Vakuumas Kaip spusteleti narys. V. P. Andriukaitis: dėl Mokslo ir studijų įstatymo į KT kreipsis Seimo narių grupė

Pažymėti papildomi laukeliai siunčiamoje Registracijos formoje reiškia, kad: Klientas — veiksnus fizinis asmuo, gyvenantis Europos Sąjungos teritorijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje išskyrus anklavus — Busingeną ir Italijos Kampioną , Meksikoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Naujojoje Zelandijoje, arba juridinis asmuo ar organizacija, neturintis -i juridinio asmens statuso, kurio -ios buveinė yra įkurta anksčiau nurodytoje teritorijoje, galintis -i prisiimti įsipareigojimus ir esantis -i pirkimo—pardavimo sutarties ar elektroninių paslaugų teikimo sutarties Šalis. Elektroninių paslaugų registracija yra nemokama, vienkartinė ir baigiasi Klientui sukūrus Paskyrą arba Klientui anksčiau nutraukus procesą. Klientas gali pradėti naudotis Elektronine paslaugų forma kai tik įdeda Produktą į elektroninį krepšelį. Klientas gali bet kuriuo metu ir nenurodydamas priežasties pašalinti Paskyrą atsisakyti Paskyros.

Andriukaitis: dėl Mokslo ir studijų įstatymo į KT kreipsis Seimo narių grupė AA Seimo narys socialdemokratas Vytenis Povilas Andriukaitis apgailestauja, kad ketvirtadienį parlamentarai 4 balsų persvara nepritarė Seimo nutarimui kreiptis į Konstitucinį Teismą KTar kai kurios Mokslo ir studijų įstatymo nuostatos neprieštarauja Lietuvos Konstitucijai.

Andriukaičio teigimu, norint apginti akademinės visuomenės interesus, lieka vienintelis kelias - į KT kreiptis Seimo narių grupei.

Kadangi Seimas nutarimo neatmetė, o grąžino tobulinti, vėliau, jeigu Seimas pavasario sesijoje jam pritars, dokumentą bus galima prijungti prie Seimo narių grupės kreipimosi, tokiu atveju KT svarstytų skubos tvarka", - sakė V.

Atmesdamas valdančiųjų priekaištus, kad KT priėmus nepalankų spendimą, jog Mokslo ir studijų įstatymo nuostatos prieštarauja Lietuvos Konstitucijai, neva atsirastų "teisinis vakuumas", Seimo narys V.

Andriukaitis jau įregistravo laikinojo Mokslo ir studijų įstatymo projektą, kuris bus Vakuumas Kaip spusteleti narys tobulinamas iki pavasario sesijos. Eltos inf.