Siurblys, skirtas didinti nario su vaizdo irasu

Taigi, kai kitą kartą planuojate vaizdo įrašą fiksuoti sulėtintu režimu, planuokite taip, kad visi trys elementai patektų į savo vietą. Per kelias sekundes turite trumpą ir paprastą vaizdo įrašą. Nors pastebimai sumažėja kokybė blogėja, kai vaizdo įrašai patalpose , GIF lengva bendrinti. Norėdami apkarpyti vaizdo įrašą, atidarykite jį galerijoje ir bakstelėkite mygtuką Leisti. Nors ir ribotas, galite pasirinkti iš juokingų melodijų iki lėtų takelių.

Tai paverčia įspūdingais ir stilingais kadrais.

Šiame straipsnyje mes pasidalinsime su jumis visais sulėtinto judesio patarimais. Kur yra sulėtinto judesio režimas? Perjunkite fotoaparato sąsają aukštyn, kad pasiektumėte lėtojo judesio režimą. Palieskite jį, ir jums bus gera eiti.

Kur yra sulėtinto judesio režimas?

Kaip jau minėjome anksčiau, yra du režimai: p kadrų per sekundę p fps Antrasis variantas yra maždaug aštuonis kartus lėtesnis, tačiau jūs gausite fantastišką filmuotą medžiagą sulėtintai. Kaip pastebėti sulėtintus vaizdo įrašus? Laikas, kompozicija ir tvirtos rankos Raktas į puikų sulėtinto vaizdo įrašą yra laikas ir kompozicija.

Netinkamo laiko vaizdo klipas yra beveik geras, nes nėra vaizdo įrašo. Tas pats galioja ir kadrui, ir kompozicijai. Vaizdo įrašas su puikiu priekiniu, bet prastu fonu retai kada papildomas.

Taigi, kai kitą kartą planuojate vaizdo įrašą fiksuoti sulėtintu režimu, planuokite taip, kad visi trys elementai patektų į savo vietą. Be to, jei esate žmogus drebančiomis rankomis, būtų protinga investuoti į kokybišką trikojį pvz.

Lėtai ir stabiliai laimi lenktynes!

Tai suteiks jūsų telefonui geresnio stabilumo, nes net mažiausias purtymas atrodo kaip didžiulis smūgis. Fotografuokite ryškioje natūralioje šviesoje Tada fotografuokite gerai apšviestoje ir šviesioje vietoje.

Galbūt pastebėjote tam tikrą juostos ar mirgėjimą fotoaparate, ypač fotografuodami uždarose patalpose.

narystės vaizdo įrašo padidėjimas

Taip nutinka todėl, kad patalpų fluorescencinės lempos mirga ir fotoaparatas ją užfiksuoja. Kitas nepamirštamas dalykas yra tas, kad net tada, kai nėra mirgėjimo, patalpų sulėtinti vaizdo įrašai dažniausiai būna tamsesni ir jau nekalbant apie grūdėtumą, taip pavogdami vaizdo magiją.

Apkarpykite trapius trumpus vaizdo įrašus Niekas nenorės žiūrėti į nuobodžius ir ilgus vaizdo įrašus. Trumpų ir aiškių vaizdo įrašų raktas yra juos supjaustyti taip, kad auditorija galėtų greitai pasiekti tikrąją medžiagą. Tai ne tik labai smagu žiūrėti, bet ir lengva ja dalintis.

narystės vaizdo įrašo padidėjimas - Kaip padidinti savo varpą

Norėdami apkarpyti vaizdo įrašą, atidarykite jį galerijoje ir bakstelėkite mygtuką Leisti. Pasirinkite Trim ir vilkite slankiklį Pradėti ir Pabaiga ir bakstelėkite Išsaugoti.

Baterijos Dydis : 7. Naudojimo būdas Mūsų baterija yra siunčiami su mažai arba jokios galios, todėl prašome būti visiškai įkrauta maždaug 4 - 6 valandas, prieš pirmą kartą naudojant,telefonas turi būti pagaminti ne. Šviesos signalas ne visada gali reikšti visiškai nemokamai. Pilnas įkrovimas nuo telefono funkcija ir iškrovimas bus pratęsiama akumuliatoriaus veikimo trukmė.

Per kelias sekundes turite trumpą ir paprastą vaizdo įrašą. Pridėkite tinkamą muzikos takelį Muzika yra labai svarbi bet kurio vaizdo įrašo dalis. Geriausia integruoto redagavimo paketo dalis yra jo muzikos kolekcija.

„OnePlus 6 / 6T“ sulėtinto vaizdo įrašai: išsamus instrukcijų vadovas - Technologijos Gidai -

Nors ir ribotas, galite pasirinkti iš juokingų melodijų iki lėtų takelių. Trumpai tariant, yra keli muzikos takeliai skirtingoms nuotaikoms.

Norėtume užtikrinti, kad visi produktai gali būti atvyko laiku ir geros condtion, bet kai kurie iš kokybės problema, kurią sukelia tokių kaip gamyba, medžiagos arba blogos kokybės normaliomis naudojimo, taip pat žalą prekes per laivyba bus grąžinti, arba grąžinti pinigus, bet paveikslėlio nėra būtina įrodyti, kad demage. Pirkėjai yra atsakingi už grąžinimo laivybos išlaidos, bet kokiomis aplinkybėmis.

Apie mus Pirma labai ačiū, kad lankotės mūsų parduotuvėje. Su mūsų geriausiais linkėjimais jums! Nori jūsų viskas gerai!

Mūsų parduotuvė yra daugiausia parduoda elektroninius gaminius, kompiuterių,moblie priedai ir kiti 3C skaitmeninių produktų priedai. Ir mūsų produktai turi gerą reputaciją iš visų mūsų klientų.