Metodas melzimo nario video, Labunava_melzimo_robotai2 - AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra

Šviežias pienas yra atvira ekosistema, į kurią gali patekti mikroorganizmų. Nardinamųjų maišyklių ir maišytuvų maišymo plotas didelėse talpyklose turėtų būti toks, kad sujudintų visą pieną, bet nesukeltų daug putų. VMVT yra kontroliuojanti valstybės institucija, kuri teisės aktų nustatyta tvarka vykdo pieno sudėties bei kokybės vertinimo ir atsiskaitymo tvarkos superkant iš gamintojų pieną kontrolę. Šiuo atveju išlaidas, nurodytas šių taisyklių 53 punkte, apmoka gamintojas;

Tarptautinė mokslininkų komanda nuskaitė tarakono viduriuose esančio baltymų kristalo genetinį kodą. Jis daugiau nei keturis kartus maistingesnis už karvės pieną ir, tyrėjų nuomone, jis galėtų padėti išmaitinti augančią žmonių populiaciją.

Aišku, išgauti šiuos baltymus, melžiant tarakonus, nėra perspektyvu, tad tarptautinė mokslininkų komanda, vadovaujama tyrėjų iš Kamieninių ląstelių biologijos ir regeneracinės medicinos instituto Indijoje, nusprendė nuskaityti genus, koduojančius pieno baltymų kristalus ir pažiūrėti, gal jie kaip nors galėtų atkurti jų veikimą laboratorijoje.

Šis pienas ne tik kaloringas ir maistingas, bet ir išskiria visą šį gėrį ne iš karto. Kai pieno baltymas virškinamas, kristalas tolygiai išlaisvina daugiau baltymo.

Bet neprivalgantiems, tai galėtų būti greitas ir lengvas būdas gauto kalorijas ir maisto medžiagas. Dabar, kai genai nuskaityti, tyrėjai tikisi perkelti juos mielėms, kad šios gamintų kristalą daug didesniais kiekiais — tai efektyviau ir ne taip atgrasu kaip išskirti kristalus iš tarakonų vidurių.

varpos didinimo būdai vaizdo įrašai nemokami

Kam bereikia garbanotųjų kopūstų ir bolivinių balandų, kai bus tarakonų pieno papildai? Bet jei tai padės šiai kartai įveikti maisto trūkumą, prisidėsime.

Jacinta Bowler.