Nario dydis nuo kojos,

Pasiskolinęs vienos iš dalyvių aukštakulnius, Naglis, stebimas pavydžių dalyvių žingsnių besimaivydamas grakščiai nužingsniavo podiumu. Taigi asis Europos batų dydis atitiks 21 vidaus. Taip bus sumažinta klaida nustatant netinkamų įtemptų batų dydį ir įsigijimą, nes naujagimė nežengs ant pliko kojų. Apskrito iki 9 ir pridėkite prie originalių duomenų.

Iš pirmo žvilgsnio ši užduotis gali pasirodyti paprasta. Tačiau negana to, kad merginoms reikės įsikūnyti į labai nekasdienius personažus, jų laukė dviejų šimtų metrų ilgio podiumas su visų modelių didžiausiu priešu — laiptais. Ir visą tą atstumą joms teks įveikti avint 10, 12 ir net 15 centimetrų aukštakulnius.

Tačiau pats ne kartą ėjęs podiumu su aukštakulniais, kitas komisijos narys Naglis Bierancas merginoms nuolaidžiauti nebuvo linkęs. Per vieną renginį kažkuris dizaineris būtent mane išrinko eiti su aukštakulniais. Mano koja yra dydžio, o man padavė 40 dydžio batelius ir niekas neklausė, telpu į juos ar ne. Ir į tuos kablus pirštai nelenda, kažkaip per jėgą įstūmiau ir Pasiskolinęs vienos iš dalyvių aukštakulnius, Naglis, stebimas pavydžių dalyvių žingsnių besimaivydamas grakščiai nužingsniavo podiumu.

Esu šokęs ne vieną spektaklį su aukštakulniais, tai pražingsniuoti čia Merginoms teko ne tik žingsniuoti įsikūnijus į porcelianines lėles, bet ir grumtis tarpusavyje dėl vandens buteliuko. Tokia buvo dar viena užduotis dykumoje, kur Nario dydis nuo kojos filmuojama vandens reklama.

Spiginant saulei, pamiršusios baimes ir skausmą merginos ridenosi smėlio kopomis, stumdėsi tarpusavyje ir kovojo ne tik dėl vandens buteliuko, bet ir dėl geriausio Ivadas Gel nuotrauku narys. Tačiau tiek fizinių, tiek psichologinių jėgų toliau siekti nugalėtojos vardo užteks tikrai ne visoms.

Nebetramdydama ašarų dalyvė Karolina prisipažino, kad daugiau jėgų ji nebeturi. Aš nežinau. Ar komisijos nariai atleis jau ne kartą užduotis atlikti įkalbinėjamai Karolinai ir kuri iš merginų atsisveikins su projektu likus tik porai žingsnių iki finalo, paaiškės jau šį trečiadienio vakarą, 20 val.