Placiausio nario dydis.

Liemenėlė © Shutterstock Kaip žinoti, ar liemenėlė tikrai tinka? Labiausiai iki 28 °C buvo įšilęs ties Nida metų vasarą. Nuoroda nukopijuota Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį. Jūros vanduo, vasarą įsiveržęs į marių šiaurinę dalį vandenį keletu laipsnių atšaldo, o žiemą ir anksti pavasarį — sušildo. Taip pat įsitikinkite, kad ji niekur neveržia ir nespaudžia odos, kad neatsirastų iškilimų.

Prieš užsakant drabužį yra labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį.

Už susitarimo patvirtinimą balsavo europarlamentaras, prieš buvoo susilaikė Kartu priimtoje rezoliucijoje balsų už, prieš, 44 susilaikė sakoma, kad šis susitarimas prisidės prie Pietryčių Azijos regiono pažangos ir užtikrins sąlygas ateityje sudaryti prekybos ir investicijų susitarimą su Pietryčių Azijos valstybių asociacija ASEAN.

Tam reikalingi tik keli pagrindiniai kūno matmenys. Tinkamai ir sąžiningai nenurėždama kelių centimetrų išsimatavusi - išvengsi klaidingų pasirinkimų.

Matavimo metu stovėk tiesiai ir ramiai, kojos ištiestos per kelius, suglaustais kulnais, atstumas tarp kojų pirštų cm. Matuojantis nedėvėk viršutinių drabužių, tik plonus apatinius drabužius, būk be avalynės. Centimetro juostelę priglausk prie kūno, Placiausio nario dydis jos neveržk.

Rašyti el.

Matuodama apimtį nepakreipk juostos, laikyk ją lygiagrečiai su grindimis. Matuok žmogaus kūno dešiniojoje pusėje, du kartus.

Jei vidurkis skiriasi 1 cm, matuok ir trečią kartą. Jeigu išmatavus savo apimtis tikslaus dydžio nerandi, rinkis artimiausią didesnį dydį. Matuojama ties plačiausia krūtinės vieta.

Rankos turi būti nuleistos ir priglaustos prie šonų. Matuojantis reikia dėvėti liemenėlę 2.

  1. Del to, ka keicia nario dydis
  2. Krantas[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Kuršių marios ištįsusios iš šiaurės į pietus.

Matuojama per siauriausią juosmens vietą. Matuojant juosmenį, juostą šiek tiek atlaisvink, kad įsigytas drabužis nebūtų labai aptemptas ir netrukdytų kvėpavimui. Taipogi, jeigu ketini dėvėti specialius figūrą tobulinančius apatinius, matuokis su jais 3.

Matuojama per plačiausią klubų vietą, iškiliausias sėdmenų vietas 4.