Video narys neitiketinu dydziu,

Tarnybos darbuotojai atvežė ir paspendė trejus didžiulius spąstus. Nuo 1,3 iki 2,2 kg mūsų kūno svorio sudaro bakterijos. Bet man gražiausios yra atletiškos, kad apkabinus nesulūžtų stipriose vyro rankose.

Standartinė publikacija Viena Stokholme Švedija Video narys neitiketinu dydziu šeima savo virtuvėje rado gyvį, kuris šią šeimą išgarsino ne tik visoje Švedijoje, bet ir visame pasaulyje.

Milžiniška beveik pusės metro ilgio neskaitant uodegos spąstais Solnos mikrorajone sugautą žiurkę išsivežė graužikų kontrolės skyriaus darbuotojai. Žvelgiant į fotografijas, gali susidaryti įspūdis, kad iš virtuvinės spintelės ištrauktas kiškis.

Stokholme sugauta milžiniško dydžio žiurkė (Video)

Tačiau tai — žiurkė, kurios "ūgis" - 40 cm neskaitant uodegos. Į virtuvę nosies įkišti nesiryžo net ir su šeima gyvenantis katinas Enokas, kuris, šeimos narių teigimu, sėkmingiau medžioja ne graužikus, o muses.

Paaiškėjo, kad gigantiška žiurkė į virtuvę įsibrovė pro ventiliacijos vamzdį, o kelią link jo skynėsi pragrauždama ne tik medieną, bet ir betoną. Surijusi po kriaukle rastas maisto atliekas, pabaisa susigundė ir šiukšliadėžės turiniu, pasakojo buto šeimininkas Erikas Korsas.

Pradžia Prezervatyvų enciklopedija Prezervatyvų istorija Prezervatyvų istorija Šiandien pasaulyje kasmet panaudojama nuo 6 iki 9 milijardų prezervatyvų. O ar žinote, kada jie panaudoti pirmą kartą? Taigi, prezervatyvai — viena seniausių kontracepcijos formų, jų istorija siekia tūkstančius metų. Tikima, jog tokios formos, kokia yra šiandien, pirmą kartą buvo panaudoti dar m. Apie pirmąjį prezervatyvų panaudojimą Europoje byloja Prancūzijoje, Combarelles urvuose esantys piešiniai, palikti metų po Kristaus.

Jo teigimu, šiurpaus dydžio žiurkė šeimos moteris — mamą Signę ir dukteris Daną 17 bei Eriką 15- žinoma, išgąsdino. Tačiau šeimos vyrai Justusas 13 ir Laurentiusas 6 su tėčiu jos neišsigando. Kaip tik berniukai pirmieji pastebėjo, kad gigantė pakliuvo į spąstus.

18 neįtikėtinų faktų apie mūsų kūną

Įkliuvusi žiurkė Video narys neitiketinu dydziu nesiruošė ir bandė su visais spąstais pasprukti šliaužte. Vis dėlto mutantė vėliau išleido kvapą.

Įtarimas, kad spintelėje kažkas yra, šeimos narėms kilo, kai nei iš šio, nei iš to katinas Enokas pradėjo bijoti virtuvės. Didžiausi būgštavimai pasitvirtino, kai po kelių dienų, norėdama išnešti šiukšles, po kriaukle pastebėjo žiurkės išmatų. Kraupaus dydžio.

Žmogaus kūną sudaro maždaug 7 oktilijonai atomų tai yra 7 atomų.

Tikra pabaisa. Aš pašiurpau.

Negalėjau patikėti, kad būna tokių didelių žiurkių. Puoliau į paniką, užlipau ant stalo ir pradėjau spiegti", - leidiniui "The Local" pasakojo Signė. Tuo metu šeimos galvos Eriko Korsas namie nebuvo.

Kai Signė papasakojo, ką matė, šis nepatikėjo — juk tokių žiurkių nebūna. Vėliau ji pranešė, kad žiurkė pasirodė ir kitą dieną, šeimos nariai pradėjo vengti virtuvės, kurioje šeimininkavo "pragaro žiurkė".

  1. Stokholme sugauta milžiniško dydžio žiurkė Video 16 Viena Stokholme Švedija gyvenanti šeima savo virtuvėje rado gyvį, kuris šią šeimą išgarsino ne tik visoje Švedijoje, bet ir visame pasaulyje.
  2. Stokholme sugauta milžiniško dydžio žiurkė (Video) - Mokslo ir technologijų pasaulis
  3. Pirstu nario storis
  4. Вход на Facebook | Facebook
  5. Tada gimė noras pradėti sportuoti, norėjau bent kažkiek raumenų turėti.
  6. "С чего это он?" - подумала она, вновь услыхав голос Ричарда: - А знаешь что, помоги.
  7. Prezervatyvų istorija - laisvalaikistau.lt

Kai grįžau namo, žiurkė jautėsi kaip namie ir lyg niekur nieko tupėjo po virtuvės stalu. Tarnybos darbuotojai atvežė ir paspendė trejus didžiulius spąstus.

Prezervatyvų istorija

Netrukus į vienus iš jų galvą įkišusi žiurkė įkliuvo. Tačiau ji liko gyva ir su visais spąstais vėl puolė slėptis už indaplovės.

Žmona paskambino sutuoktiniui, kad šis grįžtų. Vis dėlto žiurkė nustipo pati. Jos ilgis nuo galvos iki uodegos siekė 39,5 cm.

Jie nenorėjo prie jos prisiliesti", - pasakojo E. Sanitarinės tarnybos darbuotojai sakė, kad tokio dydžio žiurkės dar nebuvo matę.