Nuotrauku padidinimas Narys namuose

Kai tik paviršinis dirvožemio sluoksnis 2—3 cm nudžiūsta, reikia jį laistyti. Tai maži krūmai nuo 30 cm aukščio, dideli medžiai iki 2 metrų.

Pagal actekų įsitikinimus, šis augalas pirmiausia atsirado iš lazdos, laistomo įsimylėjusio kario: vyriausiasis kunigas buvo mergaitės tėvas, todėl nusprendė atsikratyti jaunikio. Tačiau ant lazdelės pasirodė keli lapai, o dracaena pasirodė pasauliui.

„Dracaena“ - tipai, nuotraukos ir vardai

Kad ir kokia būtų jo kilmė, tačiau šiandien vienas mėgstamiausių kambarinių augalų pasaulyje yra dracaena. Priežiūra namuose mielai dalinsimės nuotraukomis ir patarimais nėra sunki. Dracaena lauke Kur yra dracaena gimtinė ir koks tai augalas? Pietinis augalas paliečia atogrąžų miškus bet kuriuose namuose.

Dracaena gyvena Azijos, Afrikos, Europos tropikuose ir subtropikuose: šis ilgaamžis augalas turi daugiau nei 60 rūšių. Tarp skirtingų rūšių yra kamieno ilgio, pločio, spalvos ir lapų dydžio.

Pagal actekų įsitikinimus, šis augalas pirmiausia atsirado iš lazdos, laistomo įsimylėjusio kario: vyriausiasis kunigas buvo mergaitės tėvas, todėl nusprendė atsikratyti jaunikio. Tačiau ant lazdelės pasirodė keli lapai, o dracaena pasirodė pasauliui. Kad ir kokia būtų jo kilmė, tačiau šiandien vienas mėgstamiausių kambarinių augalų pasaulyje yra dracaena.

Natūraliomis sąlygomis galite nustebti pamatę žydėjimą ir įvairias lapų spalvas. Kaip atrodo dracaena Jei pirmą kartą pamatėte dracaeną, tada jums gali atrodyti, kad ši gėlė atrodo kaip palmė, kordilina ar yucca. Žinoma, yra ir panašumų. Bet tarp skirtingų dracaena rūšių esantis skirtumas kartais gali būti painus. Visoms rūšims būdingas tankus kamienas ir rozetė lapų, kurie, senstant, nukrinta ir apnuogina kamieną. Pažiūrėkite į nuotrauką, kaip dracaena kambarinė gėlė gali Nuotrauku padidinimas Narys namuose skirtinga ir graži.

Šlifuoklis Iš išorės labai patraukli ir amžinai žaliuojanti bambuko spalva. Tokie stulpeliai sodinami bet kokia, dažniausiai geometrine, tvarka. Ši veislė užauga iki vieno metro, o lapų ilgis siekia 25 cm. Vieno lapo plotis yra 3—4 cm ir išoriškai primena lancetą. Krikštatėvis Tai tikras krūmas su gausybe šakelių ir lapų, primenančių blizgančius odinius ovalus. Šviesiai atspalvio lapai su baltomis dėmėmis neviršija 10 cm.

Visiškai įmanoma supainioti Godsef Dracaena, Dieffenbachia ir Aucuba iš tolo. Žydi namuose ir yra žalsvai gelsvos mažos kvapnios gėlės. Medis dėl savo stipraus išsišakojimo primena krūmą. Lapai yra išlenkti, išlenkti, panašūs į lancetą. Ilgi siauri žali odiniai lapai užauga iki 16 cm.

Retas žydėjimas namuose mažų baltų gėlių pavidalu, surinktas pavėsinėse. Nepaisant reto žydėjimo namuose, išsiskleidusi dracaena yra nepaprastai graži Pasienio arba Marginata Rūpindamiesi namuose esančiomis dracaenomis, papuošti kambarį yra lengva ir dekoratyvu: gėlių aukštis siekia 3 m, smailių lapų ilgis siekia 70 cm. Lapų spalva yra tamsiai žalia su runkelių rudomis briaunomis, galbūt geltona vidurine juostele. Dracaena Marginata: priežiūra namuose leis medžiui parodyti visą egzotišką grožį Drakono medis Kitas vardas yra Kanarų dracaena, pavadinta augimo vietos vardu.

Jis taip pat randamas Vakarų Afrikoje.

Kur yra dracaena gimtinė ir koks tai augalas?

Medžio aukštis natūraliomis sąlygomis dažnai būna 10 m, tačiau namuose jis turi pakankamai jėgų, kad užaugtų tik iki 1,5 m. Kaukės spalvos lapai su erškėčiais gale yra 60 cm ilgio. Esant pakankamam apšvietimui, lapų plokštės kraštas gali parausti.

General Agreement on Tariffs and Trade (GATT) and North American Free Trade Agreement (NAFTA)

Mišinys atsirado dėl kryžminimo, todėl net Nuotrauku padidinimas Narys namuose tarp savo rūšių atstovų yra išorinių skirtumų. Pavyzdžiui, platūs ar siauri lapai, išilginių juostelių buvimas ar nebuvimas ant lapo, gausus atspalvių kintamumas.

Namuose rūpinimasis dracaena mišiniu nereiškia daug darbo. Gėlių priežiūra yra paprasta. Namuose jis atrodo labai dekoratyviai ir turi galimybę dezinfekuoti orą.

Lapai yra platūs, panašūs į diržą, ietis ir kiaušiniški, bet visada su baltomis ar geltonomis juostelėmis. Kvapnus Viena iš dažniausiai pasirenkamų dracaena. Namuose medis auga gerai prižiūrint iki dviejų metrų. Kaip matote žemiau esančioje nuotraukoje, kvapioji dracaena turi seniai kabančius, šiek tiek išlenktus lapus. Svečias iš Afrikos nežydi namuose, tik natūralioje aplinkoje galite pamatyti jos galingus žiedkočius su gausybe mažų gėlių. Kvapusis dracaena atrodo gerai bet kokiomis sąlygomis Kaip namuose prižiūrėti dracaeną Šią pseudopalmę verta pirkti didelėms biuro patalpoms, tačiau ji gerai jausis erdviame buto kambaryje.

Prieš įdėdami gėlę į namus, nepatingėkite išstudijuoti priežiūros patarimų ir būkite pasirengę sudaryti tinkamas dracaenos sąlygas: dekoratyvinį efektą praradęs medis negalės papuošti kambario.

2018 m. projektai

Vietos taisyklės ir apšvietimo pasirinkimas Jei kambarys yra šiaurinėje namo pusėje, tada apšvietimas nepasieks norimo lygio, o augalas bus labai atidėtas augti. Renkantis atsižvelgiama į lapų vietą ir spalvą: tamsiuose augalo lapuose yra tolerancija šešėliams.

Pietinis langas gali atrodyti kaip geras pasirinkimas, nes medis gyvena Afrikos sąlygomis, tačiau dracaena nemėgsta ryškios šviesos: niekam nepatinka saulės nudegimas. Todėl konteineris su gėle turėtų būti įrengtas šalia šviesos šaltinio, bet užtemdytas nuo tiesioginių saulės spindulių. Gerai, jei yra galimybė papildyti dracaeną, ypač jei lapai yra margos spalvos.

Palaikyti reikiamą temperatūrą Patogiausia vasaros temperatūra yra įprasta 18—22 laipsniai. Todėl turėti kondicionierių, palaikantį tokią pastovią temperatūrą, yra tik į gera. Štai kodėl augalai jaučiasi gerai biuruose su tokiu prietaisu. Jei vasara nėra karšta, visiškai įmanoma išnešti augalą į lodžiją. Oro temperatūros viršijimas nuo 27 laipsnių gali sunaikinti drakono medį.

roko siferdi nuotraukos

Žiemą geriausia temperatūra bus 15 laipsnių. Negalima leisti į stalčių juodraščių, tačiau būtina vėdinti kambarį augalu. Oro drėgmė Atogrąžų gėlėms reikalinga atogrąžų drėgmė: tai yra pagrindinė užduotis auginant dracaeną. Kaip nustatyti drėgmę: purškiant gėlę ir orą aplink ją; garintuvų buvimas kambaryje; talpyklos įdėjimas Nuotrauku padidinimas Narys namuose konteinerį su akmenukais ir vandeniu; prietaisas šalia atviro Nuotrauku padidinimas Narys namuose gėlės arba fontano įrengimas.

Aukšta oro temperatūra Nuotrauku padidinimas Narys namuose sausumą. Žiemą ant šildymo radiatoriaus galite pakabinti šlapius rankšluosčius. Kaip laistyti dracaeną namuose Laistyti šį nepretenzingą augalą mėgsta gausiai.

Vasarą, kai viršutinis substrato sluoksnis išdžiūsta, o žiemą jie suteikia dirvožemiui pailsėti ir laistyti jį kartą per savaitę: drėgna drėgna žemė lengvai sunaikins drakono grožio šaknis. Su visa meile gausiam laistymui, augalas neturėtų būti Nuotrauku padidinimas Narys namuose Verta praleisti vandenį pro filtrus.

Beje, plačialapėmis dracaena formomis reikia laistyti labiau nei siauralapiais. Dirvožemis ir trąšos Dirvožemis konteineryje pasirenkamas universalus arba delnuose, arba dracaena. Čia yra paruošto dracaena dirvožemio mišinio pavyzdys: Dirvą dracaena siūlo keli gamintojai iš karto Augalo maitinimas yra privalomas aktyvaus augimo laikotarpiu nuo ankstyvo pavasario iki vasaros pabaigos ir atliekamas du kartus per mėnesį kompleksais arba specialiomis dracaena trąšomis.

  • uviličit ′ narys melžimo namuose metodas - Kaip padidinti savo varpą
  • Parlamentarai pasisakė apie visuotinio Seimo narių vakcinavimo idėją: nuomonės nesutampa

Specialios trąšos pavyzdys Kaip sodinti ir persodinti dracaeną Drakono medį reikia persodinti, nes jis auga kas 2—3 metus. Pavasarį pasirenkamas laisvesnis puodas, o dugne klojamas geras drenažo sluoksnis: keramzitas arba putplasčio rutuliai. Ant drenažo sluoksnio pilamas šiek tiek dirvožemio dracaenai, geriausia jame yra velėnos, komposto ir smėlio. Anksčiau laistytas augalas persodinamas perkėlimo būdu. Lieka tik užpildyti likusias tuštumas ir laistyti gėlę.

Nuotraukų bei vaizdo įrašų šalinimas ir slėpimas „iPhone“ įrenginyje

Šio dauginimo metodo pranašumas yra tas, kad likęs augalas daigina naujus stiebus ir taip padidina dekoratyvinį poveikį. Gėlių auginiai sodinami taip: pjūvis porą valandų džiovinamas ore, tada pjaustomas panardinamas į stiklinę su vandeniu ir ištirpintos aktyvuotos anglies tablete. Vanduo keičiamas, kai jis purvinas, kol pasirodo šaknys.

Taip pat galima dauginti pagrindiniu stiebu: reikia nupjauti 10 cm ilgio gabalą ir pasodinti į drėgną dirvą pridedant smėlio po plėvele. Augalai su žalia spalva gali daugintis sėklomis.

Norėdami tai padaryti, jie vieną dieną mirkomi stimuliatoriuje, o paskui Nuotrauku padidinimas Narys namuose ir puodas uždengiamas plėvele. Turite būti kantrūs, nes sėklos sudygsta per 1,5—2 mėnesius.

uviličit ′ narys melžimo namuose metodas

Mes skleidžiame dracaeną sėklomis: tokiu būdu iš karto gaunama daugybė augalų Kaip genėti dracaeną išsišakojimui Taip atsitinka, kad medis tampa labai pailgas, o kamienas dėl poveikio atrodo vienišas, randai iš nukritusių senų lapų sugadina dekoratyvinį efektą.

Mes atsakysime, kaip to galima išvengti ir tuo pat metu namuose apipjaustyti dracaena. Parinkta vieta, nuo kurios suaugusiame augale turėtų prasidėti šakos. Aštriu peiliu augalo viršus nupjaunamas 15 cm, o pats augalas pertvarkomas tamsioje vietoje. Dracaena laistyti nereikia, kol pasirodo naujas lapas, vietoj to reguliariai purškiama. Taigi dracaena išleidžia naujas šakas ir naujus lapus. Atidaryti švieži gabalai iškart pabarstomi medžio anglimi.

Kenkėjų kontrolė Augalo gyvenimas retai praeina be kenkėjų. Dracaeną dažniausiai trikdo amarai, masteliniai vabzdžiai, voratinklinės erkutės ir tripsai.

Voratinklinės erkutės palieka geltonas Nuotrauku padidinimas Narys namuose Jei oro drėgnumas nėra pakankamas dracaenai, nuspėjama voratinklinės erkės išvaizda. Galite atsikratyti nelaimės naudodami vaistą "Fufanon" Iš pradžių žvirblis yra nematomas ir pasireiškia tik palaipsniui augalo džiovinimu.

Lapo gale visur galite pamatyti mažas rudas dėmeles. Priemonių imamasi taip: gėlė visiškai nuplaunama skalbinių muilo ir kalio permanganato tirpalu, kad nuplautų kenkėjus; Tada nedelsiant gydomas vaistu "Actellik" vartojimo norma 2 ml 1 litrui vandens. Mastelis palaipsniui užima didesnius augalo plotus.

„iPhone“ naudotojo vadovas

Trinkelės gali atsirasti tiek esant žemai oro drėgmei, tiek karštyje: tai maži juodi vabzdžiai. Baltas žydėjimas matomas lapo gale. Kaip ir skustuką, traipai lengvai nuplaunami muiluotu vandeniu ir sunaikinami insekticidais Fitoverm, Actellik, Intavir.

Amarai matomi iškart. Gydymui naudojami tie patys insekticidai, kaip ir tripsams.