Normalus nariai

Tačiau kažkaip jaučiu, kad labai didelio noro visuomenėje stoti ginti LRT nuo to kombaino kažkaip nekyla. Nerimstant įtampoms dėl Seimo valdančiųjų inicijuoto nacionalinio transliuotojo LRT veiklos principų tyrimo, savo poziciją šiuo klausimu feisbuke pareiškė politologas Jonas Survila. Susirgęs ėjo pabėgioti Pats D. Jie stengiasi būti fiziškai aktyvūs ir teigia neturintys žalingų įpročių. Savickas — nėra deklaravę savo viešųjų ir privačių interesų. Ten apskritai per mažai atstovaujama kairioji pusė.

Nors galimybę skiepytis Seimo nariai gavo, naudotis ja neskuba.

Ekspertų teigimu, tokia situacija yra dviprasmiška. Čachovskio nuotr. Nerimstant įtampoms dėl Seimo valdančiųjų inicijuoto nacionalinio transliuotojo LRT veiklos principų tyrimo, savo poziciją šiuo klausimu feisbuke pareiškė politologas Jonas Survila. Tačiau kažkaip jaučiu, kad labai didelio noro visuomenėje stoti ginti LRT nuo to kombaino kažkaip nekyla.

Nes pilietiškai aktyvesnė visuomenė turėtų vos ne pagal apibrėžimą ginti nacionalinį transliuotoją. Kodėl taip nėra?

  • Но вчера я узнала кое-что, а точнее, _вспомнила_.
  • Рано или поздно.

Teisėta, jo, bet ar labai pilietiška ir demokratiška? Ar LRT Taryba kėlė panašius klausimus? Neteko girdėti.

Karas dėl LRT: partinė tarybos narių priklausomybė - normalu ar ne? - DELFI

Ir labai nenustembi, kai pasižiūri, kas ją papildė bent paskutiniais LSDP Klinikose, kuriomis siekiama padidinti nario taikymo sriti metais. Gal Normalus nariai ir ok ten pas jus, bet minčių kyla visokių.

Ir bent jau įkvėpimo ginti tokią susitaikėliškai tylią Tarybą ir administraciją didelės aistros neatsiranda. Gaila ir apmaudu, nes protas sako, kad ginti reikia.

Karas dėl LRT: partinė tarybos narių priklausomybė - normalu ar ne?

Taryboje norėtų daugiau socialdemokratinės pozicijos Politologo paminėtas Vytautas Petras Plečkaitis — Kovo osios nepriklausomybės Akto signataras, istorikas, diplomatas, valstybės veikėjas. Į LRTtarybą jis buvo deleguotas socialdemokratų dominuoto Seimo kadencijos metu, metų vasarą.

Tuo metu Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas slaptu balsavimu išrinko keturis kandidatus į LRT tarybos narius.

Plečkaitį į nacionalinio transliuotojo valdymo organą pasiūlė socialdemokratai.

Skiepytis Seimo nariai neskuba: pirmąją dieną panoro 32, prabilta ir apie konstitucinę pareigą

LRT taryboje šiuo metu taip pat dirbantys D. Plečkaitis bei R. Savickas — nėra deklaravę savo viešųjų ir privačių interesų. Praėjusių metų gruodžio pradžioje dėl to, ar tokiais veiksmais nebuvo pažeistas įstatymas, tyrimą pradėjo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija VTEK.

Victims speak out about Beg For Jay

LRT interneto svetainėje skelbiama, kad dailininkas R. Savickas nuo metų dirba Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus padėjėju, yra Savicko paveikslų galerijos savininkas ir Savicko dailės mokyklos direktorius. Plečkaitis, savo deklaraciją jis pateikė tą pačią dieną, kai dėl jos iškilo klausimų.

Pats V. Patikslinus, kad partija nurodo kitą datą, V. Jis taip pat patvirtino, kad yra LSDP narys. Ten apskritai per mažai atstovaujama kairioji pusė. Mano jokių partinių interesų nėra ir būti negali. Bet aš turiu savo pažiūras, kaip kiekvienas tarybos narys turi.

Plečkaitis teigė dabar besiklostančia situaciją dėl LRT ir Seimo santykių vertinantis neigiamai. Plečkaitį socialdemokratai negali atstovauti savo interesų LRT, tai neigė.

Ekspertų teigimu, tokia situacija yra dviprasmiška. Čachovskio nuotr. Nerimstant įtampoms dėl Seimo valdančiųjų inicijuoto nacionalinio transliuotojo LRT veiklos principų tyrimo, savo poziciją šiuo klausimu feisbuke pareiškė politologas Jonas Survila.

Tai visai Lietuvai svarbus transliuotojas, todėl formuojant Seimo siūlymus, du nariai teikiami nuo pozicijos, du nuo opozicijos. Tuo Nario 18 dydis, kai socialdemokratai buvo pozicijoje, ir buvo siūlomas V.

Normalus nariai, jis yra ne tik LSDP narys, bet ir diplomatas, publicistas, visuomenininkas.

Jo kompetencijos leidžia dalyvauti tokioje veikloje. Jeigu, tarkime, Seimas kažką pražiūrėjo, ne taip padarė ar panašiai, tai yra klausimai jiems.

Aš tik žinau, kad Normalus nariai V. Pečiulio, LRT įstatyme nėra numatyto draudimo tarybos nariams priklausyti partijai.

  • Spausdinti A.
  • Seimo nariai skundžiasi patiriantys psichologinę įtampą, dalis jų turi padidintą cholesterolio koncentraciją kraujyje, tačiau politikai stengiasi būti fiziškai aktyvūs ir vengti žalingų įpročių: dauguma jų nerūko, alkoholį vartoja saikingai — iki taurės vyno per dieną - o daugiau kaip 37 proc.

Teisės aktuose numatoma, kad į LRT tarybą negali būti deleguojami Seimo, Vyriausybės, LRT komisijos nariai, politinio asmeninio pasitikėjimo Normalus nariai tarnautojai, taip pat televizijose bei radijo stotyse dirbantys asmenys, jų savininkai ar bendraturčiai.

Tai, kad jūs, žurnalistai, kaip žinią pranešate apie kažkokio tarybos nario priklausomybę partijai, tik rodo, kad tarybos veikloje šitų dalykų nejuntame.

A.Brazauskas: dauguma Lietuvos komunistų partijos narių buvo „normalūs“

Situaciją vadina nesuvokiama Vytauto didžiojo universiteto profesorė, žiniasklaidos ekspertė Audronė Nugaraitė, klausiama apie situaciją, kai nacionalinio transliuotojo valdymo organo veikloje dalyvauja partiniai žmonės, dėl to išreiškė nuostabą. Bet, iš kitos pusės, tai yra nesuvokiama, nes ir Visuomenės etikos kodekse ir kitur žurnalistams labai aiškiai yra pasakyta, kad jie turi labai aiškiai įvardinti savo priklausymus arba kažko atsisakyti.

Nelabai suprantu, kaip tokiu atveju LRT taryboje galėtų būti partijos nariai. Tuo metu parlamente dirbęs konservatorius Gintaras Songaila kalbėjo apie būtinybę LRT tarybą depolitizuoti.

laisvalaikistau.ltskas: dauguma Lietuvos komunistų partijos narių buvo „normalūs“ | laisvalaikistau.lt

Kaip žinia, tuo metu LRT tarybai vadovavo socialdemokratas Gediminas Ilgūnas, jo pirmtakas Valentinas Milaknis buvo konservatorių atstovas. Tačiau LTR tarybos narių partiškumo klausimas iki šiol nebuvo sprendžiamas.

LRT taryba yra aukščiausioji Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos valdymo institucija, atstovaujanti visuomenės interesams. Ji sudaroma šešeriems metams iš 12 asmenų — visuomenės, mokslo ir kultūros veikėjų. LRT taryba sudaroma įstatymo nustatyta tvarka: keturis narius šešeriems metams skiria prezidentas, keturis narius ketveriems metams skiria Seimas 2 nariai skiriami iš opozicinių frakcijų pasiūlytų kandidatųketuris Normalus nariai, kaip savo atstovus, dvejiems metams skiria Lietuvos mokslo taryba, Švietimo taryba, Meno kūrėjų asociacija ir Vyskupų konferencija.

Nuoroda nukopijuota Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors Normalus nariai be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.