Atsargu foto vyru dydis.

Tarp žaismingų prezervatyvų galite rasti spalvotus, skanius, kvepiančius, įvairiose šventinėse pakuotėse supakuotus ir net šviečiančius prezervatyvus! SIZE siūlo pačius trumpiausius ir pačius ilgiausius prezervatyvus, kuriuos galite rasti sargiai.

Pakuotės Dydis: 25cm x 30cm x 6cm 9.

Susisiekite su mumis Medžiaga: Vaizdinė medžiaga, kompiuteris-su atspaudais, skirti realizmo. Nėra kišenė, ant jos viršaus. Savybės: Dėl: vestuvių, suaugusiųjų, vaikų, atostogų šalis,komercinių darbų ir pan.

Aprašymas Vaizdinė medžiaga fonas yra mūsų naujausias ir didžiausias kompiuterio-dažytos audinio. Šis lengvas audinys suteiks jums intensyvaus ryškių spalvų, kad jums buvo ieškote, fonas.

Prekės spalva gali būti spalva skiriasi nuo nuotraukos rodomi, nes monitoriai ir fotografavimo šviesos. Tai yra normalu, prašome suprasti.

Straipsniai bus lengvas ir nešiojamas, kuris daro tai lengva būti pakabinti ant fonas. Prekės pristatymo sulankstyti, ten bus raukšles, lengva nešiotis.

Čia yra būdų, kaip pašalinti raukšles: 1 Roll jį sandariai cilindru dienas, tai bus gerai. Dėmesio Mes taip pat turime 10X20ft 10X10ft 8X12ft,8X8ft, 5X7ft fonas šio prekės,jei jums reikia, prašome pateikti mums žinutę!

Jei turite konkrečių dydžio poreikius, bet mūsų tapetai gali būti užsakyta pagal individualų užsakymą dydžio.

Pradžia Prezervatyvų enciklopedija Kaip išsirinkti prezervatyvą? Kaip išsirinkti prezervatyvą? Kaip išsirinkti sau tinkamą prezervatyvą! Prezervatyvai yra skirtingo dydžio, formos, medžiagos, storumo, kvapo, paskirties ir funkcionalumo. Labai svarbu žinoti ko ieškoti ir kaip išsirinktį tinkamiausią prezervatyvą.

Prašome susisiekti su mumis. Taip pat, mes galime atspausdinti bet kokį high-res vaizdas, kad jūs tiekimas.