Padidinti Video., 2 būdai, kaip padidinti vaizdo atmintį, kad būtų geresnė grafika

Išsaugokite ir paleiskite kompiuterį iš naujo. Su juo, galite padidinti apimtis žiniasklaidos failus į įvairius formatus kaip jums patinka. Kaip jau spėjote, kuo daugiau VRAM turite sistemoje, tuo daugiau vaizdo duomenų galite saugoti. Jei jums neleidžiama paleisti tam tikrų žaidimų ar programų, nes nepakanka VRAM, turite keletą būdų į priekį.

Iš tiesų, jis gali būti kiekvienas lengvai tol, kol naudojate galinga vaizdo redagavimo įrankis - Wondershare Filmora iš pradžių Wondershare Video Editor.

Su juo, galite padidinti apimtis žiniasklaidos failus į įvairius formatus kaip jums patinka. Dabar atlikite šiuos veiksmus norėdami sužinoti, kaip jį pasiekti.

Tada spustelėkite "Importas" pridėti mažos apimties failus. Taip pat galite pasiekti savo specialų GPU įrankį pvz.

  • Nario faktai
  • Metodologijos didinimas Nario atsisiuntimas Torrent
  • Jei jūsų vaizdo plokštė skirta arba integruota yra sena ir joje yra vidutiniškų specifikacijų, greičiausiai jums bus uždrausta naudotis naujomis ir populiariomis programomis bei žaidimais.

Žinoma, šis metodas netaikomas visoms pagrindinėms plokštėms, tačiau dauguma gamintojų įtraukia parinktį, kaip pritaikyti VRAM paskirstymą. Pabandykite pakartotinai paspausti klavišus F2, F5, F8 arba Del. Jei tai neveikia, internete ieškokite konkrečių žingsnių, kaip įvesti BIOS nustatymus, palyginti su pagrindinės plokštės gamintoju.

Paprastai jį galite rasti meniu Išplėstinė. Tada pakelkite iš anksto paskirstytą VRAM į tą, kuri jums labiausiai tinka.

Gidai 2 būdai, kaip padidinti vaizdo atmintį, kad būtų geresnė grafika VRAM yra atminties rūšis, naudojama grafikos plokštės sugeneruotiems ir ekrane rodomiems vaizdo duomenims saugoti.

Išsaugokite konfigūraciją ir iš naujo paleiskite kompiuterį. Kito paleidimo metu naudokite aukščiau aprašytą procedūrą, kad patikrintumėte, ar VRAM skaičius padidėjo.

  1. Didelio dydzio vaizdo irasai

Jei Padidinti Video. metodas nebuvo taikomas arba ieškote kitokio požiūrio, nereiškiančio BIOS nustatymų keitimo, pereikite prie 2 metodo. Aparatinė įranga yra bet kurio kompiuterio pagrindas. Jei norite nuolat atnaujinti naujausius leidimus, naujienas ir apžvalgas, peržiūrėkite aparatūros puslapį, kuriame reguliariai rašome apie naujausius įvykius. Tai taip pat paprastai žinoma kaip kompiuterio atmintis, nes procesorius ją nuolat naudoja duomenims saugoti. Pagrindinė priežastis yra tai, kad viskas vyktų greičiau ir sklandžiau.

Kaip padidinti skirtą vaizdo įrašų atmintį (VRAM) sistemoje „Windows 10“

Pagalvokite apie tai taip: kiekvienas grafiškai intensyvios programos buferis, kiekviena programa, kurią paleidžiate iš kietojo disko, kiekviena OS komanda, ją pasiima procesorius ir įkelia į RAM. Kitą kartą vykdant tą pačią užduotį, tai bus daug greičiau, nes procesorius ją išsaugojo RAM. Kalbant apie grafiškai intensyvias programas, jos apdorojamos kitaip, nes yra per daug ištroškusios. Ar tai būtų 4k vaizdo įrašas, ar kai kurie vaizdai, ar naujausias ir geriausias žaidimas, jums reikės gero GPU su pakankamai VRAM, kad galėtumėte juos paleisti.

Pirmiausia turėsite nustatyti, kiek VRAM jau turite. Geriausias būdas, aišku, yra pakeisti savo GPU galingesniu.

  • Vaistai Padidina nari
  • Sio nario dydis
  • Ar norite padidinti apimtis, vaizdo ar garso taip, kad patiks net triukšmo aplinkoje.

Ar jūsų kompiuteryje rodoma mažiau RAM nei iš tikrųjų įdiegta? Štai kaip tai išspręsti! Skiltyje Ekranas slinkite žemyn, kol pamatysite pažymėtą mėlyna spalva Išplėstiniai ekrano nustatymai.

Spustelėkite jį. Naujo lango apačioje spustelėkite Ekrano adapterio savybės.

How to put on a condom: real life tutorial