Po ilgų blaškymusi, grojimų, organizavimų, dalyvavimų įvairiuose – dideliuose ir mažesniuose vakarėliuose, renginiuose Vilniaus ir kitų miestų klubuose, vis kaupiant patirtį, laikas verčia sugalvoti ką nors naujo, įdomaus, bei išskirtinio, stumti į šalį monotiškumą.

Galų gale, apsuptyje visokiausių nusistovėjimų, naktinio gyvenimo tendencijų, kyla begalinis noras jas sulaužyti ir pabandyti „išrasti“ kažką naujo, nors pastaruoju metu tai nėra lengva įgyvendinti.

Renginių tikslai: pristatyti visuomenei talentingiausius jaunus Lietuvos dainininkus bei didžėjus, kurių programinę dalį paįvairina nuostabių šokėjų grupės arba atskiros(įvairaus žanro) solo šokėjos. Mūsų tikslas parodyti, jog ir Vilnius neatsilieka nuo pasaulinių linksminimosi bei ir pramogų standartų su išskirtiniais bei netradiciniais vakarėliais. Jums pristatomas išskirtinis ir patrauklus pasirenkamos muzikos stilius, kurį pristato ne tik Lietuvoje žinomi profesionalūs atlikėjai.

Renginių organizavimo esmė – sukurti ne eilinį renginį, o šou, kuris paliktų gilų įspūdį vakarėlio ar renginio dalyviams. Kiekvienas vakarėlis turi išskirtinių tematikų.

Taip pat pasiūlysime visas galimas ir priimtinas Jums reklamos formas, pradedant lankstinukais ir baigiant radio arba tele reklama, vaizdo įrašų, foto (retušuojama) paslaugomis.

Mūsų paslaugos sritis nėra mums naujovė, atliekam jau ne pirmus metus. Mus konsultuoja ne mažą patirtį turintys pramogų verslo atstovai.

Męs Jums pasiūlysime priimtiniausią ir Jūsų galimybes atitinkantį pasiūlymą.

                                                                                            Būkime kartu.!

Дизайн :