Ji nustebino nario dydi, Taip pat skaitykite

Tai buvo paskutinis lašas — mergina kreipėsi į partijos lyderį R. Sofija iš K. Iki tol K Pūkas jai atrodė tik keistas žmogus, kuriam reikėjo dešinės rankos. Lukašenkos režimo akibrokšto, kai sekmadienį Minske priverstinai buvo nutupdytas iš Graikijos į Lietuvą skridęs keleivinis lėktuvas. Pastarasis aiškino, kad jam esą kilo klausimų dėl teisinio dokumento pagrindo.

Lukašenkos režimo žingsnį, kuriuo buvo sukelta grėsmė Lietuvos piliečiams. Tai yra apibendrinantis dokumentas.

Dar pirmadienį, iškart po sekmadienio įvykių, buvo sukviesti įvairių komitetų posėdžiai, jie grynino pozicijas, rinko informaciją Vakar rezoliucijoje atsidūrė konsoliduota pozicija — ji yra griežta, nevyniojanti žodžių į vatą.

Iš esmės sekmadienį — ELTA buvo peržengta dar viena raudona linija.

Tad kaip atskirti ir įsigyti tikrai ekologišką gaminį? Jei dar kažko nežinojote, neaplankėte, pabėgę nuo kasdienių darbų atraskite savo krašto lobius, pasimėgaukite gamtos grožiu ir tapkite ne tik stebėtojais, bet ir siūlomų edukacijų dalyviais.

Nuotrauka Įkelta: Balandžio ąją minint Žemės dieną Lietuvoje ir pasaulyje siekiama atkreipti žmonių dėmesį į elgesio bei įpročių poveikį aplinkai. Todėl šią dieną verta įsidėmėti tris pamokas, kurios padės gyventi švariau ir tvariau.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų TS-LKD frakcijos nariai Aistė Gedvilienė ir Andrius Vyšniauskas pareiškė, kad Kauno apylinkės Jonavos rūmų teismo sprendimas yra stebinantis ir apmaudus, nes suluošinti gyvūnai vėl grąžinti jų skriaudėjams. Apie tai praneša Seimo spaudos tarnyba. Lygiai tokie pat blogi ir kiti atvejai, kuomet ne teismai, o Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba priima sprendimus, palankius gyvūnų skriaudėjams.

didy

Vienas toks atvejis buvo neseniai fiksuotas ir Šakiuose", —teigia Seimo Kaimo reikalų komiteto narys Andrius Vyšniauskas. Parlamentaras primena, kad rugsėjį, po atskleistų nelegalių daugyklų atvejų, Seime buvo registruotas Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo projektas ir jį lydintys Baudžiamojo ir Administracinių nusižengimų kodeksų pataisų projektai.