Atsisiuskite Torrent Kaip padidinti nari

Pirmą kartą paleidus jį, pateksite per sąrankos vedlį, kuriame galėsite nuspręsti, kuriuos norite įtraukti į juodąjį sąrašą. Galite naudoti bet kokį skaičių VPN paslaugų pvz.

Patogu, ar ne? Transmisijoje tai šiek tiek paprasčiau. Jūs turite tik du režimus, o ne tris - pasaulinius pralaidumo apribojimus ir greičio apribojimo režimą. Galite suplanuoti greičio ribojimo režimą, kad įjungtumėte ir išjungtumėte tam tikru laiku kiekvieną dieną, darbo dienomis, savaitgaliais arba konkrečią savaitės dieną. Tai nėra taip plačiai paplitusi, kaip anksčiau, tačiau vis tiek nutinka, be to, dalijimasis yra tiesiog gražus dalykas.

Aš visiškai sutinku su visomis akcijomis ir dalinkis požiūriais, bet kai pasidalinsiu lygią dalį to, ką atsisiunčiau, nenoriu švaistyti per daug papildomo pralaidumo tam torrentui. Užuot nuolat tikrinę savo torrentų santykį, kad galėtumėte juos pašalinti, kai tik jie peržengs 1. Pažymėkite langelį, kuriame užrakinta Stop Seeding at Ratio ir nustatykite santykį, kad ir kaip norėtumėte, pvz.

Kaip atsisiųsti torrentus didesniu greičiu naudojant bitcomet - vaizdo pamoka

Išoriniai srauto slėpimo sprendimai Čia neduosime per daug detalių nes šie sprendimai gali būti patys jų pranešimaitačiau manėme, kad kai kurios ekstremalios priemonės yra vertos paminėjimo šiame vadove. Čia yra keletas kitų būdų, kaip išvengti kitų jūsų verslo. Internete galima nemokamai naudotis keliais klientais.

Populiariausi yra šie: µTorrent. Atidarykite failą torrentas. Šiame faile nėra turinio, kurį norite atsisiųsti. Failas yra failo dalių atsisiuntimo iš kitų klientų vadovas.

Jūsų torrent klientas turi būti sukonfigūruotas automatiškai atidaryti torrent failus. Jei taip nėra, galite vilkti šį failą į kliento langą, kad pridėtumėte jį prie atsisiuntimo eilės.

Nustatykite atsisiuntimo vietą. Priklausomai nuo to, kaip klientas sukonfigūruotas, jums gali reikėti nurodyti vietą, kurioje atsisiunčiamas turinys bus išsaugotas atidarant torrent failą.

Pasirinkite vietą, kurią atsiminsite. Stebėkite atsisiuntimą.

Kaip padidinti „BitTorrent“ greitį ir privatumą

Dauguma klientų leidžia jums pamatyti, kiek sėjamųjų esate prisijungę. Atsisiuntę kelis failus vienu metu, sulėtės bendras kiekvieno failo greitis. Jei nenorite atsisiųsdami naudoti viso savo interneto pralaidumo, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį kliento lange ir pasirinkite Pralaidumo paskirstymas tiksli parinktis priklauso nuo jūsų kliento. Naudodamiesi šia parinktimi galite apriboti atsisiuntimo ir įkėlimo greitį.

Tai naudinga, jei norite žiūrėti filmą internetu, kol failas atsisiųstas. Įtraukite į torrentą daugiau stebėtojų. Jei kyla problemų prisijungiant prie pakankamo skaičiaus sėjamųjų, kad atsisiųstumėte failą, galite pabandyti į torrentą įtraukti daugiau stebėjimo priemonių.

Internete raskite aktyvių sekėjų sąrašą.

Žmonės visame pasaulyje naudojasi norėdami greitai ir nemokamai gauti filmus, muziką, programinę įrangą, knygas ir kitus skaitmeninius produktus. Kai norite atsisiųsti failą, visada kyla susirūpinimas. Dauguma torrent failų internete nėra oficialūs. Kai kurie iš jų nebuvo išbandyti ir gali būti kenksmingi. Be to, yra tikimybė, kad atsisiuntus tam tikrus failus gali kilti teisinių problemų.

Juos galite rasti keliuose puslapiuose. Nukopijuokite sekėjų sąrašą.

Kaip atsisiųsti torrentus

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite kliento torrentą. Dėžutėje turėtumėte pamatyti stebėjimo priemonių sąrašą jų gali būti tik vienas.

Iš esmės jis turi geresnį pasirinkimą tam tikriems dalykams ir yra bent jau geras atsarginis metodas, kai nerandate to, ko ieškote kitur. Galų gale, jūs neturite būti ištikimas tik vienam failų mainų protokolui.

Įklijuokite nukopijuotą sąrašą į tą laukelį. Tarp kiekvieno jūsų pridėto stebėjimo priemonės turite palikti tuščią eilutę.

Paspauskite OK ir torrentas automatiškai bandys prisijungti prie naujų sekėjų.

„Torrent“ nuorodų atsisiuntimo būdai

Pasiekite atsisiųstą turinį. Be to, yra tikimybė, kad atsisiuntus tam tikrus failus gali kilti teisinių problemų.

🔴WHAT HAPPENS IF YOU DOWNLOAD TORRENTS WITHOUT A VPN? (Real life example) 2020

Prieš pradėdami atsisiųsti torrent failus, turėtumėte imtis visų prevencijos priemonių. Šiame straipsnyje bus paaiškinta, kaip geriausiai apsaugoti kompiuterį nuo kenksmingų srautų. Dėmesio visiems reklaminiams antraščiams : Štai keletas faktų apie galimą neapsaugoto tiesioginio srauto pavojų: Jūsų interneto paslaugų teikėjas turi tiesioginį langą į viską, ką matote ir transliuojate internete Dabar jūsų interneto paslaugų teikėjas yra teisiškai įgaliotas parduoti tą informaciją apie tai, ką matote Dauguma interneto paslaugų teikėjų nenori nagrinėti ieškinių tiesiogiai, todėl dažnai perduoda jūsų rodomą informaciją, kad apsisaugotų, dar labiau pakenkdami jūsų privatumui.

Vienintelis būdas apsaugoti savo vaizdą ir tapatybę pagal 3 aukščiau pateiktus scenarijus yra naudoti VPN. Transliuodami turinį tiesiogiai per savo interneto paslaugų teikėją, jūs galite atskleisti viską, ką matote internete, tiek jums, tiek tiems, Atsisiuskite Torrent Kaip padidinti nari interesus galbūt saugote.

VPT tai saugo. Jie yra ypač greiti, o jų sauga yra aukščiausios klasės. Kai naudojate torrentą, turite turėti torrent failą. Šis failas yra ne mažiau kaip keli baitai, tačiau jis yra būtinas norint atsisiųsti gigabaitų ar net terabaitų duomenis. Torrent failas pradeda atsisiuntimo procesą, tada iš įvairių šaltinių atsisiunčiami nedideli didelio failo gabalai. Kalbant apie srautą, šie šaltiniai yra sėklos. Atsisiųsdami failo dalį, jūs taip pat tampate pradine dalimi, kurią atsisiunčia kiti vartotojai.

Šiame faile nėra jokio turinio, kurį reikia atsisiųsti. Failas veikia tik kaip dalinio failo atsisiuntimo iš kitos programinės įrangos vadovas.

Jūsų torrento programinė įranga nustatyta automatiškai atidaryti torrent failus. Jei dar nenustatėte, galite vilkti torrent failą, kad nukristumėte į programinės įrangos langą ir pridėtumėte jį prie atsisiuntimų skyriaus.

Nustatykite atsisiuntimo vietą.

Priklausomai nuo to, kaip nustatyta jūsų torrento programinė įranga, gali būti paprašyta pasirinkti saugyklos vietą, kai atidarote torrent failą. Pasirinkite norimą vietą. Stebėkite atsisiuntimą. Galite patikrinti atsisiuntimo eigą savo torrent programinėje įrangoje.

Kaip saugiai atsisiųsti torrentus ir išvengti virusų

Dauguma programinės įrangos leidžia pamatyti, kiek sėjamųjų jungiasi. Atsisiuntus daugybę failų vienu metu, sulėtės atsisiuntimo greitis.

Jei nenorite naudoti maksimalaus pralaidumo atsisiuntimams, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programinę įrangą ir pasirinkite Pralaidumo paskirstymas naudojamas žodis programinėje įrangoje nėra tas pats.

Čia galite apriboti atsisiuntimo ir įkėlimo greitį. Tai naudinga, jei norite žiūrėti filmą internete, kol atsisiunčiamas failas. Pridėti stebėjimo priemonę prie torrento. Jei kyla problemų prisijungiant prie sėjamosios norint atsisiųsti failus, jei esate užimtas, prie savo torrento galite pridėti daugiau stebėjimo priemonių. Nedarykite to su privačiais torrentais, kitaip jums gali būti uždrausta.

Raskite aktyvių internetinių stebėjimo priemonių sąrašą. Yra daug svetainių, kuriose pateikiami aktyvūs stebėjimo prietaisai. Nukopijuokite tą sąrašą į mainų sritį. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programinės įrangos torrentą. Meniu pasirinkite Ypatybės. Pasirinkite skirtuką Bendra.

  1. Yra daugybė torrentų ir patikimų svetainių.
  2. Kaip atsisiųsti „torrent“ nuorodas (su nuotraukomis) - Patarimai -
  3. Internete galima rasti viską - filmus, TV serialus, muziką, programinę įrangą, knygas, nuotraukas ir dar daugiau.
  4. KAIP ATSISIŲSTI TORRENTUS (SU VAIZDAIS) - PATARIMAI -
  5. Varpos dydis nera svarbus
  6. Nariu dydziu ilgio storis

Pamatysite sekėjų sąrašą gali būti tik 1 stebėjimo priemonė. Įklijuokite ką tik nukopijuotą sąrašą į elementą. Kiekvieną sekiklį reikia atskirti linija.