Padidinti nuotrauka ir vaizdo irasa,

Na, kiekvienas blogis turi baigtis. Tai palaiko daugumą interneto paslaugų.

Jei sėdėsite prie kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar rankose esančio išmaniojo telefono, elgsitės svetainėje, darydami teisingai. Galų gale šiame šaltinyje galite naudoti nuotraukų apkarpymo programą internete. Atkreipiame dėmesį į tai, kad programa palaiko formatus gif, bmp, jpg, png. Atlikdami paprastas operacijas mes pakeisti vaizdo dydį.

Kaip lengvai priartinti nuotraukas ir vaizdo įrašus „Google Chrome“

Iš tiesų, kaip ir visa kita paslaugos teikimo srityje, šia programa yra labai lengva naudotis. Tai suteikia galimybę labai greitai pasiekti kokybišką rezultatą. Mes su jo pagalba pakeisti nuotraukos dydį. Mes supjaustėme.

Ir tam jums tiesiog reikia atsisiųsti norimą vaizdą, pasirinkti fragmentą, kurį norite apkarpyti, ir paspauskite mygtuką "Iškirpti", prieš tai gavę informaciją apie būsimo vaizdo dydį. Tai yra, procesas apima procentinį vaizdo padidėjimą ar sumažėjimą. Visada yra galimybė pamatyti, kaip apkarpėte nuotrauką, ir išsaugokite ją.

Naršymas po nuotraukas bei vaizdo įrašus ir jų bendrinimas

Kokias kitas funkcijas teikia programa? Kai keičiame nuotraukų dydį internete, tai visai nereiškia, kad visas procesas, užtrunka keletą sekundžių, pasibaigia tiesiog vaizdo apkarpymu internete. Tas, kuris dirba su atvaizdu, vis tiek gali praleisti papildomas bet tiesiog kelias minutes sekundes, kad pasuktų nuotrauką arba, jei reikia, ją atspindėtų.

Bet tai visai tuo neapsiriboja. Taip pat galite pridėti gražių efektų ar rėmelį.

Jessica Kellgren-Fozard pristato kanalo narysčių patarimus ir gudrybes

Viskas, ką jums reikia padaryti, yra keli paspaudimai. Nieko stebėtino tuo, kad svetainės vartotojai yra įvairių profesijų, amžiaus ir net pomėgių žmonės.

Kaip Atsiradus fotografijai XIX amžiaus pirmoje pusėje kilo natūralus noras padidinti vaizdą iki meninės drobės dydžio. Vienas iš realiausių ir efektyviausių būdų, kuris vis dar naudojamas ir šiandien, buvo perdaryti langeliais, tačiau šiandien jie retai teikia tokius patarimus, nes akivaizdu, kad norintys padidinti vaizdą domisi, kaip padidinti nuotraukų dydį kompiuteryje.

Taip yra todėl, kad kai kurie žmonės nenori ieškoti reikiamos programos iš skirtingų interneto šaltinių. Nurodyta internetinė paslauga yra naudinga daugeliui, nes joje yra pačių įvairiausių, bet dažnai naudojamų programų. Daugelis tų, kurie praleidžia daug laiko žiniatinklyje įskaitant norėdami pakeisti nuotraukąpatekti į svetainę gana natūraliai.

Įkeliamų nuotraukų ir vaizdo įrašų dydžio pasirinkimas

Būk dizaineris ar žiniatinklio valdytojas, žurnalistas ar automobilininkas. Juk čia yra daugybė nuorodų internete, o paslauga prieinama visiems be registracijos.

Aptarnavimas taip pat nemokamas. Jis gali būti naudojamas ruošiant nuotraukas ir muziką tinklaraščiams ir svetainėms.

Vėliau nereikia atsisiųsti failų, įdiegti ir atnaujinti programų. Tai teigiamai vertina tie, kurie profesionaliai užsiima fotografija, ir tie, kuriems leisti laiką su kamera yra tiesiog puikus hobis. Juk svetainė jiems yra tinkama programa.

  1. Naršymas po nuotraukas bei vaizdo įrašus ir jų bendrinimas Laisvalaikiu naršant po senas nuotraukas ar vaizdo įrašus galima dar kartą peržiūrėti įsimintinas akimirkas.

Kodėl ši funkcija reikalinga? Priežastis, kodėl vienas ar kitas interneto vartotojas yra priverstas ieškoti internetinio nuotraukų redagavimo priemonės, gali būti skirtinga. Bet, kaip rodo patirtis, dažniausiai tai lemia poreikis greitai pakeisti nuotraukos dydį. Ir tai dažniausiai atsitinka. Tarkime, kad kažkas turi įkelti redaguojamą vaizdą į svetainę. Vaizdo įrašų apkarpymas ir apkarpymas geriausiai atspindi vaizdo įrašą ir pašalinkite nepageidaujamus ženklus bei krovimo eilutę, kad galėtumėte bendrinti socialinėse programose.

Pakeiskite vaizdo įrašo foninę nuotrauką ir muziką pridėdami mėgstamą garso įrašą prie konkrečios vaizdo įrašo dalies, pasirinkdami apdailos parinktį, arba taip pat galite pakeisti viso vaizdo įrašo garsą.

Nuotraukų, vaizdo ir garso žinučių siuntimas naudojant „iPhone“

Suspauskite įvairaus dydžio ir kokybės vaizdo įrašus, kurie yra naudingi norint išsaugoti telefono atmintį. Fiksavimo laiko peržiūra.

Skirtuke Nuotraukos galite peržiūrėti nuotraukų ir vaizdo įrašų fiksavimo laiką. Skirtuke Nuotraukos padėję du pirštus ant ekrano galite juos išskėsti arba suglausti ir ekrane rodomą vaizdą priartinti arba atitolinti, be to, galite perjungti nuotraukų ir vaizdo įrašų rodymo dieną ar mėnesį. Fiksavimo vietos peržiūra.

  • Pridėti prie pageidavimų sąrašo Įdiegti nuotraukų, vaizdo įrašų kūrimo priemonė ir tekstas vaizdo įrašuose: vaizdo įrašų rengyklė yra lengviausias vaizdo įrašų redagavimo įrankis ir skaidrių demonstravimo priemonė, leidžianti sukurti stilingą vaizdo įrašą.
  • Įkeliamų nuotraukų ir vaizdo įrašų dydžio pasirinkimas - Android - „Google“ nuotraukos Žinynas
  • Taigi, laikas jau yra.

Jei nuotrauką ar vaizdo įrašą užfiksavote įjungę GPS žymeklis parinktį Kamera nustatymų meniu, nuotraukas ir vaizdo įrašus galite peržiūrėti žemėlapio rodinyje. Skirtuke Nuotraukos palieskitetada nuotraukos ir vaizdo įrašai su vietos informacija bus pažymėtos atitinkamoje fiksavimo vietoje žemėlapyje.

Bet ar jūs kada jautėtės naudodamiesi šiomis svetainėmis kur nors praleisdami šiek tiek papildomo laiko?

Išskėsdami du pirštus žemėlapio mastelį galite padidinti ir peržiūrėti išsamią nuotraukos informaciją. Prieš kalbėdami apie plėtinį, įsigilinkime į istoriją. Kol iš godumo kūrėjas įdėjo scenarijų, kad pakeistų skelbimo nuorodas savo paties filialo kodu, taip pat pradėjo vogti vartotojo duomenis.

Na, kiekvienas blogis turi baigtis. Ir štai pats šaltinis baigė blogį.

Kūrėjas pašalino plėtinį iš internetinės parduotuvės. Skaityti visa istorija čia. Tai švaru ir klesti kiekvieną dieną.