Puikus narys dideja

Biržų kredito unija — Jūsų patikimas finansų partneris. Ką nuveikė valdantieji per Seimo dienų? Tai buvo tų dviejų žmonių, kurie abu galėtų būti puikūs šešėliniai ministrai, apsisprendimas ir tas sprendimas buvo T. Mums ypatingą susirūpinimą kelia jaunimo užimtumo lygis, kuris per pandemijos laikotarpį itin ženkliai krito žemyn. Savivaldybių merai jau įdėjo daug pastangų, kas yra labai sveikintina, tačiau vieniems jiems kovoti, kaip matome, yra sudėtinga. Kolegos idėją palaiko ir Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, pasak kurio, įsisenėjusią problemą būtina spręsti, o peticija — puikus pasirinkimas.

Peticiją, po kurios tekstu — Alytaus miesto ir rajono, Kauno ir Prienų rajonų, Birštono savivaldybės merų bei parlamentaro Andriaus Kupčinsko pavardės, jau pasirašė daugiau kaip 1,7 tūkst.

Joje Susisiekimo ministerijos prašoma inicijuoti valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. Pasak peticijos autoriaus,Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovo Seime, Andriaus Kupčinsko, valstybinės reikšmės krašto keliui Nr. Pagal valstybinės reikšmės kelių tinklo plėtros planus šio kelio 20 km ruožo rekonstrukcija galėtų vykti tik — metais, kai kelias yra vienas labiausiai apkrautų Lietuvos kelių ir intensyvumo rodikliais lenkia didžiąją dalį magistralinių kelių.

Intensyvesnis eismas fiksuojamas tik penkiuose magistraliniuose keliuose, iš kurių trims suteiktas automagistralių statusas.

Laukti ųjų metų — per ilgas laiko tarpas, be to, liūdina intensyvaus automobilių srauto vaizdai, avarijų statistika. Savivaldybių merai jau įdėjo daug pastangų, kas yra labai sveikintina, tačiau vieniems jiems kovoti, kaip matome, yra sudėtinga.

Savo poziciją turi išsakyti ir Puikus narys dideja. Pamenu, ne viena peticija buvo parengta dar man dar būnant Kauno miesto meru, prieš maždaug dešimtmetį.

Logistikos sandėlio darbuotojams atlyginimai didės nuo 5 iki 20 proc. Prekybos tinklas taip pat kviečia naujus darbuotojus prisijungti tiek prie parduotuvių, tiek ir prie logistikos centro komandų. Nuo vasaros pradžios atlyginimai visiems logistikos centro darbuotojams didės atsižvelgiant į pareigas ir esamą atlyginimo augimo pakopą. Priklausomai nuo to, atlyginimo suma didės nuo 5 iki 20 proc.

Kolegos idėją palaiko ir Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, pasak kurio, įsisenėjusią problemą būtina spręsti, o peticija — puikus pasirinkimas. Esą kalbant apie regioninę politiką ir jungčių tarp regioninių centrų kūrimą, tai kelio Kaunas—Prienai—Alytus tapimas magistraliniu — labai svarbus dalykas.

Portalas Dzūkijosveidas. Kelio Kaunas-Prienai-Alytus rekonstrukcija įtraukta į LAKD parengtą ilgalaikę valstybinės reikšmės kelių priežiūros ir plėtros iki m. Jau daugiau kaip dešimtmetį aplinkinių savivaldybių vadovai teikia įvairius prašymus Susisiekimo ministerijai, ragindami nedelsti ir pradėti šio kelio rekonstrukcijos darbus, nes eismo intensyvumas ir avaringumas jame bėgant metams tik didėja.

Ką nuveikė valdantieji per Seimo dienų? Didėjantis nedarbas ir stojantys verslai Vasario 26 d. Augo nedarbas, karantino metu buvo diskriminuojamas smulkusis ir vidutinis verslas, ypač paslaugų srityje. Todėl opozicinė Darbo partijos frakcija laikotarpiu tarp Seimo sesijų kryptingai dirbo posėdžiuose su ministerijų atstovais ir teikė siūlymus.

Panašūs įrašai:.