Kaip suzinoti prezervatyvu nario dydi, NAUJAUSI KOMENTARAI

Norime pabrėžti, kad nei viena kontraceptinė priemonė neapsaugo visu proc. Vienu iš pavyzdžių galėtų būti kad ir nusmukęs prezervatyvas , po lytinės sueities likęs partnerės viduje. Jie uždedami ne ant penio, kaip įprasti, tačiau įstumiamas į makštį.

Tad pakalbėkime labiau apie jas… Vyriški prezervatyvai yra viena iš populiariausių kontraceptinių priemonių. Didžiausias šių prezervatyvų pliusas — apsaugo ir nuo nepageidaujamo nėštumo, ir nuo LPI, ko nedaro kitos kontraceptinės priemonės.

Juos galima įsigyti beveik visose parduotuvėse, vaistinėse ir yra ganėtinai pigūs, palyginus su kitomis apsaugos priemonėmis. Prezervatyvų yra įvairių dydžių, todėl vyras gali pasirinkti jam tinkamą. Tačiau, ši priemonė turi ir minusų, vienas iš jų — lytinio akto metu gali plyšti prezervatyvas.

Nenorint nepageidaujamo nėštumo, moteris per 72 val. Vyriškas prezervatyvas yra naudojamas tik vieną kartą.

Verta žinoti, kad moterys arba vyrai gali būti alergiški lateksui, tuomet, būtent tokie prezervatyvai jiems yra netinkami.

Kontraceptinės tabletes turi nemažai pliusų, viena iš jų pagrindinė — 99 proc.

Durex Elite prezervatyvai - laisvalaikistau.lt prezervatyvų apžvalgos video.

Jeigu prezervatyvas bus per didelis, jis gana lengvai gali nuslysti, priduria L. Bennett — Cook. Tiesiog pasakykite, kad norėtumėte, jog jis naudotų kitokį prezervatyvą.

Prezervatyvas nusmuko ir liko viduje. Ką daryti? - DELFI Gyvenimas

Į pagalbą gali ateiti ir jūsų pačios skirtingų dydžių bei gamintojų prezervatyvų rinkinukas. Naudojate netinkamą lubrikantą arba visai jo nenaudojate Prezervatyvai gali išdžiūti, o tai reiškia, kad padidėja jų plyšimo tikimybė. Šiuo atveju itin pagelbės lubrikantai. Prezervatyvai turi galiojimo laiką Dažnas, pagautas aistros, griebia pirmą po ranka pasitaikiusį prezervatyvą ir nė nepagalvoja, kad galbūt jis jau nebetinkamas naudoti.

Iš tiesų prezervatyvai nėra amžini, jie turi galiojimo laiką, kaip ir dauguma produktų.

Prezervatyvas nusmuko ir liko viduje. Ką daryti?

Vidutiniškai prezervatyvai išlaiko savo savybes 4 metus, jei yra laikomi sausoje ir vėsioje vietoje. Nesilaikant šių sąlygų, pavyzdžiui, prezervatyvus laikant kišenėje ar piniginėje, yra dar labiau sutrumpinamas jų galiojimas. Naudoti tokį prezervatyvą išties pavojinga — jis gali būti susidėvėjęs ir praradęs efektyvumą, todėl patariama periodiškai atnaujinti savo prezervatyvų atsargas.

Tik 5 procentai žmonių naudoja prezervatyvus Nors dažnam prezervatyvai atrodo neatsiejama seksualinio gyvenimo dalis, iš tikrųjų juos naudoja tik 5 procentai pasaulio gyventojų. Taip yra todėl, nes didžiojoje pasaulio dalyje vis dar nėra visiems prieinamos įvairios kontracepcijos priemonės.

10 įdomiausių faktų apie prezervatyvus

Dauguma žmonių tokios šalyse gyvena kaime, kur nėra parduotuvių ar vaistinių. Valentino diena — prezervatyvų diena Kad ir kaip kitiems atrodytų nuvalkiota, bet tyrimų duomenimis, net 68 proc.

Ironiška, tačiau kai kuriose valstybėse Valentino dieną taip pat minima ir nacionalinė prezervatyvų diena. Ir ne veltui. Buvo nustatyta, jog Valentino dieną per sekundę pasaulyje yra panaudojami apytiksliai 87 prezervatyvai.

8 dažnos prezervatyvų naudojimo klaidos

Beje, dokumentika rodo,jog XIXa. Guminiai prezervatyvai buvo sukurti netrukus po vulkanizuoto kaučiuko gumos atsiradimo m. Vulkanizavimo procesas pavertė gumą stipria elastinga medžiaga.

Kaip bebūtų, sargių kokybė visdar nebuvo labai gera, be to, jie labai trumpai galiodavo.