Narys isaugo

Bendrovė šiuo metu aktyviai domisi elektros energijos gamybos potencialu iš vėjo energijos. Pasirodo, tapus Seimo nariu tavo pajamos per naktį gali išaugti ir tris kartus. Tačiau užmokestis už darbą, pasak atstovų žiniasklaidai, nesisumuoja.

Prie LNTPA prisijungus 4 naujoms įmonėms, narių skaičius išaugo iki 58

Tenio nuotr. Daugelis lietuvių kasdien suka galvą, kaip sudurti galą su galu.

Tuo tarpu asmenų, bendradarbiaujančių su tiesioginės prekybos įmonėmis, skaičius sumažėjo 2 proc.

Gaunami atlyginimai nors ir didėja, tačiau tikrai ne taip greitai, kaip auga kainos. Tad nereiktų stebėtis, kad žmonės pyksta ant politikų. Pasirodo, tapus Seimo nariu tavo pajamos per naktį gali išaugti ir tris kartus.

LNTPA: Prie LNTPA prisijungus 4 naujoms įmonėms, narių skaičius išaugo iki 58

Pajamos prieš ir po rinkimų Per aisiais vykusius Seimo rinkimus vienmandatėse apygardose kauniečiai išrinko septynis seimūnus iš Kauno miesto ir du iš rajono. Į laimingąjį devintuką išrinktų į Seimą kauniečių pateko vienintelė moteris, kandidatavusi Kalniečių apygardoje — Aušra Papirtienė.

Moters metinės pajamos prieš patenkant į Seimą buvo daugiau kaip 12 tūkstančių 1255 eurų. Šią sumą padalinus iš dvylikos mėnesių, jos mėnesinės pajamos sudarė kiek daugiau nei eurų, neatskaičius mokesčių. Papirtienei užėmus vieną iš kėdžių Seime, moters mėnesinės pajamos išaugo pusantro karto ir, remiantis Seimo narių pareiginių algų dydžių lentele, dabar per mėnesį sudaro 270 eurų, neatskaičius mokesčių.

Aleksoto-Vilijampolės apygardoje išrinktas Narys isaugo Puidokas prieš darbą Seime per mėnesį turėjo pragyventi iš beveik eurų, neatskaičius mokesčių. Dabar eidamas ne tik Seimo nario, bet ir Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojo pareigas, vyras uždirba 2 ,25 eurų — kone triskart daugiau nei anksčiau. Lauro Stacevičiaus Dainavos Narys isaugo Vasiliausko Petrašiūnų apygarda ir Kęstučio Bacvinkos Garliavos apygarda atlyginimai tapus Seimo nariais, remiantis anksčiau minėta pareiginių algų lentele, dabar taip pat pusantro karto didesni — 270 eurų per mėnesį, neatskaičius mokesčių.

Tiesioginės prekybos rinka išaugo 4,5 proc.

Iki tampant Seimo nariais šių vyrų pajamos per per mėnesį apytiksliai siekė eurų. Viktoras Pranckietis, į Seimą išrinktas vienmandatėje Raudondvario apygardoje anksčiau uždirbo daugiau kaip eurų per mėnesį, nes jo per metus sukauptos pajamos, remiantis oficialiais ir visuomenei viešai skelbiamais VRK duomenimis, buvo 251 eurų. Dabar, eidamas Seimo pirmininko pareigas, V.

Pranckietis į sąskaitą kiekvieną mėnesį gauna 3 ,90 eurų. Tad užėmęs postą Seime ir Narys isaugo pareiginę algą vyras uždirba maždaug 1 eurų daugiau nei iki pasukant į politiką. Lansbergis buvo Europos parlamento nariu. Žvelgiant į pateiktą Seimo narių pareiginių algų lentelę, šiuo metu politikas uždirba 2 ,00 eurų kas mėnesį.

„Bigbank“ pirmojo ketvirčio pelnas išaugo šeštadaliu

Tad jo turėtos pajamos sumažėjo bene tris kartus. Sveikatos apsaugos ministerijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų vidutinio darbo užmokesčio lentelėje nurodoma, kad neatskaičius mokesčių su priedais ir priemokomis Narys isaugo pirmąjį ketvirtį ministro atlga buvo eurų. Panemunės rinkimų apygardoje Jis veikia nariu dydi dabartiniam Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai iš visų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vienmandatininkų Kaune sieti ateitį su Narys isaugo siekiant pasididinti pajamas, apsimokėjo mažiausiai.

Iki tapdamas politiku A. Veryga per mėnesį vidutiniškai uždirbo eurų 36 ,62 eurų per metus. Tad dabartinis jo atlygis išliko labai panašus į ankstesnį.

Tai lėmė ne tik atsigaunančios finansų rinkos, bet ir išaugusi investicijų paklausa Lietuvoje, tikina valdytojai. Per metus šis turtas augo 17,75 proc. LIPFA nariams teko beveik visa, t. Šios papildomos investicijos į aprūpintą senatvę, nors per visus metus ir išaugo 24,9 proc. Tačiau įmokos į II pakopos pensijų fondus tesiekia 2 proc.

Kiek anksčiau uždirbo R. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Narys isaugo kandidatas kaunietis Ramūnas Karbauskis, kuris į Seimą pernai išrinktas vienmandatėje Šilainių apygardoje, jau iki tol sąskaitoje kaupė milijonines pajamas.

Vadinasi, mėnesinės verslininko ir ūkininko pajamos viršijo tūkstančių eurų.

Prisijungus naujoms kompanijoms, LVEA narių skaičius išaugo iki 35

Šiuo metu R. Karbauskis Seime užima dvi pareigybes — yra Kultūros komiteto narys ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas. Tačiau užmokestis už darbą, pasak atstovų žiniasklaidai, nesisumuoja. Karbauskis gauna Kultūros komiteto pirmininko algą, kuri siekia 285 eurų, neatskaičius mokesčių.

Jeigu lygintumėme ankstesnes šio Seimo nario mėnesines pajamas, prieitumėme prie išvados, jog užėmus šį postą, atlygis už darbą sumažėjo Narys isaugo kartų.

Share on facebook.