Kreatinas gali padidinti nari

Ar jie gali būti žalingi? Todėl galime visiškai pasakyti, kad steroidai su ilgalaikiu vartojimu gali sukelti seksualinio noro praradimą ir pilną žmogaus sterilumą.

Padidina raumenų energijos atsargas Skatina Kreatinas gali padidinti nari masės ir apimties didėjimą Kreatinas yra natūraliai žmogaus organizme besigaminanti medžiaga, didinanti fizines galimybes iš eilės atliekant trumpus, intensyvius fizinius pratimus. Produktas ne tik suteikia jėgų ir galios, bet ir teikia energiją raumenims bei stabdo pieno rūgšties susidarymą.

Kreatinas padeda regeneruoti raumenų ATP adenozino trifosfatąkuris yra pagrindinis organizmo kuro šaltinis. Daugiau ATP leidžia padidinti darbo krūvį ir darbuotis ilgesnį laiką.

Be to, kreatinas skatina baltymų, kurie sukuria naujas raumenų skaidulas, susidarymą ir taip skatina raumenų augimą.

Taip pat gali padidinti vandens kiekį raumenyse, tai vadinama ląstelių apimties didėjimu. Tad produktas gali greitai padidinti raumenų.

Prieš, po ar bet kada: geriausias laikas vartoti kreatiną Ilgą laiką sumaištis apėmė kreatino monohidratą.

Naudojimo būdas Raumenų auginimo etapo metu vartokite po 1 samtelį 4 kartus per dieną 5 dienas. Raumenų palaikymo laikotarpiu vartokite po 1 samtelį.

Sumaišykite su gėrimu, skirtu vartoti prieš treniruotę arba po jos. Papildoma informacija: Laikykite vėsioje, sausoje vietoje.

Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartokite kaip įvairios ir subalansuotos dietos maisto pakaitalo.

Saugokite nuo mažų vaikų. Nors dedame visas pastangas, kad informacija apie produktą būtų atnaujinta, visada perskaitykite produktų etiketes, įspėjimus ir instrukcijas. Jei kyla abejonių, susisiekite su mumis arba patikrinkite gamintojo interneto puslapįjei norite gauti daugiau informacijos apie produktą.

Įrodyta, kad padidėja fizinis pajėgumas Idealiai tinka sportininkams ar kultūristams Kreatinas yra populiariausia maistinė medžiaga, pagerinanti fizinę veiklą treniruoklių salėje. Ji plačiai ištirta, o tyrimai rodo, kad kreatinas gali padidinti raumenų masę, suteikti jėgos ir pagerinti treniruočių efektyvumą. Creapure yra dar grynesnė kreatino monohidrato versija.