Padidinti sekso penis pries ir po

Taip pat svarbu lytinį aktą pradėti tada, kai partnerė yra susijaudinusi, t. Vyrams taip pat gali skaudėti sekso metu. Išmokus kontroliuoti savo kvėpavimą, gali būti įmanoma ją apgauti ir atitolinti. Tai padaryti galima koreguojant rizikos veiksnius ir gyvenimo būdą, lankantis psichoseksualinėje terapijoje vienam ar poroje, endokrinines priežastis gydyti hormonais, vartoti medikamentus varpos erekcijai fosfodieasterazės-5 inhibitorius , kurie seksualinės stimuliacijos metu skatina varpos kraujagyslių išsiplėtimą, todėl į varpą priteka daugiau kraujo. Vidinasi, čia reikės išminties ir supratingumo. Seksas blogą nuotaiką moteriai nupučia, o štai vyras, turintis rūpesčių, nebus nusiteikęs intymiam ryšiui.

Aišku, jei prisižiūrėjote erotinių filmų, ir įsivaizduojate, kad mylėtis turėtumėte visą naktį, teks nusileisti ant žemės.

Nuorodos kopijavimas

Tokie atvejai itin reti abejonių kelia ir jų nauda poros santykiams. Tačiau yra keletas gudrybių, kurios padės tiek, vyrui, tiek moteriai ilgiau džiaugtis meilės žaidimais. Dažnai sulaukiame komentarų, kad dalindamos patarimus moterims apleidžiame stipriąją lytį, tad šį kartą pradėkime nuo patarimų vyrams. Kada jie gali būti svarbūs?

Kai vyrą kankina priešlaikinė ejakuliacija. Tai viena labiausiai paplitusių vyrų seksualinių problemų su ja susiduria 30—40 proc. Paprastai moterys trokšta įžanginių glamonių iki 20 minučių. Tuomet net greitas lytinis aktas neatrodys toks skubrus ir atmestinis. Moteris gali pasijausti, kad jums tik reikėjo pasitenkinti, o jos jausmai visiškai nesvarbūs. Todėl po ejakuliacijos jums reikėtų pailsėti apie 25—30 minučių ir pakartoti aktą.

Šį kartą jis truks Steroidai, siekiant padidinti seksualini nari ilgiau.

Nuotrauka: Pexels Nepamirštamas ir malonus seksas abiem partneriams — viskas, ko reikia geram lytiniam gyvenimui. Vis dėlto kaip ir kiekvienoje kitoje gyvenimo srityje, taip ir čia kartais atsiranda šiokių tokių keblumų. Vienas iš jų — per greit pasibaigęs lytinis aktas arba kitaip — priešlaikinė ejakuliacija.

Stimuliuokite penį sausai, be jokių lubrikantų. Susikoncentruokite į malonius pojūčius ir negalvokite apie jokias seksualines fantazijas.

Kai pajusite, kad sėklos išsiveržimas artinasi, sustokite ir nebestimuliuokite. Kai neįvykusio orgazmo banga nuslūgs, vėl imkitės penio stimuliacijos. Akto metu vyras neturėtų dar labiau audrintis partnerės vaizdu, įsijausti į tai, kas vyksta.

Pravers minčių nukreipimas kita linkme — neutralia. Nesakome, kad reikia galvoti, kaip eisi pabaigęs išgerti kefyro, tačiau lytinio akto metu jei siekiate jį pailginti verta galvoti apie kitus malonius dalykus, tačiau — ne seksualinius.

Kai stimuliuosite penį ir pajusite besiartinantį orgazmąpakeiskite glamonių pobūdį, suraskite ne tokias jautrias penio vieteles ir susitelkite ties jomis.

Aišku, jei prisižiūrėjote erotinių filmų, ir įsivaizduojate, kad mylėtis turėtumėte visą naktį, teks nusileisti ant žemės. Tokie atvejai itin reti abejonių kelia ir jų nauda poros santykiams. Tačiau yra keletas gudrybių, kurios padės tiek, vyrui, tiek moteriai ilgiau džiaugtis meilės žaidimais. Dažnai sulaukiame komentarų, kad dalindamos patarimus moterims apleidžiame stipriąją lytį, tad šį kartą pradėkime nuo patarimų vyrams.

Geriausia pasirinkti tą pozą, kur galėsite kontroliuoti partnerės judesius bei ritmą. Idealu — misionieriaus poza. Kai pajusite, kad orgazmas artėja, paprašykite, kad partnerė liautųsi judėjusi, o kai banga praeis, tęskite lytinį aktą.

Penio traumos 2018-05-13

Kai vėl ateis banga, pakartokite tą patį. Perspėjame, kad bus sudėtinga, nes šlapia makštis padidina jautrumą. Venkite aštraus maisto ir nepersivalgykite.

Kaip mylėtis ilgiau ? P atarimai JAM ir JAI - DELFI Gyvenimas

Pravers ir fizinis krūvis — jis padės išvengti susikaupusios įtampos. Kuo rečiau tai darysite, tuo greičiau, kai tik pradėsite mylėtis, sėkla išsiverš. Stenkitės vis dažniau pailsėję pakartoti lytinį aktą. Jis sumažina penio galvutės jautrumą, taigi nutolina ejakuliaciją.

Kai varpa subliūkšta

Savo karštumą išnaudokite pirmajai greitai sueičiai. O paskui leiskite partneriui pailsėti, pati nurimkite ir pasirenkite antrajam raundui. Paprašykite, kad jis pasakytų, kada sustoti kai artinasi orgazmas.

  1. Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą - DELFI Gyvenimas
  2. Bananu nariu dydis
  3. Nariu dydziai 16 metu
  4. Pratimai siekiant padidinti nario metoda

Taip galėsite geriau suprasti vyro organizmą, padėti mylimajam jus patenkinti. Tai tinka greitukui.

Jei norėsite ilgesnio lytinio akto, būkite santūresnė. Bent Padidinti sekso penis pries ir po pirmajame raunde. Persivalgęs vyras ne itin vykęs meilužis.

Geriau lengvesni vakarai ir karštesnės bei ilgesnės naktys!

Teksto iliustracijų autorė: Agnė Čižauskaitė Šį tekstą parengti padėjo urologijos specialistai. Seksualinė problema yra trukdis pasiekti asmens norimą seksualinį potyrį.

Nuorodos kopijavimas Kaip mylėtis ilgiau?