Narys didinti T..
Atvėrė šliuzą Sausio 6 dieną ir sausio 20 dieną Seimo valdyba panaikino ankstesnius savo sprendimus, kurie nustatė konkretų pareiginės algos koeficientą politinio pasitikėjimo tarnautojams: Seimo narių padėjėjams, patarėjams, frakcijų referentams, Seimo pirmininko pavaduotojų ir opozicijos lyderio patarėjams. Už Seimo kanceliariją atsakingas parlamento vicepirmininkas konservatorius P. Galime lyginti su draudimo rinka — draudimo brokerių nemažai ir jie reikšmingi — bendrovės jų negali ignoruoti. Tomilino žodžiuose tiesos yra. Bėdų dėl padėjėjos Patricijos Pachomovaitės gali sulaukti parlamentaras Petras Gražulis.
Seimo opozicija protestuodama buvo palikusi posėdžių salę Iš dalies pritarta keturioms Seimo narių iniciatyvoms dėl asignavimų padidinimo bendrai beveik 12 mln. Eur sumai. Laisvės partijos atstovas Artūras Žukauskas buvo pateikęs kelis pasiūlymui, pritarta tik vienam iš jų — padidinti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos asignavimus 11,7 mln. Eur, juos skiriant skaitmeninio ugdymo plėtrai ir dėl koronaviruso pandemijos patirtiems mokymosi praradimams kompensuoti. Iš dalies pritarta parlamentaro Lauryno Kasčiūno pasiūlymui
Įvairiais skaičiavimais, jos gali didėti nuo kelių šimtų iki tūkstančio eurų. Tiesa, pinigų čiaupą atsukę politikai piktinasi kilusiu visuomenės nepasitenkinimu.
Prieš rinkimus populistinius siūlymus vieną po kito patys gausiai žėrę Seimo nariai dabar tuo kaltina kritikus — esą didinti algas padėjėjams buvo būtina. Be to, tam kelią atvėrusi Seimo valdyba aiškina tik vykdžiusi praėjusią kadenciją priimtą įstatymą, kurį įgyvendinti vis pritrūkdavo pinigų.
Didinimą vadino cinišku Seimo narių padėjėjų, parlamento vicepirmininkų patarėjų ir frakcijų referentų algoms pinigų stebuklingai atsirado tvirtinant metų šalies biudžetą. Tada skirtingoms frakcijoms priklausantys parlamentarai pritarė liberalo Ričardo Juškos siūlymui Seimui papildomai skirti 1,5 mln.
Iš viso Seimo politinio asmeninio pasitikėjimo tarnautojų darbo užmokesčio fondas šiemet sieks per 10 mln. Kaip skelbė BNS, anot Seimo kanceliarijos, vien masiniam politikų padėjėjų algų kėlimui šiemet papildomai reikės maždaug 2 mln.
- Skandalai dėl Seime net nepasirodžiusių padėjėjų nestabdo parlamentarų – visų jų uždarbis didės
- Seime – masinis algų kėlimas politikų padėjėjams: papildomai prireiks 2 milijonų
- Lietuvos bankas siūlo, kaip didinti konkurenciją būsto paskolų rinkoje - Verslo žinios
- Narys 14 cm, kuris prezervatyvu dydis
Bus didesni koeficientai Tuo metu politikai sutartinai aiškino, kad jų talkininkai šiuo metu uždirba per menkai. Teigiama, kad už dabar jiems mokamą atlygį esą įmanoma pasamdyti tik kavą gebančius išvirti padėjėjus, bet sunku prisivilioti kvalifikuotų, kokybiškus įstatymų projektus galinčių parengti teisininkų.
Taigi kiek šiuo metu uždirba Seime dirbantys politinio pasitikėjimo valstybės tarnautojai? Pagal Seimo kanceliarijos pateikiamus duomenis, praėjusių metų trečiąjį ketvirtį vidutinis jų darbo užmokestis buvo 1,4 tūkst. Pavyzdžiui, Seimo pirmininko patarėjai vidutiniškai per mėnesį uždirbdavo po 3,8 tūkst.
- Vyriausybė sutiko tik su menkute dalimi Seimo narių pasiūlymų biudžetui - Verslo žinios
- Kas yra berniuko nario dydis 14 metu
- Kas yra 16 metu vaikino varpos dydis
Už Seimo kanceliariją atsakingas parlamento vicepirmininkas konservatorius P. Saudargas BNS sakė jau paprašęs savo komandos nariams didinti algas. Daugiau nuotraukų 12 Jūratė Skėrytė, BNS Jan 27,AM, atnaujinta Jan 27,AM Seimo kanceliarija masiškai priiminėja prieš mėnesį ar pusantro įdarbintų asmenų prašymus didinti pareiginės algos koeficientą, tai yra — jų atlyginimus.
Išrinktasis Seimo narys Raskevičius papasakojo turintis sūnų, kuris auga dviejų moterų šeimoje
Pirminiais skaičiavimais, kai kuriems tarnautojams algos per mėnesį kils keliais šimtais eurų. Atvėrė šliuzą Sausio 6 dieną ir sausio 20 dieną Seimo valdyba panaikino ankstesnius savo sprendimus, kurie nustatė konkretų pareiginės algos koeficientą politinio pasitikėjimo tarnautojams: Seimo narių padėjėjams, patarėjams, frakcijų referentams, Seimo pirmininko pavaduotojų ir opozicijos lyderio patarėjams.
Pagal šiuos koeficientus skaičiuojamas pareiginės algos dydis. Panaikinti sprendimai nustatė, kad frakcijos referentų pareiginės algos koeficientas yra 8,3, Seimo pirmininko pavaduotojų patarėjų — 14, o trijų Seimo nario padėjėjų, patarėjų pareigybių koeficientų suma negali viršyti 21,8.
Politikų nesustabdo nei pandemija, nei skandalai dėl galbūt fiktyviai Seime įdarbinamų jų padėjėjų, kurių būrį dabar papildė ir nemažai neišrinktų parlamentarų, — visų jų uždarbis didės. Skaraičio nuotr. Bitvinsko nuotr. Umbraso nuotr. Bauro nuotr.
Juos atšaukus, liko galioti įstatyme nustatyti pareiginių algų koeficientai, o jų maksimali riba yra gerokai didesnė nei buvę koeficientai. Pavyzdžiui, remiantis valdybos sprendimu, Seimo vicepirmininko padėjėjo pareiginė alga buvo eurai, o dabar atsiveria galimybė ją pakelti iki eurų per mėnesį neatskaičius mokesčių. Frakcijos referento pareiginė alga gali kilti nuo iki eurų.
Padauginus minėtų koeficientus iš bazinės algos dydžio — eurų, matyti, kad šių politinio pasitikėjimo tarnautojų darbo užmokestis kils atitinkamai ir eurais neatskaičius mokesčių. Kadangi dabar jau esu iš tiesų viešas asmuo, norėčiau apsaugoti tiek savo sūnaus, tiek jam artimų žmonių privatumą ir tą tikrai darysiu visais įmanomais būdais.
Bet manau, kad mano pareiga yra neslėpti paprasto fakto, kad Lietuvoje tokių šeimų yra, kad jos yra įvairios. Su Laisvės partija rinkimuose dalyvavęs pašnekovas į Seimą išrinktas daugiamandatėje rinkimų apygardoje, tuo tarpu Naujamiesčio-Naujininkų vienmandatėje apygardoje nusileido Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovui Žygimantui Pavilioniui. Vienose iš apygardoje organizuotų debatų, o taip pat agitaciniuose įrašuose, T.
Raskevičius buvo pasirodęs, kaip pats jį vadina, Okeanidės kostiumu. Tokį įvaizdį jis vadina tik priemone atkreipti dėmesį.
Lietuvos bankas siūlo, kaip didinti konkurenciją būsto paskolų rinkoje
Laisvės partijos atstovas Artūras Žukauskas buvo pateikęs kelis pasiūlymui, pritarta tik vienam iš jų — padidinti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos asignavimus 11,7 mln.
Eur, juos skiriant skaitmeninio ugdymo plėtrai ir dėl koronaviruso pandemijos patirtiems mokymosi praradimams kompensuoti.
Iš dalies pritarta parlamentaro Lauryno Kasčiūno pasiūlymui Liko vaiko apsaugos kontrolieriaus, todėl siūloma atsižvelgti į parlamentarų pasiūlymą", — teigė I.