Galbūt Jūs turite neatskleistą savo talentą – mes nesiekiame iš jūsų pasipelnyti, mes norime Jums suteikti galimybę išbandyti savo sugebėjimus pramogų srityje  –  mūsų devizas: Aš tikiu man pavyks! DJ School egzistuoja jau ne pirmus metus. Joje D.J. pagrindinius ir pirmuosius žingsnius klubinėje veikloje žengė ne vienas dabar populiarus ir žinomas D.J. D.J. gali būti suteikta galimybė išmėginti save prie DJ pulto, pasikviesti savo draugus, gerbėjus ir parodyti jiems savo muzikinius sugebėjimus, išmėginti DJ pajėgumus maksimaliam laike, suburti naują savo gerbėjų ratą, surengti „šventę“ – dvikova su savo kolegomis, naujais DJ.

P.S Rengiami mokymo kursai kurių mokymosi dalyvauja netik Lietuvoje žinomi DJ. Vyksta

Konsultacijos pramoginių renginių organizavimo srityje.

Kiekvienas iš Jūsų turite galimybę surengti savo draugams, giminaičiams privatų (teminį) vakarėlį – mūsų patyre darbuotojai Jums suteiks visokeriopą pagalbą konsultuojant, parenkant renginio tematiką.

Jūsų pageidavimui galime sukurti specialų meniu, surengti išskirtinį gimtadienį, išleistuvių vakarėlį. Norime dar kartą pabrėžti – Mes nenorime iš jūsų pasipelnyti, o norime Jums sukurti gerą atmosferą, jaukią aplinka, ir galimybę gerai praleisti laiką. Savo norus ir pageidavimus, naujas idėęjas galite reikšti: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Raginame registruotis facebook grupėje (bus taikomos nuolaidos ir tam tikros privilegijos)

Дизайн :