Sekso narys padidinti, Ką daryti, jei jūsų partneriui sekso reikia kasdien, o jums – rečiau - DELFI Gyvenimas

Ir iš tiesų - tos poros, kurios nebenori mylėtis, dažnai yra nelaimingos. Mokslininkai nustatė, kad uoslės jausmas nebūtinai susijęs su seksualiniu potraukiu ar veikla miegamajame. Vaikiną iš tiesų įmanoma įkaitinti vien balsu m.

Po sekso iš tiesų gali apimti liūdesys Ar kada nors verkėte po sekso, net jei jis buvo tikrai puikus? Jeigu galite atsakyti teigiamai, jums gali palengvėti sužinojus, kad šis reiškinys yra išties labai dažnas ir net turi atskirą pavadinimą. Tai postkoitalinė disforija, kartais dar vadinama disforija po lytinio akto — po sekso smarkiai sustiprėjęs liūdesio, pykčio, nuovargio ir graužaties jausmas, dažniausiai užplūstantis po orgazmo, pasakoja dr.

Moteris iesko vyro sex siauliai. helena rubinstein lash queen sexy blacks marijampolė

Ianas Kerneris, sertifikuotas seksologas. Ši būsena netgi gali ištikti po masturbacijos.

Nėra atlikta pakankamai tyrimų apie postkoitalinę disforiją, kad būtų žinoma, kodėl tiksliai ji ištinka, tačiau I. Kerneris įsitikinęs, kad ji susijusi su tam tikrų hormonų antplūdžiais. Ji taip pat gali kilti dėl praeities traumų, susijusiu su anksčiau patirta seksualine prievarta. Jeigu jaučiate, kad jus užplūstanti postkoitalinė disforija yra itin stipri, jos priežastis galbūt padėtų išsiaiškinti gydytojas.

  • Nesvarbu, kokios lyties jūsų seksualinis partneris, yra būdų spręsti neatitikimus, kad būtumėte suprasti ir nesikrimstumėte dėl savo seksualinio aktyvumo lygio.
  • 8 keisti faktai apie seksą: gailėsitės, kad nesužinojote jų anksčiau - DELFI Sveikata

Kvapams jautrios moterys taip pat nurodė patiriančios daugiau orgazmų nei tos moterys, kurių uoslė ne tokia aštri. Mokslininkai nustatė, kad uoslės jausmas nebūtinai susijęs su seksualiniu potraukiu ar veikla miegamajame.

Tačiau egzistuoja teigiama koreliacija tarp stipresnio uoslės jausmo ir malonesnio sekso bei dažniau patiriamų orgazmų. Tai leidžia daryti išvadą, kad kūno kvapai, pavyzdžiui, makšties išskyros ir prakaitas, gali sustiprinti seksualinę patirtį.

  • Kiek kartų per savaitę pora turėtų mylėtis, kad abu partneriai būtų laimingi?
  • Juodaspazintys ieskau merginos rimtai draugystei skelbimas, k hadson geriausio draugo mergina

Vaikiną iš tiesų įmanoma įkaitinti vien balsu m. Kai tą patį padaryti pabandė tyrime dalyvavę vyrai, jų balsai skambėjo netgi mažiau patraukliai nei įprastai.

Kitaip tariant, vieno karto per savaitę pakanka, o dažnesnis seksas didelės naudos poros santykiams nesuteikia. Aišku, tai vis tiek yra malonumas ir jei tik yra noro, tuo reikėtų naudotis. Dar daugiau - tyrimai rodokad poros, kurios stengiasi dirbtinai padidinti lytinių santykių dažnį, yra nepatenkintos seksualiniu gyvenimu.

Ką daryti, jei jūsų partneriui sekso reikia kasdien, o jums – rečiau

Mokslininkai teigia, kad meilės reikaluose didesnis dėmesys turėtų būti skiriamas kokybei, o ne kiekybei. Pastangos mylėtis kiek įmanoma dažniau tik kelia stresą, kuris yra meilės žudikas. Galiausiai, reikėtų tiesiog nepamiršti, kad žmonės apskritai šiais laikais rečiau užsiima seksu.

Tai padiktavo pasikeitęs gyvenimo ritmas ir didesnė priklausomybė nuo technologijų. Vyro erekcijos sutrikimas nėra susijęs su partnere, tam yra fiziologinių ir psichologinių priežasčių. Tokių priežasčių galite turėti ir jūs.

Jei partneris kaip nors susijęs su jūsų susilpnėjusiu seksualiniu geismu, pasvarstykite, ar nevertėtų to išsakyti. Pavyzdžiui, gal jūs dažnai baratės, po to jūs nesmagiai jaučiatės.

Gal jūs jį mylite, bet jaučiatės, lyg gyventumėte veikiau su buto draugu, o ne su sutuoktiniu. Pagalvokite, ar nevertėtų kreiptis į psichoterapeutą Jei kalbėjimasis su partneriu neduoda naudos, patartina kreiptis į psichoterapeutą — vienam ar abiem, mano K. Asmeninės psichologo konsultacijos lankantis pas specialistą vienam gali padėti atsekti žemo libido priežastis ir rasti būdų, kaip tai spręsti.

8 keisti faktai apie seksą: gailėsitės, kad nesužinojote jų anksčiau

Richmond, moterų seksualinis geismas yra balansas tarp akceleratoriaus ir stabdžių. Jei libido labai žemas, kažkas jūsų stabdžių pedalą nuspaudė iki pat galo. Jums reikia identifikuoti savo akceleratorius, t.