Vaizdo komisija didinti nario torrent, Etaplius - LRTK paskelbė: bus blokuojamos laisvalaikistau.lt ir torrent

Gal kai kurias labai panašias idėjas derėjo jungti, o kai kurias būtų pravertę patikslinti, ką veikiausiai autoriai sugebėtų padaryti. Visiems stebėtojams tik ne komisijos nariams skaičiai turėtų būti labai aiškūs, tiksliai rodantys idėjos populiarumą.

Dovydėno pieš.

LRTK paskelbė: bus blokuojamos filmai.in ir torrent.ai svetainės

Jie vis dar tiki, kad kiekviena nuomonė svarbi, ir balsuoja. Kaip yra iš tiesų? Ar svarbi mūsų nuomonė, jei komisija nugalėtoją paskelbia savo nuožiūra?

Atsako Mykolo Romerio universiteto prof. Gediminas Navaitis. Iš pradžių atsakysiu vienu sakiniu: komisija suskaičiuoja balsavusiųjų balsus, o jei skaičius nepatinka, sugalvoja, kaip įvertinti rezultatus, ir nusprendžia, kas laimėjo.

Už Vyčio paminklą Lukiškių aikštėje balsavo daugiau piliečių nei už užsienio projektus atkartojančią kalvelę. Komisija nusprendė, kad piliečių balsų persvara nežymi, ir pasirinko kalvelę. Įsivaizduokime — parlamentinės partijos lyderis išrenkamas vieno balso persvara, bet komisija nusprendžia, kad ji nežymi, ir paskiria surinkusįjį mažiau balsų.

Nuorodos kopijavimas

Gal kam dėl fantazijos stokos ir nepavyksta susikurti tokio vaizdo, bet komisijos su šia užduotimi susidoroja lengvai.

Šiandien turime progą pasidžiaugti dar viena komisijos ekspertų išmone.

„Aktualioji istorija“ (123): Vilnius ir Gediminas

Buvo ir linksmų, ir ne itin dėmesio vertų idėjų, galinčių pagerinti visų mūsų gyvenimą. Paslaptingų ekspertų komisija atrinko trisdešimt, kurias toliau svarstys.

Atrinkti neturėjo būti sunku. Prie kiekvienos idėjos galima išvysti ją palaikančiųjų skaičių. Gal kai kurias labai panašias idėjas derėjo jungti, Vaizdo komisija didinti nario torrent kai kurias būtų pravertę patikslinti, ką veikiausiai autoriai sugebėtų Vaizdo komisija didinti nario torrent.

Tačiau ir šį kartą komisija skaičiavo savaip. Tarsi iš anksto žinodama, kas turi laimėti. O kai žinai, ir darbą lengvai padarai. Visiems stebėtojams tik ne komisijos nariams skaičiai turėtų būti labai aiškūs, tiksliai rodantys idėjos populiarumą.

Naiviam balsuotojui atrodytų, kad komisijos atmestos idėjos turėjo surinkti mažiausiai jas palaikančiųjų balsų. Toli gražu.

Balsavimas

Tarkime, siūlymo sukurti laimės ekonomiką nėra tarp komisijos atrinktų idėjų, nors ją palaikė balsavusieji. O jei prie jo prijungtume 46 balsus gavusį siūlymą gyventi pagal laimės ekonomikos principus, turėtume bent jau svarstytiną idėją. Tačiau ji labai nepatraukli oligarchams, mat mokesčius tektų mokėti ne tik medikams, mokytojams, ugniagesiams, bet ir jiems.

Idėja labai nemiela ir politiniam elitui — ją įgyvendinus piliečių valia taptų lemianti. Idėja netinka ir emigruoti skatinančioms tarptautinėms korporacijoms, nes iš laimingos šalies nebėgama.

Skubantiems

Todėl balsavimas sau, o komisijos nuomonė — sau. Pagrįsti ją visada atsiras kuo pavyzdžiui skaitomumu, kurio matavimai niekur neskelbiami. Išreikšti nuomonę Atšaukti Primename, kad komentuojantis asmuo prisiima atsakomybę dėl savo komentaro Noriu savo interneto naršyklėje išsaugoti vardą, el.