Kokie yra sekso pavadinimai. 15 sekso rūšių, kurias reikėtų išbandyti nors kartą gyvenime | laisvalaikistau.lt

Ir, pripažinkite, nėra geresnės vietos užkasti karo kirviui už lovą. Sakykite, koks gali būti geresnis būdas švęsti negu rungtynės lovoje? Vyras įsiskverbia į ją iš nugaros. Kokia viso to prasmė?

Nuorodos kopijavimas

Vaizduotės lavinimas. Ir, žinoma, besąlygiškas mylimojo atsidavimas. Bent jau mano patirtis byloja, kad tokios dovanos ne tik suartina porą, bet ir atneša jei ne dovanėlę, tai bent puokštę gėlių. Juk vyrui irgi būtina pasijausti geidžiamam, tuomet jis tampa tikras mačo!

Tačiau tikrai ne dėl jų verta išbandyti šias 10 sekso rūšių, kurių sąrašą sudarėme: 1 Seksas - siurprizas. Nueikite į savo mylimojo darbą arba pasikvieskite jį susitikti nuošalioje vietoje mūvėdama TIK prisegamas kojines ir lietpaltį. Juk tikrai teko girdėti, kad lengviau pastosite mylėdamiesi tam tikromis pozomis.

Naršymo meniu

Mokslininkai dar neįrodė tam tikrų sekso pozų veiksmingumo, tačiau milijonai moterų visame pasaulyje teigia, jog tam tikros pozos padeda ne tik lengviau pastoti, bet ir užmegzti tam tikros lyties vaikelio gyvybę. Štai kelios sekso pozos, kurios, kaip teigiama, nėštumo teste parodys teigiamą rezultatą.

Misionierius Šia poza mylėtis yra patogiausia. Moteriai gulint ant nugaros, o jos partneriui esant ant viršaus, vyro sėkla turi daugiau šansų pasiekti gimdą.

O laiko ir progų pasitaiko visur - tereikia jas pastebėti arba joms pasiruošti. Kokia viso to prasmė? Geros emocijos.

Šuniukas Mylintis būtent šia poza, labiau atsiveria gimda, dėl ko sperma turi daugiau šansų patekti į gimdos vidų ir užmegzti gyvybę. Švytintis trikampis Nebūkite suklaidinti įmantraus pavadinimo.

Švytintis trikampis yra šiek tiek kitaip atliekama misionieriaus poza. Ši poza vertinama kaip ypač tinkama moters orgazmui.

Kai norite pasiekti orgazmą, geriau išbandyti kelias paprastas, bet užtikrintai veiksmingas pozas. Moteris turėtų atsigulti ant nugaros, po sėdmenimis pasidėti pagalvėlę, o kojas užkelti vyrui ant pečių. Taip vyras galės giliau įsiskverbti ir kartu masažuoti visas reikiamas vieteles. Be to galėsite matyti vienas kitą, o tai judu suartins.

O įgudę joje, galėsite išbandyti ir atvirkščią variantą, kur moteris guli ant viršaus ir valdo situaciją. Nuo katės pozos ji skiriasi tuo, kad partneris gali būti atsirėmęs aukščiau, toliau nuo moters kūno ir pati poza yra paremta šokčiojimu, o ne trynimusi.

Pranešti klaidą

Benardydama po knygas ir interneto platybes, ieškodama kuo geresnių ir dar nematytų patarimų, pastebėjau, kad praėjusiais metais internetas kone sprogo nuo šio oralinio metodo. Neva jis suteikia žemę drebinančius orgazmus moterims. Nėra taip lengva jį perprasti, bet išmėginti rekomenduoju — juk įdomu, dėl ko visas šis triukšmas, tiesa? Vanilinis seksas — tai tradicinis seksas be jokių iškrypimų, žaisliukų, fetišo. Įvairiose kultūrose tradicinio sekso sąvoka gali būti suvokiamai skirtingai.

Dažniausiai manoma, kad vanilinis seksas — tai misionieriaus poza. Rytinis seksas — tai gali būti bet koks seksas pagal nuotaiką ankstyvą rytmetį.

Jis pažadina geriau nei žadintuvas. Po tokio sekso visą dieną norisi šypsotis.

Maloni rytinė veikla suteikia energijos ir entuziazmo visai dienai. Petingas — tai labai intymios glamonės, be sueities, kurios neretai baigiasi abipusiu orgazmu.

Ar šiuo metu šį straipsnį skaitote todėl, kad bandote susilaukti vaikelio? Jei esate įsitikinę, jog šiuo metu yra pats tinkamiausias metas pradėti šeimą, sveikiname. Print 0 Kad užsimegztų gyvybė, reikia dviejų žmonių. Kai kuriems šis itin atsakingas žingsnis realybe tampa vos po vieno bandymo, kitiems prireikia daugiau laiko.

Atsisveikinimo seksas — tai labai jausmingas seksas, kuris dažniausiai reiškia, kad tai paskutinė proga būti kartu. Moteris turėtų atsigulti ant nugaros, po sėdmenimis pasidėti pagalvėlę, o kojas užkelti vyrui ant pečių. Taip vyras galės giliau įsiskverbti ir kartu masažuoti visas reikiamas vieteles. Be to galėsite matyti vienas kitą, o tai judu suartins.