I kuri gydytoja didinant narius

Reforma, teigia gydytoja, yra neaiški ir ją reikėtų tiksliau pateikti. Daug metų tenka kreiptis pagalbos į jos skyrių. Visam kolektyvui linkiu sėkmės profesiniuose pasiekimuose, taip pat rekomenduoju šią kliniką savo draugams ir giminėms.

Is Natalia Grace 6 Years Old Or A 22 Year Old Sociopath?

Darius Radzevičius Plastikos chirurgas Plastikos chirurgijos meistriškumo etalonas, kasmet atliekantis daugiau nei estetinių ir per plastinių — atstatomųjų operacijų. Į Lietuvą dėl jo profesionalumo atvyksta klientai ir iš užsienio šalių. I kuri gydytoja didinant narius was the first surgeon in my life, that I trusted completely in the very beginning from our first consultation.

Living in Munich, I am used to surgeons that talk only and do not deliver. Making my first plastic surgery in Lithuania with Dr. Radzevicius was a great experience: professional consultation, professional team-work within the clinic, perfect surgery with best psychological guidance and the result is amazing.

I am 50 years old and my wife now tells me that I look 10 years more younger — only with a small lift of my eye lids.

I strongly recommend this clinic and especially Dr. Prisimenu, maždaug prieš septynerius ar aštuonerius metus, siūlų išėmimo metu, mes su gydytoju daug kalbėjomės apie sunkumus mokykloje ir kitus mane neraminusius dalykus. Nežinau ar kada jam tai minėjau, bet tada jis man padėjo suprasti, kad tai, jog aš gimiau šiek tiek kitokia, nepadaro manęs nei kiek prastesne už kitus.

Tik tada aš iš tiesų priėmiau save tokią, kokia esu, pradėjau drąsiau reaguoti į patyčias ir daug labiau vertinti žmones, kurie man kažkuo padeda ar tiesiog yra šilti su manim.

Esu jam dėkinga, kad dabar esu būtent tokia, kokia esu.

Esu labai patenkinta kad pas mus Lietuvoje yra toks plastikos chirurgas!!!