Metodas ZOOM narys. Whatansu Super klasės valandėlė, Žaidynės Mokykloms ir Stovykla Auksinėje girioje

Lektorius: Kun. Kaip jaučiais mokytojas prieš šurmuliuojančią klasę? Seminaro metu: sužinosite, kaip efektyviai ir tikslingai perteikti Šventojo Rašto žinią; nagrinėsite teologines tiesas apaštalo Pauliaus atsivertimo istorijoje; susipažinsite su apaštalo Pauliaus laiškais; galėsite panaudoti gautas žinias praktikoje. Jei pradėdami darbą iš namų dar galime tikėtis išsiversti vien su el. Dalyviai jungiasi su kameromis Tai nėra būdas kontroliuoti auditorijos ar ką jus veikiate.

Andrius 20 Kovo, Darbas nuotoliniu būdu verčia daugybę žmonių ieškoti tam patogiausių niekuomet nebandytų kelių. Lengviausias būdas palaikyti komunikaciją Vaizdo konferencijos — kone būtina darbo Metodas ZOOM narys būdu priemonė.

Jei pradėdami darbą iš namų dar galime tikėtis išsiversti vien su el. Ypač jei dirbate komandoje arba esate mokytojas ar dėstytojas.

Klausymo žaidimas - Whatansietiškas metodas mokytojams - Whatansu

Kuo ji išsiskiria iš kitų ir kam ją verta išbandyti? Mokytojui ar vadovui užtenka pačiam prisiregistruoti prie platformos ir nusiųsti kitiems nuorodą.

Norint tęsti darbus, prisijungti gali visa komanda ir tuomet net nebereikės siųsti nuorodos, nes organizatoriaus konferenciją iškart matys visas jo sukurtas narių kanalas. Kitame lange turėsite suvesti savo vardą, pavardę ir slaptažodį. Iš platformos į savo el.

  • Patarimai Kaip padidinti nari skersmens
  • Нас, октопауков, от рождения приучают скрывать эмоции, как вы их зовете.
  • Geriausias pasirengimas didinti nari
  • Kas yra vyru nariai, kokie dydziai
  • Kokie dydziai vyru nariai

Jei norite pradėti naudotis, užtenka pasirinkti pradžios mygtuką ir žmonėms, kuriuos norite prijungti prie pokalbio, nusiųsti aukščiau pateiktą jums sukurtą unikalią nuorodą.

Pirmajame, namų lange matote artimiausius susitikimus, jei tokių jau susikūrėte, ir funkcijas, kurios leis sukurti vaizdo konferenciją arba prisijungti prie kitų sukurtos konferencijos.

Susitikimų skiltyje suveskite planuojamus susitikimus, tuomet platforma jums apie juos primins, o prijungus kitus žmones, priminimą nusiųs ir jiems. Pridėti prie savo paskyros naujus kontaktus galite paspaudę pasirinkimų skydelio viršutiniame dešiniame kampe esantį pliuso ženklą ir suvedę kolegų pašto adresus.

Kontaktus galite skirstyti į skirtingus kanalus, pavyzdžiui, klases — tuomet kaskart pradedant vaizdo konferenciją nereikės kviesti kiekvieno žiūrovo, pakaks nurodyti, jog konferencija skiriama konkrečiam kanalui.

Tokių konferencijų kiekis neribojamas, tačiau vienas nemokamos versijos minusas — jei konferencijoje dalyvauja trys ar daugiau dalyvių, ji negali trukti ilgiau kaip 40 minučių nors kai kuriose šalyse dėl karantino šis apribojimas jau panaikintas. Vaizdo konferencijos lango apačioje matysite eilę pasirinkimų: susitikimą galite sustabdyti, pakviesti naujus žmones, pasidalinti savo ekranu, kad vietoje jūsų kolegos Metodas ZOOM narys failus jūsų kompiuteryje ir t.

Seminaro metu: sužinosite, kaip efektyviai ir tikslingai perteikti Šventojo Rašto žinią; nagrinėsite teologines tiesas apaštalo Pauliaus atsivertimo istorijoje; susipažinsite su apaštalo Pauliaus laiškais; galėsite panaudoti gautas žinias praktikoje.

Be to, tuomet galite sekti, kada ir kaip bendrauja kiti jūsų organizacijos nariai be jūsų pačių. Išsamų mokamų versijų skirtumų sąrašą ir kainas rasite čia.

Dar prieš karantiną Whatansu komanda su mokytojais dalinosi įvairiausiomis idėjomis, kaip galima praleisti klasės valandėlękad klasės mikroklimatas būtų palankus atsirasti socializacijai, draugystei ir atviriems pokalbiams, taip pat tam, kad iš klasiokų būtų formuojamos komandos. Šis metodas yra patikrintas ir puikiai veikia Whatansu online veiklose!