Pauliaus brandinimo narys, Ūkininko šeimą išgarsino brandinti obuolių sūriai

Jaunimo skaičiaus ir reikšmės augimas didelei daliai pasaulio teikia daug vilčių ir drauge kelia nerimą. Technika katechezei tiek tėra verta, kiek tarnauja tikėjimo perteikimui ir ugdymui; kitaip ji bus bevertė.

Ūkininko šeimą išgarsino brandinti obuolių sūriai Informaciją parengė: Dokumentų valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus ryšių su žiniasklaida specialistė Elvyra Sabalytė.

Brandintą obuolių sūrį gaminantis G. Paulius projekte numatė įsigyti dujinį aukščiausios Premium klasės katilą, kuris atitiktų Europos Sąjungos keliamus ekologinius reikalavimus. Numatyta projekto vertė — 8 Eur. Sėkmingai įgyvendinęs projektą G. Paulius kartu su žmona Vaida džiaugiasi įsigytu aplinką tausojančiu ir energiją taupančiu katilu — jo dėka atsirado galimybė taupant finansinius išteklius apdirbti didesnį kiekį žaliavos.

Šimtametes obuolių sūrio gaminimo tradicijas puoselėjanti Paulių šeima tikisi, kad sumažėjus finansinėms sąnaudoms, pagerėjus darbo kokybei ir padidėjus gamybos apimtims atsiras daugiau laiko ir daugiau galimybių dalyvauti edukacinėse ir pažintinėse parodose, įvairiuose renginiuose Lietuvoje ir už jos ribų.

Paulių šeima rinkai Pauliaus brandinimo narys platų — 30 skirtingų obuolių sūrio rūšių asortimentą. Su įvairiais priedais ir pagardais gaminamų brandintų obuolių sūrių galima įsigyti internetinėse parduotuvėse, įvairiose mugėse bei parodose.

Skaraičio nuotr.