Ziureti vaizdo irasu didinima Narys

Siųskite savo vaizdo įrašą el. Tai turėtų skatinti žiūrovų susidomėjimą per daug neatskleidžiant. Bendrinkite savo vaizdo įrašą per socialinę žiniasklaidą. Taip yra todėl, kad žmonės, nors ir mėgsta vaizdo įrašą, dažnai negalvoja apie tai pranešti. Nėščia mergina žodžiu išnaudojama Londono gatvėse. Savo vaizdo įrašams reklamuoti naudokite tinklaraštį ar svetainę.

Žengti 1 dalis iš 5: Sukurkite tinkamus aprašus Suteikite vaizdo įrašui tinkamą pavadinimą. Suteikite savo vaizdo įrašui patrauklų pavadinimą.

Padarykite tai trumpas, patrauklus ir tikslus. Tai turėtų skatinti žiūrovų susidomėjimą per daug neatskleidžiant. Pateikite aiškų vaizdo Ziureti vaizdo irasu didinima Narys aprašymą. Daugelis žmonių ignoruoja šį žingsnį, tačiau turėsite į tai žiūrėti rimtai, kad padidintumėte žiūrovų skaičių. Kuo tiksliau aprašykite savo vaizdo įrašą tam skirtoje vietoje ir paimkite 2—3 pastraipas, kad pateiktumėte įdomų ir tikslų aprašymą, ko žmonės gali tikėtis pradėdami žiūrėti vaizdo įrašą.

Norėdami tai padaryti, vis daugiau kompanijų pasikliauja vaizdo įrašų galia. Tačiau vaizdo įrašai iš tikrųjų gali paveikti jūsų apatinę eilutę.

Naudokite geriausias žymes. Kuo tai aktualiau, Receptas nariui dažniau vaizdo įrašas pasirodys, kai žmonės ko nors ieškos.

Tiesiog įsitikinkite, kad į aprašą neįtraukėte jokių papildomų žymų, nes jos nebus įtrauktos, kai žmonės jų ieškos. Atminkite, kad viskas priklauso nuo tinkamo laiko.

Pagalvokite, kada jūsų auditorija gali žiūrėti ir paviešinti vaizdo įrašą prieš tai vakarai ir savaitgaliai paprastai yra gera mintis. Siųskite savo vaizdo įrašą el. Paštu draugams, šeimos nariams ir kolegoms.

Sudarykite pakankamai gerai pažįstamų žmonių el.

Jūs netgi galite pridėti: "Man įdomu, ką tu galvoji! Jei taip nesijaudinate dėl erzinančių žmonių, atsiųskite nuorodą kuo daugiau žmonių. Jei turite intriguojančią temą ir patrauklų el.

Laišką, yra didelė Kaip padidinti sekso peni namuose 2, kad visi norės pažvelgti į vaizdo įrašą, net ir gerai jūsų nepažindami. Bendrinkite savo vaizdo įrašą per socialinę žiniasklaidą.

Pritraukite daugiau žiūrinčiųjų savo vaizdo įrašams „YouTube“

Savo vaizdo įrašams reklamuoti naudokite Ziureti vaizdo irasu didinima Narys ar svetainę. Jei turite tinklaraštį ar svetainę, galite jį naudoti reklamuodami savo vaizdo įrašus. Jei to Ziureti vaizdo irasu didinima Narys, bet žinote draugų, kurie turi populiarių svetainių ar tinklaraščių, paprašykite jų padėti jums atkurti jūsų vaizdo įrašą, dalindamiesi juo su savo gerbėjais.

Sukurkite savo vaizdo įrašą, eikite į redaktorių ir pašalinkite ilgas pauzes ir kitus trukdžius iš vaizdo įrašo. Jei vaizdo įrašo greitis didesnis, žmonės toliau žiūrės.

„iPhone“ naudotojo vadovas

Pridėkite muzikos prie savo vaizdo įrašo. Geras garso takelis gali pagardinti vaizdo įrašą ir užmaskuoti galimas garso problemas. Tokiu atveju taip pat norite jiems pranešti, kas jūs esate. Tekstas taip pat gali pritraukti arba nukreipti dėmesį į ekraną. Panaudok tai savo naudai. Padarykite kreditus gal net kai kurie blooperiai. Vaizdo įrašo pabaigoje paskelbkite ką nors, kad jie žinotų, kur jus rasti.

  • Николь пересекла комнату и поцеловала его в щеку.
  • Jūsų turinys ir „YouTube Premium“ - YouTube Žinynas
  • Не хотела бы оказаться последним человеком, оставшимся живым на Носителе, - произнесла .
  • Вилли уже хлюпал носом и смотрел в землю.

Pridėkite keletą grupių ar papildomų filmuotų vaizdų. Žmonėms tai patinka ir jie gali ilgiau žiūrėti.

  • "Какая фантастическая идея, - подумал .
  • Pritraukite daugiau žiūrinčiųjų savo vaizdo įrašams „YouTube“ | Patarimų | June
  • Николь кивнула.
  • А как насчет Бенджи и Кэти.

Komentarai yra puikus būdas padidinti žiūrinčiųjų auditoriją. Jie gali susieti vaizdo įrašą su kitu vaizdo įrašu arba susieti vaizdo įrašą su jūsų grojaraščiais ar kanalais.

Anotacija gali pateikti žiūrovams nuorodą į kitą panašų vaizdo įrašą, jei jiems patiks šis vaizdo įrašas ir gali valandų valandas žiūrėti visus kitus jūsų vaizdo įrašus. Pabandykite pritraukti prenumeratorių.

Prenumeratoriai yra puikus būdas sulaukti daugiau žiūrovų, garantuotai. Kai kas nors užsiprenumeruoja jūsų vaizdo įrašą, jis gali peržiūrėti visus jūsų naujai sukurtus vaizdo įrašus savo pagrindiniame puslapyje, taip pat gali pasirinkti gauti el.

Žengti 1 dalis iš 5: Sukurkite tinkamus aprašus Suteikite vaizdo įrašui tinkamą pavadinimą. Suteikite savo vaizdo įrašui patrauklų pavadinimą.

Laišką, kai paskelbsite naują vaizdo įrašą. Jei norite daugiau prenumeratorių, paprašykite žmonių užsiprenumeruoti vaizdo įrašo pabaigoje, pridėkite komentarą, raginantį žmones užsiprenumeruoti, arba užsiprenumeruokite el.

Taip yra todėl, kad žmonės, nors ir mėgsta vaizdo įrašą, dažnai negalvoja apie tai pranešti. Kurkite grojaraščius. Jei sukursite visą savo vaizdo įrašų grojaraštį, žiūrintieji greičiausiai žiūrės daugiau jūsų vaizdo įrašų. Kaip ir bet kokiose šešėlinėse interneto paslaugose, taip visada kyla pavojus būti apgaulingam.

Kas anksčiau buvo ribota veikla, kurią dažniausiai vykdė tyrėjai, dabar plačiai užsiima įprasti žmonės, tokie kaip jūs ir aš, ieškodami atsakymų, kas nutiktų ir kas nutiks? Nuo nustatymo, kaip vaikai ir paaugliai elgiasi, kai jų tėvai nežiūri, iki sužinojimo, kaip plačioji visuomenė reaguos į rasizmą, prievartą ar smurtą. Coby Persin sukuria netikrą profilį, kad susisiektų su šiomis merginomis, ir į eksperimentą įtraukė ir tėvus. Benamis vaikas sušąla šaltyje.

Pasirinkite teikėją, kuris gali garantuoti, kad jūsų vaizdo įrašas nebus ištrintas arba jūsų sąskaita bus užblokuota. Geriausia paslauga pasižymi šiomis savybėmis: Didelis žiūrovų išlaikymas: tai reiškia, kad žiūrovas žiūrės visą vaizdo įrašą arba bent jo dalį.

Ne tik žiūrintieji iš mobiliųjų telefonų: anksčiau vartotojai ir tarnybos netinkamai naudodavo tokio tipo peržiūras, blokuodami paskyras ir pašalindami vaizdo įrašus. Jūsų nuomonė maišoma su papildomais teigiamais paspaudimais, komentarais ir prenumeratomis: dėl to žiūrovų augimas atrodo natūralesnis. Pasirinkite paslaugą, atitinkančią jūsų biudžetą. Šią paslaugą siūlo kelios įmonės, kurių kiekvienos kainos skiriasi.

Priminimas \

Atlikite tyrimus, norėdami sužinoti, kuris iš jų yra prieinamas, ir perskaitykite kitų paslaugų vartotojų patirtį, kad išvengtumėte sukčių. Patarimai Įtraukite įdomų pavadinimą, kuris yra trumpas, bet pakankamai pasako apie vaizdo įrašą.

„YouTube Premium“ DUK „YouTube“ partneriams ir kūrėjams

Nedarykite jokių rašybos klaidų. Pokyčiai yra gerai. Įsitikinkite, kad visi jūsų vaizdo įrašai yra nauji ir įdomūs; įsitikinkite, kad jie visi nesusiję su ta pačia tema, laikas nuo laiko gali skirtis.

Pakomentuokite kiekvieną žiūrimą vaizdo įrašą.

Leiskite vaizdo įrašus naudodami „Apple TV“ arba išmanųjį televizorių, kuriame veikia „AirPlay 2“

Ypač dėl mažiau žinomų vaizdo įrašų; jas paskelbęs asmuo tikrai tai įvertins. Jei norite kritikuoti, galioja taisyklė, kad kiekvienam jums nepatinkančiam dalykui įvardijate du aspektus, kurie jums patinka.

Įspėjimai Nereikėtų pamiršti, kad jei tik padarysite daugiau žiūrovų, niekur nedingsite. Jūs tikrai turite ieškoti auditorijos, kurti turinį ir linksminti žmones. Nesiųskite kitų žmonių vaizdo įrašų.

„Paslėpti socialinės žiniasklaidos pavojai“

Kai kurie žmonės žiūrės į jūsų darbą, bet dauguma žmonių tiesiog susierzins. Skelbdami vaizdo įrašus, atkreipkite dėmesį į saugumą; jei esate jaunesnis nei 18 metų ir norite ką nors paskelbti, gaukite tėvų sutikimą ir niekada nepriimkite svetimų kvietimų susitikti. Padarydami savo kanalą įdomų ir gražų, greičiausiai sulauksite daugiau prenumeratorių.