji Vyru narys kuo imanoma mėgaujasi savo vienatve.

Mes tarsi pasikeičiame vaidmenimis su vyrais — moters vyresniame amžiuje vienatvė neslegia, o vyrai jos negali pakęsti. Jeigu poroje moteris miršta anksčiau, vyras žymiai sunkiau tai išgyvena, tai sutrumpina jo gyvenimą.

O priešingu atveju viena likusi moteris visada turės dar kuo rūpintis. Jūs pakalbėkite su tomis moterimis. Aš kalbėjau ir žinau, kad joms patiktų su tais vyrais susitikti, tačiau kol juos nukrapštytų nuo televizoriaus, tai jau jos geriau susitiktų su savo bendraamžėmis, pasikalbėtų apie receptus, nueitų į teatrą ar senjorams skirtos kavos išgerti.

 • Это одно из лучших твоих качеств, Николь.
 • " С каждой секундой сердце его колотилось быстрее.
 • Их симбиоз развился без всякого внешнего влияния в звездной системе, не столь далекой от нашей родной планеты, и существовал уже не одну тысячу лет, когда их впервые посетили исследовательские корабли Предтеч.
 • Арчи .

Tai, kas buvo, kai jūs auginote vaikus, bėgote į darbus — viena. Dabar atėjo laikas, kai jūs galite vienas į kitą įsiklausyti, nuvažiuoti pailsėti, jums nereikia užsiimti su vaikais, jums net nereikia taikytis.

Man labai patiko mano redaktorės pasakyti žodžiai: aš žiūriu į savo tėvus — jie net nekalba, bet jiems ir nereikia! Nes ilgainiui nebereikia tų žodžių, kažko tokio dirbtino, kol prisitaikome vienas prie kito pradžioje.

Nes daug tokių yra, kurios meta darbus, apsigyvena vaikų šeimose. O vaikai paaugo ir ji neturi nei darbo, nei vaikams reikalinga ir ji kliudo tuose namuose.