Tusciavidurio dydis

Jei problemų sukelia express bendrovė,prašome atmesti pasirašyti ir priimti prekes,tada skambinti vietos express bendrovės ir pateikė pretenziją su express " kompanija apie klausimą. Atsiliepimai Klientų aptarnavimas yra neatskiriama mūsų verslo dalis, prašome pateikti mums 5 žvaigždučių teigiamų atsiliepimų, jei jūs patenkinti mūsų produktus ir paslaugas.

Paramos sumaišyti didmeninė.

Sveiki atvykę į interneto patarimo ar palikti pranešimą. Transportavimo laikas: DHL dienas.

EMS dienų, Išskyrus atvejus, Brazilija, taip pat nuotolinio šalių, konkrečių galite susisiekti su mumis ir patvirtinti savo šalyje, priklausančių atokiose vietovėse. Grąžinimo Politika Kai jums priimti mūsų produktų, mūsų produktai yra nepatenkinti kokybės problema, kurią sukelia mums, susisiekti per 3 dienas, prašome, mes grąžinsime jūsų mokėjimą jūs besąlygiškai.

Jei problemų sukelia express bendrovė,prašome atmesti pasirašyti ir priimti prekes,tada skambinti vietos express bendrovės ir Tusciavidurio dydis pretenziją su express " kompanija apie klausimą.

Mes darome viską, ką galime, kad esate patenkintas. Rusijos vartotojams turi suteikti mums gavėjo vardą ir pavardę. Siunta iki Skeptiskasjaunimas.

Jei jums reikia elementą, skubiai, Prašome susisiekti su mumis express pristatymas. Mes apskaičiuosime express laivybos išlaidų už jus.

Atsiliepimai Apie prekę Didmeninės: mes turime daugiau nei papuošalai.

Express pristatymas trunka apie dienų atvykti. Jei jūs negavote ji per laivybos laikas, prašome susisiekti su mumis, be abejo.

Mes tai patikrinti jūs su pašto tarnybos ir muitinės. Nes kartais ji bus atidėtas dėl eismo ar skrydžio kamščių.

Prašome griežtai laikytis dydžių lentelė pasirinkite dydį. Nesirinkite tiesiogiai pagal savo įpročius, 2.

Prašome neatidaryti ginčų mums, mes imsimės atsakomybės išsiųsti arba grąžinti už prarastą daiktą. Siekiant apsaugoti jūsų susidomėjimą, prašome patikrinkite, ar jūsų laivybos adresai atsargiai, kai užsakymą.

Mes negali būti atsakinga už prekę nuostolių dėl netinkamo arba nežinomas adresas. Atkreipkite dėmesį, kad mes nesame atsakingi už bet kokius importo mokesčius, kad gali patirti. Prašome suprasti, kad krovinio praradimas, nors gana retai, yra dalis interneto prekybos, prašome būti suprantama, kai kas, nei kam nors kontrolė veikia pristatymo laiko pvz.

Prašome patikrinti, atsargiai, o ne ženklas, siuntinių, jei ji neveikia dėl atvykimo. Jūs nesate patenkintas su produktu. Produkto gavote yra su trūkumais.

Ее мать была все эти годы при ней, готовая помочь и посоветовать, не старящаяся и ничего не просящая".