Tradiciniai nariai padidina metodus

Padų psoriazės podiazė įtakoja žmogaus rankų ar kojų viduje. Jei kalbame apie abscesų bėrimą ant delnų ir kojų, greičiausiai galime kalbėti apie tokį bendrą ligą, kad jis diagnozuotų ir sukeltų raudoną bėrimą ant rankų ir rekomenduotų gydymo metodų.

Metodas sukurtas Harvardo universitete išsamių 50 metų mokslinių tyrimų pagrindu.

Tradiciniai metodai padedantys apibrėžti organizacijos problemas ir priimti geresnius sprendimus susitelkia į išorines grėsmes ir galimybes. Visai priešingai — Elgsenos mokslas — mokslo sritis ir metodas skatinantis mus permąstyti Tradiciniai nariai padidina metodus nuostatas ir elgesį. Tai sunkiausiai suvaldoma ir daugiausiai iššūkių kelianti dalis, siekiant padidinti asmeninį, o tuo pačiu ir organizacijos efektyvumą.

Pasitelkiant Elgsenos mokslo metodikas sukuriami neginybiški santykiai, grįsti skaidrumu ir įsipareigijimų vykdymu. Abipusio mokymosi metodas skirtas organizacijoms, kurios siekia: Priiminėti puikius rezultatus duodančius sprendimus Aktyvios darbuotojų paramos priimtiems sprendimams įgyvendinti Priimtais sprendimais taupyti laiką Paskatinti kolektyvo narių atskaitomybę ir įsipareigojimą imtis veiksmų Pagerinti keitimosi informacija efektyvumą Didesnio darbuotojų įsipareigojimo ir prisitaikymo pokyčių metu Naujovių įdiegimo Geresnių ir produktyvesnių darbinių santykių Didesnės asmeninės gerovės ir mažiau neproduktyvių konfliktų Pagerinti finansinius rezultatus ir tapti nepriklausomais nuo išorės konsultantų Konsultacijos skirtos pakeisti įsisenėjusiems elgesio standartams, kurie trukdo siekti įmonei tikslų.

Klientai lieka nustebinti konsultacijų dėka pasiektais finansiniais rezultatais ir susidariusiomis sąlygomis tolygiam augimui.

Įmonės ir organizacijos, kurios naudoja Abipusio mokymosi metodą, jo teikiamą naudą apibendrina panašiai: Tai alternatyva daugeliui Tradiciniai nariai padidina metodus metodikų, kurios labai apriboja lyderius. Tai vadovavimo būdas, kuris padidina darbuotojų atskaitomybę, išsprendžia daug dilemų, kurios atrodė neišsprendžiamos ir padeda sukurti organizaciją atsidavusią mokymuisi, pirmiausiai vieniems iš kitų bei tampančią atsakinga už savo misijos įgyvendinimą Siūlomos Abipusio mokymosi metodo priemonės yra daugiau nei tik vadybos modeliai.

Jos plečia ir gilina žmonių tarpusavio supratimą, padėdamos priimti sprendimus, kuriuos grupės nariai aktyviai palaiko ir įsipareigoja juos vykdyti.

Goštauto g.