Kaip suzinoti nario dydi ant kojos ilgio, Dydžių lentelė - Decathlon

Ji neturėtų pernelyg suspausti kojų, tačiau nebūtina, kad kojinės ar pėdkelnės pakabintų laisvai. Jei jį įdėti reikėjo labai daug pastangų, tikriausiai dydis mažesnis už tavo pėdą.

  1. На разведку направили Ричарда, Макса и Патрика.
  2. А я ни разу не нашла случай сказать ему, насколько горда .
  3. Vyrisku nariu matmenys ir rusys

Įspėjimai Naudojant aukštakulnius, daugeliu atvejų paliekamas sudėtingesnis vaizdas. Tačiau nešiodami batus, kurie netinka jūsų kojoms, galite sugadinti jūsų išvaizdą. Rasti idealaus dydžio kulną atrodo sudėtinga, tačiau atlikdami kelis veiksmus, pavyzdžiui, atlikdami matavimus, norėdami išsiaiškinti savo numeraciją ir stebėdami kai kuriuos batų aspektus, kai bandote ant jo, išvenkite diskomforto ir gėdos.

Žingsniai 1 iš 2 metodas: pėdos dydžio matavimas Išmatuokite pėdą batų parduotuvėje. Daugelyje parduotuvių yra reikalingi instrumentai, norint tinkamai išmatuoti pėdos dydį, pavyzdžiui, liniuotės su skirtingais skaičiais. Taip pat yra prietaisų, kurie Kaip suzinoti nario dydi ant kojos ilgio pagal pėdos matmenis, kad nustatytų jos dydį.

Jei parduotuvėje, kurioje apsiperkate, šių įrankių nėra, paprašykite darbuotojo padėti išsiaiškinti, kokie yra jūsų matavimai. Žinant tikslų pėdos dydį, lengviau pasirinkti patogesnius batus. Ideali dydžio kulno nešiojimas suteikia ne tik patogumą, bet ir pasitiki savimi.

VYRIŠKAS VIRŠUS: Marškinėliai, marškiniai, megztiniai, striukės ir tt

Savo matavimų atlikimas. Pieštuku nubrėžkite pėdų kontūrus kuo arčiau dviejų atskirų lapų. Norėdami išmatuoti ilgį tarp kojos viršaus ir kulno, naudokite liniuotę.

Tada išmatuokite pėdos plotį, kur galai yra atokiausiai vienas nuo kito. Tokiu būdu jūsų pėdos kontūrai bus kryžiaus formos centre.

Norėdami sužinoti savo matmenis atlikite toliau nurodytus veiksmus

Įprastas nešiojamojo kompiuterio lapas gali palengvinti pėdų kontūro nubrėžimą, nes jie turi tiesias linijas, kurias galima naudoti kaip parametrus. Tačiau bet kokio tipo popierius veikia efektyviai. Padėkite koją kulno viduje ir, jei joje yra sagtys, uždarykite. Norėdami įsitikinti, kad pasirinkote tinkamą dydį, įsitikinkite, kad jūsų pėda yra patogi batų viduje. Tai yra pirmasis požymis, kad ji tarnavo nepriekaištingai. Jei jį įdėti reikėjo labai daug pastangų, tikriausiai dydis mažesnis už tavo pėdą.

Tokiu atveju turėsite pasirinkti didesnį. Jei jūsų pėda įėjo lengvai, o batų dar liko daug vietos, dydis tikriausiai yra didesnis nei jūsų pėda. Tokiu atveju turėsite pasirinkti nepilnametį. Stovėkite naudodamiesi savo batu.

Kai kulnas bus tvirtas ant jūsų pėdos, atsistokite, kad nustatytumėte diskomfortą. Ar jaučiate, kad batai kažkur suspaudžia koją? Ar kuri nors pėdos dalis kulnas, kojų pirštai, šonai nėra iš batų? Ar kuri nors batų dalis nesiliečia su pėda, kaip turėtų pavyzdžiui, ant kulno?

Jei pastebėsite bet kokį neatidėliotiną diskomfortą, kaip antai aukščiau paminėti, gali tekti šiek tiek pakoreguoti Kaip padidinti 8 cm nari dizainą. Pažiūrėkite, kaip batai atrodo ant jūsų pėdos, naudodami veidrodį. Taigi, jūs turėsite kitą perspektyvą. Stebėkite batų kulną. Stovėdamas batų užpakalinė dalis turėtų liestis su jūsų kulnu. Jei yra vietos, ji neturėtų būti didesnė kaip 1 cm. Šis atstumas daro batą patogesnį, nes pėda linkusi patinti dėl kulno aukščio.

Jei batai lupasi ar pjauna odą ant jūsų kulno, gali būti, kad dydis nėra tinkamas: todėl jį naudojant atsiras mėlynių ir pūslių. Jei jūsų koja slysta iš batų arba kai tarp nugaros ir kulno yra daugiau nei 1 cm tarpas, tikriausiai dydis yra didesnis nei turėtų būti. Dėl to batai trinasi prie jūsų kulno, dėl to gali atsirasti pūslių. Stebėkite regioną, kuriame yra kojų pirštai.

Patarimas 1: Kaip sužinoti kūdikio kojų dydį - Kita

Stovėdami kojų pirštai turi būti išdėstyti ant batų galiukų. Tai gali skirtis priklausomai nuo modelio, nes yra visiškai uždaryti batai, pusiau atviri ir visiškai atidaryti priekyje.

  • Produktas, turintis tą patį suspaudimą per visą ilgį, yra mažiau sveikas.
  • Kaip daryti pratimus, kad padidintumete nari
  • Kaip nustatyti kompresinių kojinių dydį - Prevencija
  • Instrukcija 1 Pirmiausia nustatykime savo rusų batų dydį.
  • Так называется произвольное предположение относительно сути случившегося, если у Тебя нет оснований для точного ответа, - проговорила Николь.
  • Plaštakos ir pėdos dydis?: Kaip nustatyti vaikino pakuotės dydį - Mada -
  • Мы выждали как можно дольше, - проговорил Орел, - чтобы свести к минимуму время, которое тебе придется провести в неидеальных условиях.

Tačiau, nepaisant kulno tipo, kojų pirštai turėtų būti patogūs. Ar jūsų pirštai yra arti vienas kito, o tarp jų nėra tarpo?

Ar batai, kuriuose galite pamatyti kojų pirštus, yra raudoni ar purpuriniai? Ar patinusi pėdos viršutinė dalis? Jei kojų pirštai yra per ankšti ir sukelia diskomfortą, batai greičiausiai yra mažesni už pėdos dydį.

Jei kojų pirštai nėra iš batų arba jei tarp jų ir dirželio yra daug vietos, dydis tikriausiai yra didesnis nei pėda. Stebėkite savo pėdos šoną. Stovėdami šonai turi likti matuojant kulną.

Gydymas varikoze

Tai reiškia, kad pėdos pusė neturėtų būti už batų. Taip pat reikėtų vengti per daug tarpo vieno ar dviejų pirštų atstumas tarp vieno ir kito. Jei jūsų pėda yra už batų ar viršija bet kurį iš jo matmenų, dydis tikriausiai yra mažesnis nei turėtų būti. Jei tarp jūsų pėdos ir batų kraštų yra per daug vietos, dydis gali būti didesnis nei turėtų būti.

Vaikščiokite naudodamiesi šuoliu. Praktiškai neįmanoma žinoti, ar jūsų pasirinktas batų dydis yra tinkamas, nevaikščiojant ant kojų. Įsitikinkite, kad abu yra vienodai sureguliuoti, ir vaikščiokite po parduotuvę, kad išbandytumėte juos. Nepamirškite pasižiūrėti į pagrindinius aukštakulnių kulno, kojų pirštų, šonų aspektus, kai einate.

Dažniausiai aspektai, dėl kurių batai tampa nepatogūs, pastebimi, kai juos naudojate. Štai kodėl taip svarbu juos išbandyti prieš įsigyjant. Patarimai Jei viena batų dalis yra aptempta, tačiau kitos tinka puikiai, galite kreiptis į profesionalų batų gamintoją, kad išspręstų jūsų problemą. Norėdami nustatyti, ar kulnas nėra per aukštas, pabandykite atsistoti ant jo galiuko, kol jį naudosite.

Jei nuo grindų galite pakilti maždaug 3 cm atstumu, kulno aukštis jums yra idealus.

Susisiekite su mumis

Priešingu atveju kulnas gali būti per aukštas ir naudojimo metu jis gali sukelti diskomfortą. Jei turite kulną, kuris yra šiek tiek didesnis nei jūsų numeracija, galite naudoti šiek tiek lipnią juostą ant kulno ar pėdos pado, kad sumažintumėte tarpus tarp pėdos ir batų.

Santrauka Kokie faktai apie vidutinį varpos dydį?

Atminkite, kad avėti aukštakulnius kad ir kaip patogu gali pasirodyti neišvengiamai sukelia diskomfortą po ilgo laikotarpio. Norėdami išvengti Kaip suzinoti nario dydi ant kojos ilgio susierzinimų, naudokite silikonines kojų pagalvėles, lipnius tvarsčius ir Kaip suzinoti nario dydi ant kojos ilgio priemones, kad apsaugotumėte savo odą.

My Friend Irma: Aunt Harriet to Visit / Did Irma Buy Her Own Wedding Ring / Planning a Vacation

Įspėjimai Jei jus kankina skausmai, kuriuos sukelia aukštakulnių nešiojimas, sumažinkite jų dėvėjimo dažnumą ir pamėginkite juos pakeisti žemesniais batais.

Atminkite, kad ne kiekvienas šuolis bus puikus. Norėdami rasti batą, suderinamą su jūsų pėdos forma ir dydžiu, turite atsižvelgti į keletą aspektų.

Patarimas 2: Kaip sužinoti kojų dydį

Kuo plonesnis kulnas, tuo mažiau palaikymo turėsite. Norėdami labiau palaikyti kūną, rinkitės platforminius kulniukus. Jei mokate nešioti aukštakulnius, pradėkite nuo žemiausių. Vietoj to, kad pirmą kartą naudotumėtės tokio tipo batų avalyne, naudodamiesi 15 cm kulnu, rinkitės 5 cm ilgio ir pamažu didinkite dydį, kai priprasite.